DZIŚ JEST:   30   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Marelego, męczennika
Św. Benwenuty Bojani
 
 
 
 

Paweł Lisicki o cenzurze LGBT: tęczowi aktywiści używają siły, aby zakneblować usta krytykom

Paweł Lisicki o cenzurze LGBT: tęczowi aktywiści używają siły, aby zakneblować usta krytykom
Red. Paweł Lisicki

Serwis YouTube usunął film „Ich prawdziwe cele”, obnażający taktykę i działania światowego homolobby. Sprawę dla portalu PCh24.pl komentuje Paweł Lisicki, redaktor naczelny tygodnika „Do Rzeczy”, który podkreśla, że to typowe działanie cenzorskie.

 

Poniżej publikujemy pełną treść komentarza red. Pawła Lisickiego.

 

Kilka dni temu, komentując premierę filmu „Ich prawdziwe cele", poświęconemu pokazaniu mechanizmów zdobywania władzy i rozwoju ideologii LGBT, zakończyłem tekst w ten sposób: „Oglądajmy go, póki można. Oglądajmy i uczmy, jak się bronić przed inwazją. I róbmy to teraz, póki nie jest za późno, zanim ideologowie nie zamkną nam ust i nie zakneblują wolności”.


Dziś właśnie się to stało: ideologowie doprowadzili do zdjęcia filmu z kanału YouTube. Tak dokładnie działa cenzura: z niechcianymi poglądami nie dyskutuje się, ale usuwa się je z przestrzeni publicznej. Tęczowi aktywiści uwielbiają występować w roli ofiar i opowiadać niestworzone historie o zagrożeniu, jakie ich dotyka; faktycznie zaś sami używają siły, żeby zakneblować usta krytykom. To typowy dla nich przykład hipokryzji. Udają prześladowanych, jak tylko mogą prześladują.


Z całej historii płynie kilka wniosków:

- Film musiał być na tyle prawdziwy i na tyle dobrze pokazywać źródła ideologii LGBT+, że aktywiści zdecydowali się go ze strachu usunąć. Ich tchórzliwe działanie to swoisty wyraz uznania dla autorów.


- Tak mogą działać tylko ideologowie. Ludzie uczciwi odpowiadają na krytykę, a nie kneblują oponentów. Cechą ideologii LGBT+ jest sekciarstwo i niezdolność do udziału w racjonalnej debacie.
 

- Na razie krytyczne wobec ideologii LGBT+ filmy usuwane są w Polsce z YouTube. W innych państwach aktywiści idą dalej i próbują posługiwać się nie tak jak w Polsce cenzurą represyjną, ale prewencyjną. Już w zarodku tłumią krytykę. Zmieniają i używają przymusu państwa, żeby uniemożliwić dyskusję.

- Można być pewnym, że to samo będą próbować osiągnąć w Polsce. Dążenie do opanowania całej sfery publicznej i domknięcia wszelkich szczelin jest charakterystyczną cechą głoszonej przez doktrynerów LGBT+ ideologii totalitarnej. Idąc za swoim guru Herbertem Marcuse, lewicowi rewolucjoniści głoszą tolerancję represyjną. Zgodnie z jej zasadami tylko aktywiści LGBT+ mają prawo do wolności słowa; ich krytyków należy represjonować. W sposób miękki – zamykając możliwość mówienie, a kiedy się uda to w sposób twardy: skazując i karząc.


- Dlatego trzeba wykorzystać wszystkie legalne środki obrony wolności i domagać się przywrócenia filmu. Wojna cywilizacji trwa i zamordystom nie wolno ulegać. Walka o swobodny dostęp do filmu jest w istocie fragmentem wojny o wolność.


Paweł Lisicki

 

 

Czytaj także:
DATA: 2020-06-30 07:53
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
17
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Pokazali swoją tolerancję na odmienne poglądy.
4 miesiące temu / Piotr K.
 
Zmiany systemowe to budowanie UE jako raju dla wszelakiej rozwiazlosci.
4 miesiące temu / ws
 
Co do ideologi to zachód przeszedł rewolucję seksualna.Cechami każdej rewolucji jest wyzwalanie,,przesladowanych''. Widoczne zmiany systemowe, przejęcie władzy.
4 miesiące temu / ws
 
dlaczego nie powstanie prawicowa platforma na której znalazły by się artykuły i filmy o przeciwstawnych poglądach ? swoją drogą pan Lisicki powinien puszczać ten film na stronie swojej gazety ! podobnie tyg Niedziela czy Gość niedzielny a może jeszcze inne- czy to takie niepolityczne?
4 miesiące temu / nina
 
A tyle było krzyku o cenzurze, gdy Kazikowi zdjęto jakąś przyśpiewkę w radiu. Teraz ci sami "obrońcy" wolności milczą...
4 miesiące temu / Ryszard Kubaszk
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.