Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   30   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Apostoła
Bł. Jana z Vercelli
 
 
 
 

Paweł Lisicki: kryzys Kościoła jest coraz głębszy. Co możemy zrobić? II NA STRAŻY


Odtwórz w YouTube
 

Na program NA STRAŻY zaprasza Paweł Chmielewski. Rozmowa z Pawłem Lisickim.


DATA: 2020-10-29 12:18:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Dziękuję P.Lisickiemu za tak głęboki i jakże spójny logicznie wywód odkrywający Prawdę o walce dobra ze złem, o tym czym jest Boskie Prawo i o tym czym są te kloaczne żygi, którymi jesteśmy raczeni przez ostatnie dni. Ale i - myślę- że udowodnił logicznie, że pomysł Prezydenta jest fundamentalnym jego błędem- powtórzę- FUNDAMENTALNYM BŁĘDEM. Jeżeli podtrzymany - doprowadzi do upadku tego rządu!!!
28 dni temu / Robert z Łodzi
 
Panowie Pawełkowie, jak to "co można zrobić?". Warto być może zacząć od tego, co należy zrobić - co nakazał święty Paweł, wielki niepowtarzalny geniusz, pisząc w 1 Tes 5.19-22: "Spiritum nolite extinguere. Prophetias nolite spernere. Omnia autem probate: quod bonum est tenete. Ab omni specie mala abstinete vos.", czyli: "Ducha nie gaście. Proroctw nie lekceważcie. Wszysko zaś badajcie: co dobre zachowujcie. Wszelkich przejawów zła unikajcie." W 1917 Matka Boża zapowiedziała, że przyjdzie prosić o poświęcenie Rosji Niepokalanemu Sercu. 13 czerwca 1929 Najświętsza Dziewica przyszła powierzyć s. Łucji by ta przekazała, iż BÓG PROSI aby papież wraz z biskupami poświęcił Rosję Niepokalanemu Sercu. Bóg prosi! Prośbę Boga jak dotąd zlekceważono. Jak się do tego ma nakaz św. Pawła "Proroctw nie lekceważcie"? 5-MINUTOWA MODLITWA PAPIEŻA wraz z biskupami przyniesie ocalenie Kościoła i świata od koszmaru powszechnych błędów Rosji, w jakim niezaprzeczalnie świat się znalazł.
1 miesiąc temu / Murem
 
@ emer Arcypasterz Warszawy wie, że te zamieszki to rozgrywka prezesa pis celem odwrócenia uwagi od nadchodzącej katastrofy gospodarczej.
1 miesiąc temu / Ryś
 
Jak ma nie być kryzysu jak w Kościele, jak "ukręcili łeb" lustracji w Kościele. Ilu UBków "TW" w sutannach nie zlustrowano. Dlaczego "lawendową mafię" nie oddalono od owczarni? A teraz gdzie jest arcypasterz Warszawy - profanują kościoły, bija księży, zakłócają Najświętszą Ofiarę a o nim słuch zaginął.
1 miesiąc temu / duchowny - emer
 
A co dobrego może być z ... Krakówka? Jeszcze trochę i wyjdzie cała prawda z tej rodzinki. Nie na darmo pan domu należał do Unii Wolności.
1 miesiąc temu / już
 
to proste było ,przyznać się do win ,przeprosić zadośćuczynić, nie grzeszyć więcej ,to samo co zaleca się wiernym
1 miesiąc temu / ewa
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.