DZIŚ JEST:   04   SIERPNIA   2020 r.

Św. Jana Marii Vianneya
Św. Rajnera ze Splitu, męczennika
 
 
 
 

Pawlak rzuca rękawicę Piechocińskiemu?

Pawlak rzuca rękawicę Piechocińskiemu?
#PAWLAK    #PO    #PSL    #CBA    #LUDOWCY    #PIECHOCIŃSKI    #JAK BURY

Przed piątkowym głosowaniem nad wnioskiem o wotum nieufności wobec ministra spraw wewnętrznych Bartłomieja Sienkiewicza, na mównicę wyszedł były szef PSL i wicepremier Waldemar Pawlak. W ostrych słowach zaatakował rząd.

 

Pawlak dawno nie brał udziału w ważnych debatach politycznych. Jego przedpołudniowe wystąpienie wzbudziło więc niemałe zaskoczenie. Były szef PSL wnioskował o odłożenie głosowania nad wotum nieufności dla Bartłomieja Sienkiewicza do 22 lipca.

 

Skąd ten wniosek? W czwartek CBA wkroczyło do mieszkania u biura szefa klubu PSL, Jana Burego. Pawlak sugerował, że działania służb mogą mieć kontekst polityczny, mający na celu zmuszenie ludowców do podległości w koalicji.

 

Rzecznik klub PSL, po specjalnym posiedzeniu ludowców, zadeklarował, że opowiedzą się oni za zachowaniem stanowiska przez Sienkiewicza oraz za wyjaśnieniem sprawy interwencji CBA.

 

 

 

W międzyczasie upadł wniosek o konstruktywne votum nieufności dla rządu Donalda Tuska. Wniosek poparło 155 posłów PiS i Solidarnej Polski, przeciw głosowało 236 posłów koalicji. 60 posłów SLD i Twojego Ruchu wstrzymało się od głosu. 

 

 

ged, kra


DATA: 2014-07-11 12:26
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Brawo Waldemar Pawlak!
ponad 6 lat temu / ***
 
Szarpanina o jednego średniaka!I to jest rozum-jak mówi moja połowica! Brak mądrych zaangażowanych Polaków w pracę dla dobra Rzeczypospolitej? To jest ewidentna sitwa-bodaj Kaczyński tak powiedział! Weźcie powcy mądrego młodego profeasora z Uniwersytetu Warszawskiego specjalistę np.od politologii lub podobnej dziedziny nauki! W latach dziewięćdziesiątych profesor historii był świetnym ministrem oświaty!Szkoda ,że go nie ma !Teraz takie jakieś dziwne dziewczęta nie mające pojęcia o oświacie decydują o rozumie młodych Polaków! Wlazły na stołki ,bo kochają nie szkoły ,ale pieniążki!
ponad 6 lat temu / Kurz
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.