Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   29   MAJA   2020 r.

Św. Urszuli Ledóchowskiej
Św. Andrzeja z Chio
 
 
 
 

Pax Americana, Pax Iranica. Granice napięcia ideologiczno-politycznego na Bliskim Wschodzie [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 
#BLISKI WSCHÓD    #IRAN    #USA    #POLSKA

Wykład mgr. Jakuba Gajdy (UŁ, Łódź) „Pax Americana i Pax Iranica-granice napięcia ideologicznego i politycznego na Bliskim Wschodzie”, wygłoszony podczas X Interdyscyplinarnego Seminarium Naukowego Idee-Człowiek-Filozofia „Człowiek w świecie-odkrywanie i przekraczanie granic”; Stary Sącz 14 lipca 2019 r.


DATA: 2019-08-13 18:58:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Dalej widzę, że nie rozrozniacie Boga Abrahama, w Trójcy Jedynego, a bożka muzułmanów, którego obrazem jest kamień w Kabie, a symbolem półksiężyc. Jest ta Baal, którego Bóg zesłał do Szeolu. Republika Islamska za cel ma poddanie świata temu bogu. Islam znaczy poddanie. W Chrzescijanstwie mamy Ojca w niebie. Przypomnę, że Iran w czasie wojny był pod protektoratem brytyjskim. O wyczynach fałszywego proroka nie ma co wspominać, ale jego nasladowcy nie są inni. Więc jako chrześcijanie miejcie wzgląd na to kim jesteście i przestańcie podziwiać naród, który powtarza jak mantrę "śmierć niesiernym". Oni nas przeklinaja 5 razy na dzień w modlitwach.
10 miesięcy temu / Second
 
Czytam tu nie mądre wypisy jak ...ala wilk.. mamy wspaniałą młodzież w Białymstoku wyślijmy ich do Iranu że itd......pytam przedmówcy BYŁAŚ W IRANIE?. JAK NIE TO JEDZ ZOBACZYSZ JAK WYGLĄDA PRAWDZIWA GOŚCINNOŚĆ ZA DARMO, SPANIE ,JEDZENIE I TAK CALY IRAN ZWIEDZISZ .NIKT CI NIE ZARZUCI ZE JESTEŚ FANATYKIEM RELIGIJNYM Z POLSKI. PRAWIE WSZYSCY W IRANIE MAJA WYZ,WYKSZTALCENIE,PERFEKT ANGIELSKI .czym się chwalić po bandytach katujacych ludzi..katolik bije katolika no no wielka chwała ...szef gangu z zarzutami i popieramy przez polityków pisu...Boże to idiotyczne
10 miesięcy temu / Bicz Boży
 
Największą głupotą PISOWSKĄ BYLO zorganizowanie zjazdu W RP przeciwników IRANU....PRZYPOMINAM IZ 500 LAT PRZYJAZNI Polski z Iranem zostało zniszczone podpisywanie się USRAELOWI. PRZYPOMINAM że to Islamski Iran przyjął 124tys obywateli Polskich DAŁ im wikt,spanie,opiekunek dbał o polskie dzieci sieroty z Armii Andersa. I opiekuje sie również 2 duzymi cmentarzami polskimi..to co Pisowcy zrobili to sie w glowie nie mieści jak mozna się zeszmacić dla USRAELA
10 miesięcy temu / Bicz Boży
 
Mądrość tego świata jest niczym. Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu jest madroscia. Biblia jest nawet matematycznie doskonala. To gdzie wg Ciebie są Żydzi? W Afryce?, Ameryce? Sa czarni jak sugerują pewne sekty? Dlaczego zaprzeczasz, że Żydzi istnieją.
10 miesięcy temu / [email protected]
 
do second! nieuctwo wyjaśnia, ale NIE usprawiedliwia! twoi żydzi" to chazarzy, co przyjeli judaizm! poczytaj sobie żydowskich autorów! bliżej semitom Palestyńczykom do zyda niż zydom!
10 miesięcy temu / nauka
 
@Second & ala wilk, dowodzie że żydofilja to ciężka przypadłość. Iranowi można wiele zarzucić, ale to izrael z saudyjskimi kolaborantami, stanowi źródło wszystkich patologii toczących Bliski Wschód...
10 miesięcy temu / antyPOPiS
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 140 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.