Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   19   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Jana de Brébeufa
Św. Pawła od Krzyża
Bł. Jerzego Popiełuszki
 
 
 
 

Patriotyzm w ofensywie


W polskim państwie dzieje się coraz gorzej. Ale Polacy tworzą oddolne inicjatywy, fascynują się prawdziwą historią Polski. Tego już się nie da zatrzymać - mówi w rozmowie z PChTV Tadeusz "Tadek" Polkowski. Rozmawia Krzysztof Gędłek.


DATA: 2013-11-12 14:37:00
AUTOR: TADEUSZ "TADEK" POLKOWSKI DLA PCHTV
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Zgadza się. W ataku chuliganów na pokojowy i patriotyczny z natury Marsz Niepodległości i ich starcia z policją widzę wyłącznie jedną wielką i zrobioną z zimną krwią prowokację. Nie wykluczam też, że te obrzydliwe męty zostały dobrze przez władzę opłacone po to, by ludzie myślący telewizorem zamiast głowy mieli urobioną taką opinię, że Marsz to tylko i wyłącznie chuligańskie zamieszki, a jego uczestnicy to społeczny margines. Tym bardziej, że media głównego, bardzo zresztą mętnego nurtu akcentowały w swoim przekazie jedynie ten aspekt tego wydarzenia. Prawdę można było tylko usłyszeć bądź przeczytać w TV Trwam i "Naszym Dzienniku". To co, że policja nałapała ich dla pokazuchy przed kamerami TVN2? Prawdopodobnie szybko ich wypuszczono do domu z judaszową kasą w kieszeni.
ponad 4 lata temu / PaulSilver
 
Tadek jestes wielki
ponad 5 lat temu / on
 
+
ponad 5 lat temu / ja
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 114 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.