DZIŚ JEST:   26   LISTOPADA   2020 r.

Św. Leonard z Porto Maurizio
Bł. Jakub Alberione
 
 
 
 

Paweł Lisicki: Tęczowa flaga jest narzędziem agresji i podboju

Paweł Lisicki: Tęczowa flaga jest narzędziem agresji i podboju

Jeszcze kilka lat temu, kiedy pisałem o niebezpieczeństwie, jakim jest dla polskiej tożsamości kulturowej ideologia LGBT+, co bardziej rozsądni ludzie wzruszali ramionami. „W Polsce to nie przejdzie”, mówili. „My, Polacy, jesteśmy od tego wolni. Po doświadczeniach z komunizmem nikt nie da się zwieść. Tęczowi bolszewicy nie mają czego u nas szukać”. Dziś widać, że ideologia ta nie tylko do Polski dociera, ale próbuje zdobyć sobie kolejne przyczółki. Nie ma chyba obecnie drugiej, równie niebezpiecznej.

 

Po pierwsze ma ona doprowadzić do powszechnej akceptacji dla wszystkich możliwych wynaturzeń i uczynić z jednostkowej przyjemności jedyną miarę wartości i etyki. To co zasługuje na wstyd ma zostać pochwalone, a to co jest przejawem słabości, ma być przedmiotem dumy. Obrona normalności ma zostać zakazana.

 

Po drugie ma ona w sobie wyraźne tendencje totalitarne. Jej celem jest wymuszenie i podporządkowanie. Tu nie ma miejsca dla tolerancji. Tęczowa flaga jest narzędziem agresji i podboju. Komu się to nie podoba ten zostanie poddany reedukacji. Albo karze.

 

Po trzecie ideologa ta zasadza się na kłamstwie. Działacze LGBT+, wraz ze sprzyjającymi im mediami nieustannie przedstawiają siebie jako ofiary. Nigdy jeszcze z taką mocą dzięki propagandzie nie próbowano zmienić znaczeń. Ofiary – większość broniących swojej katolickiej tożsamości Polaków przedstawia się jako agresorów; agresorzy – którzy raz po raz bezczeszczą to co święte i symbolicznie atakują obecną kulturę – występują w roli ofiar.

 

Po czwarte ideolodzy ci korzystają z politycznego wsparcia potęg tego świata, w ostatnim czasie również ambasad, na czele z ambasadą USA, przez co mają poczucie bezkarności, siły. To sprawia, że są tak bezczelni i przekraczają kolejne granice.

 

Dlatego cieszę, że powstał film „Ich prawdziwe cele”, który po pierwsze obnaża intencje, po drugie techniki, po trzecie świadomość ideologów. Oglądajmy go, póki można. Oglądajmy i uczmy, jak się bronić przed inwazją. I róbmy to teraz, póki nie jest za późno, zanim ideologowie nie zamkną nam ust i nie zakneblują wolności.

 

Paweł Lisicki

 

„Równe prawa, niedyskryminacja, wolność, miłość”… To wszystko czym karmią nas ideolodzy LGBT+, to FAŁSZ! Kreujące się na pokrzywdzonych „tęczowe” środowiska chcą mieć coraz większy wpływ na to co dzieje się w Polsce. Chcą być wyznacznikami moralności, ustalać nowe „prawa człowieka”, nadawać sobie przywileje i dyktować jak wychowywane mają być dzieci.

 

Jaki świat chcą nam urządzić? O tym opowiada nowy film „ICH PRAWDZIWE CELE”, który przygotował portal PCh24.pl, a który powstał dzięki zaangażowaniu wsparciu Przyjaciół PCh24.pl.

 

Zapraszamy na PREMIERĘ FILMU – już 23 czerwca 2020 roku – na kanale YouTube „ICH PRAWDZIWE CELE” oraz na platformie VOD portalu PCh24.pl.

 

 

Zdajemy sobie sprawę, że słowa prawdy odbiją się szerokim echem i podjęte zostaną próby ocenzurowania filmu. Nie zrażamy się tym. Ale też przekazujemy w Państwa ręce nie tylko film, ale i jego losy – to od Was Drodzy Przyjaciele PCh24.pl zależy jak szeroko obraz ten dotrze i ilu odbiorców będzie mogło poznać prawdę o ideologii LGBT+ oraz prawdziwych celach tego ruchu.

 

Czytaj także:




DATA: 2020-06-24 07:49
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
23
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Żydzi na ponad dwa tysiące lat stracili kraj z powodu bałwanów.A są nimi obrazy i rzeźby.Reszta jest konsekwencją.
5 miesięcy temu / Grażyna
 
Zapowiedziana NOWA NORMALNOŚĆ
5 miesięcy temu / Ryś
 
?W Polsce to nie przejdzie?- zdanie to byłoby prawdziwe gdyby Polska była katolicka. Dziś Kościoł głosi OTWARTOŚĆ , ZROZUMIENIE, SZACUNEK dla ROŻNORODNOŚCI. Podejmuje dialog w miłości z osobami wywołującymi ZGORSZENIE. Zabrania POTĘPIANIA. Papież Franciszek pokazuje się w towarzystwie takich osób wymieniając uściski. Sugeruje, że tacy ludzie też CZYNIĄ DOBRO. Najwyżsi hierarchowie w swojej ROŻNORODNOŚCI MAJĄ rożne zdania w kwestii grzechów Sodomii a nawet popisują się publicznie swoją akceptacją. Nadto, Nowa NIEPRECYZYJNA posoborowa nauka papieży oddzielająca GRZECH czyli CZYNY człowieka od CZŁOWIEKA też ma swój UDZIAŁ w błędnym TOLEROWANIU ZBOCZEŃ. Jakby co to w piekle będą CZYNY a nie ludzie, którzy mają nieutracalną GODNOŚC DZIECI BOŻYCH. A w szczególe to do Nieba idą wszyscy. Co tam SPRZECZNOŚCI w nauczaniu, co tam kpina z rozumu. Te wszystkie działania towarzyszą ROZMIĘKCZANIU STANOWISKU Nowego zreformowanego kościoła na ZBOCZENIA. Taka jest teraz NORMA
5 miesięcy temu / iskierka
 
Dziw, że youtube nie usunął tego kanału, mającego w swoim avatarze przekreśloną flagę zboczeńców.
5 miesięcy temu / Iw
 
opublikujcie także na platformie bitchute.com, tam nie ocenzurują !!!
5 miesięcy temu / www
 
Mądrego to zawsze miło posłuchać, poczytać! Panie Pawle, czapka z głowy przed Pana wiedzą, kulturą, elokwencją.
5 miesięcy temu / KOMUCHY WON
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.