DZIŚ JEST:   22   STYCZNIA   2020 r.

Dzień Dziadka
Św. Wincentego Pallottiego
Św. Wincentego, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Dalej widzę, że nie rozrozniacie Boga Abrahama, w Trójcy Jedynego, a bożka muzułmanów, którego obrazem jest kamień w Kabie, a symbolem półksiężyc. Jest ta Baal, którego Bóg zesłał do Szeolu. Republika Islamska za cel ma poddanie świata temu bogu. Islam znaczy poddanie. W Chrzescijanstwie mamy Ojca w niebie. Przypomnę, że Iran w czasie wojny był pod protektoratem brytyjskim. O wyczynach fałszywego proroka nie ma co wspominać, ale jego nasladowcy nie są inni. Więc jako chrześcijanie miejcie wzgląd na to kim jesteście i przestańcie podziwiać naród, który powtarza jak mantrę "śmierć niesiernym". Oni nas przeklinaja 5 razy na dzień w modlitwach.
5 miesięcy temu / Second
 
Czytam tu nie mądre wypisy jak ...ala wilk.. mamy wspaniałą młodzież w Białymstoku wyślijmy ich do Iranu że itd......pytam przedmówcy BYŁAŚ W IRANIE?. JAK NIE TO JEDZ ZOBACZYSZ JAK WYGLĄDA PRAWDZIWA GOŚCINNOŚĆ ZA DARMO, SPANIE ,JEDZENIE I TAK CALY IRAN ZWIEDZISZ .NIKT CI NIE ZARZUCI ZE JESTEŚ FANATYKIEM RELIGIJNYM Z POLSKI. PRAWIE WSZYSCY W IRANIE MAJA WYZ,WYKSZTALCENIE,PERFEKT ANGIELSKI .czym się chwalić po bandytach katujacych ludzi..katolik bije katolika no no wielka chwała ...szef gangu z zarzutami i popieramy przez polityków pisu...Boże to idiotyczne
5 miesięcy temu / Bicz Boży
 
Największą głupotą PISOWSKĄ BYLO zorganizowanie zjazdu W RP przeciwników IRANU....PRZYPOMINAM IZ 500 LAT PRZYJAZNI Polski z Iranem zostało zniszczone podpisywanie się USRAELOWI. PRZYPOMINAM że to Islamski Iran przyjął 124tys obywateli Polskich DAŁ im wikt,spanie,opiekunek dbał o polskie dzieci sieroty z Armii Andersa. I opiekuje sie również 2 duzymi cmentarzami polskimi..to co Pisowcy zrobili to sie w glowie nie mieści jak mozna się zeszmacić dla USRAELA
5 miesięcy temu / Bicz Boży
 
Mądrość tego świata jest niczym. Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu jest madroscia. Biblia jest nawet matematycznie doskonala. To gdzie wg Ciebie są Żydzi? W Afryce?, Ameryce? Sa czarni jak sugerują pewne sekty? Dlaczego zaprzeczasz, że Żydzi istnieją.
5 miesięcy temu / [email protected]
 
do second! nieuctwo wyjaśnia, ale NIE usprawiedliwia! twoi żydzi" to chazarzy, co przyjeli judaizm! poczytaj sobie żydowskich autorów! bliżej semitom Palestyńczykom do zyda niż zydom!
5 miesięcy temu / nauka
 
@Second & ala wilk, dowodzie że żydofilja to ciężka przypadłość. Iranowi można wiele zarzucić, ale to izrael z saudyjskimi kolaborantami, stanowi źródło wszystkich patologii toczących Bliski Wschód...
5 miesięcy temu / antyPOPiS
 
Kiedyś niemiecki cesarz zapytał filozofa aby ten udowodnił mu istnienie Boga. Padło jedno słowo. Żydzi. Przez wieki przeganiani i mordowani. Często pod zmyslonym pretekstem. Bóg im obiecał powrót do Izraela i dotrzymał słowa. Żydzi nie zawsze szli za Prawem, ale Bóg zabrał ich z najdalszych zakątków świata. Patrz Ezechiela 38, Zachariasza 12. Kraje, które napadna na Izrael zdziwia się mocno. Kiedy to się stanie Żydzi zobaczą "kogo przebodli". Wśród napastników będzie Persja czyli Republika Islamska, której bogiem jest Baal, czczony w Kaabie, Mekka.
5 miesięcy temu / Second
 
Mamy patriotyczną młodzież w Białymstoku można ich wysłać do Iranu żeby wykazali się w walce z islamskimi terrorystami.
5 miesięcy temu / ala wilk
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.