DZIŚ JEST:   23   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Ojca Pio z Pietrelciny
Św. Tekli, męczennicy
 
 
 
 

Paweł Kukiz na lewackim kursie: popieram związki partnerskie

Paweł Kukiz na lewackim kursie: popieram związki partnerskie
Adam Chelstowski / FORUM

- Pan Palikot skłamał, gdy określił mnie mianem przeciwnika związków partnerskich - podkreślił w RMF FM Paweł Kukiz, kandydat na prezydenta. Muzyk przekonywał, że jest przeciwnikiem homomałżeństw, ponieważ dają one furtkę do adopcji dzieci. - Natomiast nie jestem przeciwnikiem związków partnerskich – podkreślił Kukiz.

 

Kandydujący na prezydenta Paweł Kukiz goszcząc w RMF FM zapowiedział wycofanie się ze współpracy z Januszem Korwin-Mikke. - Wycofuję się ze współpracy z panem Korwinem. Pan Janusz nie dotrzymuje umowy Jeżeli dwóch prawdziwych mężczyzn się umawia, to się dotrzymuje umów, to podstawowa sprawa - mówił Kukiz.

 

Uważałem, że ci kandydaci anty-systemowi do końca powinni pójść razem, ale ta sztuczka z deprecjonowaniem JOW-ów podczas tej debaty, no to było, wie pan, jak nóż w plecy, jak Ruscy w '39 17 września. Tak się nie robi - tłumaczył Kukiz.

 

Deklarujący swe poparcie dla legalizacji prostytucji były lider zespołu „Piersi”, opowiedział się za legalizacją tzw. związków partnerskich  . - Pan Palikot skłamał, gdy określił mnie mianem przeciwnika związków partnerskich – podkreślił. Jak przekonywał kandydat, jest przeciwnikiem małżeństw homoseksualnych, ponieważ dają one furtkę do adopcji dzieci. - Natomiast nie jestem przeciwnikiem związków partnerskich – stwierdził Kukiz.

 

Szkoda, że kandydat na prezydenta nie dostrzega, lub nie chce dostrzegać faktu, iż legalizacja tzw. związków partnerskich – którą silnie wspiera homolobby – jest preludium do dalszej eskalacji „tęczowych” żądań zmierzających do zrównania homoukładów z małżeństwami, także w kwestii adopcji dzieci.

 

Źródło: wprost.pl

luk

 


DATA: 2015-05-07 07:29
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Ciekawe jak on to widzi,bo nie idzie w parze brak sprzeciwu dla małżeństw homoseksualnych z tym żeby one potem prawnie nie mogły adoptować dzieci.Pan Paweł jest dużą szansą dla Polski. Ale nacisk medialny jest okrutny, za homofobie niedługo będą wieszać. Ba, homofobem jest nawet ktoś kto, akceptuje fakt że oni są, i byli. I żadnej agresji wobec nich nie odczuwa. Natomiast nie jest za dodatkowymi prawami i uprzywilejowaniami dla nich. Bardzo proszę pana Pawła, aby nie chował pazurów.
ponad 5 lat temu / iza6elka
 
brawo to teraz głosuje na kukiza wolna Polska równa dla każdego Polaka bez promocji fanatyzmu religijnego
ponad 5 lat temu / olo
 
Kukiz ma podobne interesy polityczne czyli też chciał wygrać i coś zmienić. Nie wmawiaj mi, że popieram tego idiotę Korwina i tak jak on chcę strzelać do górników. Tak samo nie nazywaj siebie liberałem, bo to tak jakbym ja nazwał siebie psychofanem Grzegorza Brauna i Mariana Kowalskiego.
ponad 5 lat temu / TheModern
 
Zwariowal chlop: popiera zwiazki pedalskie i przeszkadza mu religia w szkole. W przyszlosci jak bedziemy mieli normalne panstwo, to bylby dobry pomysl by uwolnic katechetow od swieckiej kontroli. Obecnie jednak, gdy trwa lewacka indoktynacja,religia w szkole jest potrzebna. Dobrze sie rockman wydal, trzeba glosowac na Grzegorza Brauna.
ponad 5 lat temu / Polek
 
Modemiku, czyli przyznajesz że Kukiz ma podobne interesy polityczne (tzn. program) jak JKM, a różni się jedynie stylem prezentacji tego programu? Skoro tak, to popierając poglądy Kukiza, popierasz też prawie wszystkie poglądy JKM. Wyłamujesz się tym samym ze swojego dotychczasowego nowoczesnego wizerunku. Witaj w klubie tutejszych XIX-wiecznych liberałów ;)
ponad 5 lat temu / Rozczarowany
 
Interesem politycznym, ale to był błąd, bo Korwin to cham i oszust, więc ta umowa nie mogła zostać przez niego dotrzymana.
ponad 5 lat temu / TheModern
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.