Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   02   LIPCA   2020 r.

NMP Kodeńskiej (diec. siedlecka)
NMP Licheńskiej (diec. włocławska)
Św. Bernardyna Realino
Bł. Eugenii Joubert
 
 
 
 

Paweł Lisicki: humanizacja zwierząt to wynik utracenia ludzkiej tożsamości [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Paweł Lisicki, redaktor naczelny tygodnika "Do Rzeczy" w wywiadzie z Piotrem Relichem poruszył kwestie Synodu Amazońskiego, obecnego kryzysu w Kościele oraz radykalnych eko-wegańskich ideologii prowadzących do uczłowieczania zwierząt.


DATA: 2019-11-05 14:21:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Wypowiadający się w komentarzach "wielbiciele zwierząt" , którzy jeszcze powołują się na św. Franciszka tylko potwierdzają swoją ignorancję. Co innego jet szacunkiem dla zwierząt jako stworzenia, a co innego uczłowieczanie i zrównywanie zwierząt z ludźmi. "Bracia MNIEJSI" , to MNIEJSI. Ten, co tak wielbi swojego pieska i stawia go nawet wyżej od potrzebujących ludzi też ma takie same mniemanie np. o tasiemcu też zwierzę? Znaj proporcjum mocium panie... Nie można się znęcać nad zwierzętami, ale jeść, doić, czy zabraniać kogutom by zapładniały kury? Skoro ktoś chce się zezwierzecić, to niech spada do lasu i żyje tam na golasa jak zwierzęta. A normalnym ludziom niech da spokój.
8 miesięcy temu / Mata
 
Pan Lisicki jest niesamowitym znawcą KK i bardzo lubię Go słuchać. Ale gdy słucham Go w radiu 3, to odnoszę wrażenie, że jako katolik zbyt mocno identyfikuje się z czystosocjalistyczną partią PiS, która mimo pozorów jakie stara się zachować z katolicyzmem nie ma nic wspólnego... Zresztą o wzorowaniu się na wartościach socjalistycznych publicznie wypowiadali się ich liderzy Kaczyński i Morawiecki...
8 miesięcy temu / Mata
 
Słuchając tej rozmowy przypomniałem sobie słowa kierowcy firmy w której pracowałem.Otóż człowiek ten powiedział tak : "jak jem kiełbasę z dzika,to płaczę, .....że taka dobra". Kto chce niech rezygnuje z mięsa, ale ci , którzy uważają, że zwierzęta mają mieć prawa tak jak ludzie, chcą zrównać ludzi ze zwierzętami , to powinni pamiętać ,że wg Talmudu goje są zwierzętami. Jeżeli chcą być traktowani tak jak zwierzętami, to będą, przez tych co uważają, że tylko oni są ludźmi.
8 miesięcy temu / Uxmal
 
coś mi się kojarzy szanowny panie, że był taki święty co to mówił o braciach mniejszych - a to raczej prowadzi do tego żeby nie traktować zwierząt instrumentalnie - a co za tym idzie dalej to sobie może pan dośpiewać !
8 miesięcy temu / wylewanie_dziec
 
Jeszcze jedna metoda agresywnego lewactwa przeciwko normalności. A głupców nie brakuje. Ale pewnie się im za udział w wybrykach płaci.
8 miesięcy temu / Zbigniew
 
Mam Psa,który jest najwspanialszym darem dla emeryta jaki mogła stworzyć natura. Kochamy go oboje jak dzieci, które juz wyjechały w świat i on zastępuje nam je w każdej chwili. Nie pozwolę zrobić mu krzywdy,a gdyby zaistniała kwestia wyboru uratowania - nie wiem czego, np. tonących wiernych wychodzących z kościoła - CZY mojego Pieska - wybrałbym absolutnie jego. Dlatego humanizację zwierząt uważam za chwalebne i pełne miłości człowieka do swojego otoczenia. Mimo, że to małe zwierzątko, jest pełnie miłości i dobroci.
8 miesięcy temu / mam piesa
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 143 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.