Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   05   CZERWCA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Bonifacego-Winfryda, męczennika
 
 
 
 

Paweł Kwaśniak: przyjdźcie na protest przeciwko deprawacji waszych dzieci!


Odtwórz w YouTube
 

- Środowiska liberalne działają aktywnie w samorządach i tam m.in. proponują często niebezpieczne projekty edukacyjne. Chcemy zwrócić na to uwagę rodziców. Ale także chcielibyśmy, żeby zareagował MEN – powiedział w rozmowie z PCh24.pl Paweł Kwaśniak, prezes Centrum Życia i Rodziny, organizatora specjalnej pikiety, która odbędzie się 21 stycznia, w Warszawie.

 

Paweł Kwaśniak zachęca do uczestnictwa w Warszawskiej pikiecie, która odbędzie 21 stycznia, o godz. 16.00, pod Urzędem Miasta w Warszawie. Dlaczego warto się na niej pojawić i zaprotestować przeciwko deprawacji dzieci w szkołach? O co dokładnie chodzi w proteście?

 

- Pikieta jest naszą reakcją na decyzję prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego, który zapowiedział, że w trybie pilnym, we wszystkich szkołach, mają być przeprowadzone specjalne zajęcia. Ich celem jest walka z tzw. mową nienawiści. Sam koncept jest bardzo nieostry i wykorzystywany często do indoktrynacji dzieci i młodzieży. W trakcie takich zajęć podsuwane są treści oswajające młodych ludzi z zachowaniami homoseksualnymi, ideologią gender, transsaeksualizmem i wszelkiego rodzaju dewiacjami – wyjaśnia Kwaśniak.

 

Centrum dla Życia i Rodziny szybko przyjrzało się sprawie, analizując m.in. podręczniki, które mają być wykorzystywane podczas narzuconych przez warszawski ratusz zajęć. Analiza materiałów edukacyjnych potwierdziła obawy prorodzinnej organizacji.

 

Jak twierdzi Kwaśniak, cele pikiety są dwa: po pierwsze chodzi o to, by uświadomić rodziców, że ich prawa nie są przestrzegane. – Rodzice powinni zostać uprzedzeni o takich zajęciach i muszą na nie wyrazić zgodę. A tymczasem wszystko dzieje się bardzo szybko, bo prezydent zapowiedział, że zajęcia takie mają być przeprowadzone jeszcze przed feriami – powiedział.

 

Po drugie, organizatorzy pikiety chcą uwrażliwić rodziców na to, że tego typu zajęcia, choć ich nazwa pozornie nie brzmi groźnie, mogą służyć indoktrynacji ich dzieci. – Zachęcamy rodziców do aktywności. Ważne, by sprawdzili, kiedy takie zajęcia będą przeprowadzane, zainteresowali się ich treścią i wtedy zdecydowali, czy faktycznie ich dziecko powinno w takich zajęciach uczestniczyć. To ważne, bo po Warszawie podobne lekcje organizowane mają być m.in. w Krakowie czy Gdańsku – mówi Kwaśniak.  

 

Prezes Centrum dla Życia i Rodziny podkreśla, że sprawa jest bardzo ważna, ponieważ takie „lekcje mogą podważyć wartości przekazywane dzieciom w domu”. Zwrócił też uwagę, że może nam zagrażać proces poważnego ograniczania praw rodzicielskich. Powołuje się przy tym na Niemcy, gdzie rodzice, którzy nie chcieli posłać swojego dziecka na lekcje edukujące seksualnie, trafili do więzienia.

 

- Dlatego zachęcam wszystkich, którzy mogą, by pojawili się pod urzędem miasta w Warszawie, 21 stycznia o godz. 16 – wezwał Paweł Kwaśniak.

 

 

ged

 

 

Warto przypomnieć jak wykorzystuje się szlachetne hasło walki z nienawiścią jako knebel dla chrześcijanskich prawd:

 

Tymoteusz Zych, Ordo Iuris: „Mowa nienawiści” to termin wątpliwy i krytykowany

 

"Mowa nienawiści": knebel dla chrześcijan 
 

"Mowa nienawici" - forpoczta miękkego totalitaryzmu

 

 

 

 


DATA: 2019-08-22 15:50:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

SZKOŁY KATOLICKIE!!! DOŚĆ FIKCJI PUBLICZNEJ CZYLI PAŃSTWOWEJ EDUKACJI !!!
ponad 1 rok temu / mizary
 
Deon: "kardynał Vincent Nichols, po raz drugi przewodniczył mszy dla katolików LGBT i ich rodzin 13 stycznia 2018"
ponad 1 rok temu / O
 
Homoseksualizm i onanizm - dwie plagi egipskie XCI wieku. Chrońmy dzieci przed nimi!
ponad 1 rok temu / Izydor Oracz
 
Demonstracja powinna odbyć się przed siedzibą Kard. Nycza niech zacznie działać i zabierze głos bo na temat HGW to głośno mówił
ponad 1 rok temu / Czesław
 
Ale gdzie jest GŁOS ŚWIĘTEGO KOŚCIOŁA RZYMSKIEGO I APOSTOLSKIEGO w obronie najmłodszego pokolenia Polski?
ponad 1 rok temu / Rys
 
Działanie na nie, nie da takiego sukcesu jak działanie na tak. Lepiej manifestować działania pozytywne, działania w celu, nie obrony przed czymś, lecz w celu dobrego, moralnego, prawego edukowania dzieci. Komuniści znają ten mechanizm psychologiczny doskonale i go stosuj od setek lat - oni zawsze chcą dobrego i mimo, że mordują, niszczą to zawsze chcą dobra, wolności, braterstwa, miłości i osiągają poparcie w masach. Należy stosować ten mechanizm i manifestować pozytywne działanie edukacyjne dzieci. Si Deus pro nobis, quis contra nos?
ponad 1 rok temu / Robert
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 140 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.