Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   16   LIPCA   2020 r.

NMP Szkaplerznej z Góry Karmel
Św. Marii Magdaleny Postel
 
 
 
 

Październik - miesiąc Najświętszej Maryi Panny! Zobacz poruszający film o publicznym Różańcu


Odtwórz w YouTube
 

W czasie, kiedy zło coraz mocniej nas atakuje, potrzebna jest gorliwa modlitwa. Prosiła o nią Matka Boża objawiająca się sto lat temu trójce fatimskich dzieci. Moc Różańca jest ogromna. Może ocalić każdego z nas, ale i cały świat. Nic dziwnego, że złe moce z nią walczą.

 

Od wielu miesięcy w miastach naszej Ojczyzny organizowane są publiczne Różańce w intencji moralnej odnowy Polski i Polaków. We wspólnej modlitwie uczestniczy wiele osób, a inicjatywa dociera do kolejnych miast. Poniżej prezentujemy daty i miejsca, gdzie odbędą się publiczne Różańce w najbliższych tygodniach.

BIAŁYSTOK, Rynek Kościuszki, 9 października (wtorek), godz. 19:00

 

BYDGOSZCZ, Plac Wolności, 13 października (sobota), godz. 17.00

 

BYTOM, Rynek, 6 października (sobota), godz. 12:00

 

GDAŃSK, przed budynkiem Rady Miasta, Wały Jagiellońskie 1, 13 października (sobota), UWAGA! nowa godzina: godz. 17:00

 

GLIWICE, Rynek, pod figurą Matki Bożej, 19 października (piątek), godz. 19:00

 

KĘDZIERZYN-KOŹLE, przed wejściem głównym do SPZOZ od ul. Roosevelta, 26 października (piątek), godz. 17:00 (w intencji zadośćuczynienia za grzech aborcji)

 

KIELCE, plac Najświętszej Maryi Panny, przed pomnikiem ks. Jerzego Popiełuszki, 6 października (sobota), godz. 17:00 (zadośćuczynienie za grzech aborcji)

 

KRAKÓW, Rynek, pod kościołem św. Wojciecha, 12 października (piątek), godz. 17:00

 

ŁOMŻA, Stary Rynek, 6 października (sobota), UWAGA! nowa godzina: godz. 16:00

 

NOWY SĄCZ, Park przy ruinach Zamku Królewskiego, 13 października (czwartek), UWAGA! nowa godzina: godz. 19:00

 

RADOM, Plac Konstytucji 3 maja, od strony ul. Żeromskiego, 7 października (niedziela), godz. 19:15 (zadośćuczynienie za grzech aborcji)

 

WARSZAWA, Krakowskie Przedmieście 64, przed figurą Matki Bożej Pasawskiej, 7 października (niedziela), godz. 19:00

 

WROCŁAW, Rynek, pod pręgierzem, 13 października (sobota), godz. 16:00

 

WROCŁAW, pl. Solidarności 1/3/5 [1], pod biurem PiS, 18 października (czwartek), godz. 18:00 (zadośćuczynienie za grzech aborcji)

 

WROCŁAW, pl. Kościelny przed kościołem św. Krzyża na Ostrowie Tumskim, 25 października (czwartek), UWAGA! nowa godzina: godz. 17:30 (w intencji prześladowanych chrześcijan i ich prześladowców)

 


DATA: 2019-08-21 13:55:00
AUTOR: ZOBACZ PORUSZAJĄCY FILM O PUBLICZNYM RÓŻAŃCU
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

W Piotrkowie Trybunalskim, Forum Ruchów Katolickich oraz Ks. Dziekan Stanisław Nowacki organizują w niedzielę 14 października 2018 r.(jak co roku od kilkunastu lat) "Różaniec ulicami miasta" od parafii Św. Jana Pawła II przy ul. Polnej do kościoła Ojców Bernardynów przy ul. Słowackiego. Początek o godz. 16.00. Modlić się będziemy w następujących intencjach: 1) O dar umiejętności wychowywania dzieci i młodzieży oraz dawania świadectwa wiary przez rodziców, wychowawców i katechetów oraz 2) O rychłą kanonizację Ks. Jerzego Popiełuszki i beatyfikację Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Szczęść Boże! Jacek Tworkowski - Przewodniczący Forum Ruchów Katolickich w Piotrkowie Trybunalskim
ponad 1 rok temu / jacektworkowski
 
O rozum też się modlimy, spokojnie :)
ponad 2 lata temu / Soplica
 
Potrzeba rozumu.
ponad 2 lata temu / Hannibal2007
 
Pozdrowienie Anielskie w oczy kole miażdży głowę węża Ojcze Nasz i Zdrowaś Mario to cytaty z biblii ale heretycy syczą jak tylko je słyszą
ponad 2 lata temu / X
 
Wiec trzeba było dopisać czego nie napisano?1 Koryntian 4:6 ... abyście się nauczyli z nas nad to, co napisane, nie rozumieć, iżbyście się jeden dla drugiego nie nadymali przeciwko drugiemu. Idź tym tropem...
ponad 2 lata temu / @Sylwester
 
@Niedowiarek "...Judasz powiesił się..." "...idź i czyń podobnie"... :) A kojarzysz tekst:"Cały świat nie pomieściłby ksiąg, które trzebaby napisać chcąc spisać czyny Jezusa? Ostatni werset Jana. Może idź tym tropem?
ponad 2 lata temu / Sylwester
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 145 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.