DZIŚ JEST:   04   SIERPNIA   2020 r.

Św. Jana Marii Vianneya
Św. Rajnera ze Splitu, męczennika
 
 
 
 

Pawlak chce wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej

Pawlak chce wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej
fot.Maciej Kaczanowski / Dziennik Wschodni / Forum
#PAWLAK    #SIEWIERNYJ    #ŚLEDZTWO    #WRAK    #TUPOLEW    #KATASTROFA SMOLEŃSKA    #PSL    #PO    #SMOLEŃSK    #TU154M

Wicepremier i szef PSL Waldemar Pawlak stwierdził, że czas sprowadzić wrak tupolewa do Polski i wyjaśnić katastrofę smoleńską. W przeciwnym wypadku – jak stwierdził – będzie ona skazą na polskiej historii.


Pawlak, który uczestniczył w Zaduszkach Witosowych w Wierzchosławicach pod Tarnowem, zaznaczył, że trzeba rozwiać wszelkie wątpliwości, które narosły wokół katastrofy z 10 kwietnia 2010 roku.

 

Pawlak stwierdził, że trzeba sprowadzić wrak do Polski i wyjaśnić wszystkie niejasności związane z katastrofą prezydenckiego samolotu na lotnisku w Siewiernyj. Zdaniem wicepremiera, jeśli tak się nie stanie to domysły i spekulacje sprawią, że 10 kwietnia 2010 roku będzie skazą na polskiej historii.

 

Warto przypomnieć, że właśnie rząd, w którym Pawlak jest wicepremierem, dopuścił się szeregu zaniedbań w sprawie wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej. Za pierwszy i najpoważniejszy błąd należy uznać oddanie śledztwa w ręce rosyjskich prokuratorów.

 

 

Źródło: Polskie Radio

ged


DATA: 2012-11-05 08:05
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Deklaracja spóźniona o 2 lata...
ponad 7 lat temu / olo
 
Przypominam, że w czasie "Nocnej zmiany", czyli obalania rządu Jana Olszewskiego, Waldemar Pawlak podjął służbę na rzecz utrwalenia władzy służb rodem z PRL-u.
ponad 7 lat temu / Babinicz
 
W PRL znane było takie "prawidło"... Kiedy Partia mówi, że zabierze, to Partia zabierze. A kiedy Partia mówi że da, to Partia mówi.
ponad 7 lat temu / Babinicz
 
panie Pawlak, zmień pan logo swej partii.. zamiast zielonej konieczynki, zielona maryśka! ....jak trzeba było działać pan siedziałeś cicho niczym chłop w stodole, a teraz show, by wypłynąć z szamba na wierzch...
ponad 7 lat temu / Piotr
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.