DZIŚ JEST:   06   KWIETNIA   2020 r.

Św. Piotra z Werony
Św. Wilhelma z Eskill
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


No ładnie... pozwolą ci być wolnym człowiekiem w nagrodę. Zamiast pozwoleń na kałacha zacznijcie wydawać "akty wyzwoleńcze"...za dobre sprawowanie.
ponad 3 lata temu / agricola
 
"...pójść do sklepu spożywczego i zamówić dwie bułki, kefir i kałasznikowa..." Kukiz jest nudny. To samo i w tych samych słowach mówił już przed wyborami.
ponad 3 lata temu / x
 
ponownie dobrze chciał, ale nie pomyślał... A co z "młodzieżą starszą", która już do OT nie pójdzie? Skazać na brak możliwości obrony wobec zagrożenia "imigrantami"?
ponad 3 lata temu / rozsądny
 
A mi tam zaden dostep do broni nie jest potrzebny. Po co mi bron? Po co komukolwiek? A jak ktos bardzo potrzebuje do obrony domu prosze bardzo, bron czarnoprochowa jest dostepna bez zezwolenia. Colt czy sztucer czarnoprochowy doskonale nadaje sie do obrony, ale jest mniej praktyczny w przypadku napadania na ludzi na ulicach. Jesli ktos chce sie bronic i musi miec do teg pistolet prosze bardzo. kazdy moze.
ponad 3 lata temu / michau
 
Zgadzam się z kolegą trooperem - należy się cieszyć, że Kukiz jest za posiadaniem prawa do broni palnej. To postęp w myśleniu posła. Mam nadzieję, że wkrótce się wycofa ze słów o sklepie spożywczym. Powszechny dostęp do broni musi oznaczać, że idzie się do sklepu ze sprzętem, prosi o AK47 oraz 2 sztuki MP4 i prosi o rachunek. :) To, czy klient ukończył kurs posługiwania się bronią, nie powinno być przez nikogo kontrolowane. Państwo powinno mieć zaufanie do swoich obywateli i odwrotnie. Tak się stanie, gdy nikt nikogo nie będzie w podatkach okradał, nie będzie socjalizmu, a gospodarką zajmie się rynek. Państwo zajmie się natomiast przetargami w celu wyłonienia prywatnej firmy, która zajmie się obroną kraju.
ponad 3 lata temu / Wolnościowiec
 
Ladnie - bron dla mlodych w nagrode za obrone... Czyli, jak rozumiem, cos sie szykuje, co potrzebuje miesa armatnego. Na dodatek wszyscy zewidencjonowani.
ponad 3 lata temu / twarog
 
ma racje, bron powinna byc jeszcze dla gestapo i nkwd, bydlo do roboty albo na mieso armatnie czyli OT, rozumiem ze jak rozwiaza OT to odbiora bron, wiecej muzykow prosze, polecam nt broni wyklad W. Cejrowskiego i G. Brauna
ponad 3 lata temu / ANTY
 
Nie do wiary. Zmienił zdanie i przyjął takie jak jego kumple z klubu. Wy wszyscy na dole. Rozumiem, że chcecie broń kupić jak kefir i się dziwnie patrzycie na Kukiza ale słowa ludzi z klubu Kukiza to jest postęp w stosunku do tego co ws. broni proponuje PiS. Jeżeli chodzi o mnie to wg mnie z prawem do broni powinno być jak z prawem jazdy.
ponad 3 lata temu / trooper
 
Każdy człowiek ma prawo do obrony, a nie tylko ten, który ma możliwość np być w obronie terytorialnej. Chyba Panu Kukizowi i innym politykom ktoś powiedział coś do słuchu, że gadają w podobnym tonie...
ponad 3 lata temu / qzyck
 
Mam prawo żyć, więc mam też prawo do obrony siebie i mojej rodziny. I tylko sąd prawomocnym wyrokiem może mi ją zabrać - tak powinno być.
ponad 3 lata temu / jakub
 
Możliwość posiadania broni powinna być konstytucyjnym prawem każdego obywatela RP, a nie nagrodą za coś tam, Kukiz idź po rozum do głowy.
ponad 3 lata temu / rebeliant80
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.