DZIŚ JEST:   07   CZERWCA   2020 r.

Trójcy Przenajświętszej
Św. Antoniego Maria Gianellego
 
 
 
 

PCH24 CO TYDZIEŃ
PCh24 Co Tydzień. Numer 108

Gorsząca dzieci edukacja seksualna w oparciu o tzw. standardy WHO, warszawska „deklaracja LGBT+” oraz agresywnie antyklerykalne działania środowisk „tęczowych” – takimi tematami żyła polska debata publiczna na wiosnę zeszłego roku. (...)


Cała dyskusja na temat ochrony najmłodszych przed gorszącymi treściami i wszystkie mocne deklaracje – ze słowami Jarosława Kaczyńskiego „wara od naszych dzieci” na czele – okazały się bezwartościowe. Polska pod rządami PiS-u straciła kolejny rok, w trakcie którego można było podjąć i doprowadzić do szczęśliwego końca działania uniemożliwiające sianie gorszącej propagandy seksualnej w szkołach i usuwające ideologię gender z uniwersytetów. (...)


Jednak mimo faktu, że tematy takie jak genderyzm i edukacja seksualna w duchu ideologii LGBT nie rozgrzewają obecnie opinii publicznej, to ciągle postępowi doktrynerzy mogą działać – nadal korzystają z obcego wsparcia, a uczniom wciąż grozi indoktrynacja. Problem nie zniknął, mimo że mówi się o nim niewiele.


Dlatego też proponujemy Państwu specjalny numer e-tygodnika „PCh24 Co Tydzień”, w którym znalazło się szczegółowe opracowanie historii genderyzmu – od zaistnienia ideowych korzeni zjawiska aż do początku roku 2020. Autorami opracowania są Andrzej Margasiński oraz Bogna Białecka. Wierzymy, że lektura tego tekstu zwróci Państwa uwagę na groźną ideologię, której celem jest dokonanie rewolucji w tak wrażliwej dziedzinie ludzkiego życia, jakim jest płciowość.


Redaktor wydania
Michał Wałach

UDOSTĘPNIJ:
POPRZEDNIE NUMERY

PCh24 Co Tydzień. Numer 112

Lewacki ekstremizm w natarciu

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 111

Po co te wybory?

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 110

Dokąd zmierza papiestwo?

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 109

Znaki Antychrysta. Benedykt XVI o aborcji, in vitro i homozwiązkach

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 107

Czerwona zaraza. Cała prawda o komunizmie

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 106

Jak koronawirus wpłynie na losy Kościoła?

UDOSTĘPNIJ:
1 2 3 4 5 ... 19 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.