DZIŚ JEST:   15   LIPCA   2020 r.

Św. Bonawentury, Doktora Kościoła
Św. Włodzimierza, księcia
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Dzisiaj już chyb nikt nie ma wątpliwości co do glińskiego
3 miesiące temu / Polak
 
i tak rodzą się fejki
7 miesięcy temu / piguła
 
Gerwazy-A kto wymyślił masonerię; komunizm; nichilizm; liberalizm; anarchizm; i cały ten ściek kloaczny MODERNIZM?! Znowu ogon macha właścicielem . . .
7 miesięcy temu / AndrzejBR
 
Papież Franciszek sympatyzował, czy nadal tego nie wiem, z Rotary Club w Argentynie. Może nic nie wiedział o podpisanej w roku 1983 przez ówczesnego prefekta Świętej Kongregacji Nauki Wiary kard. Josepha Ratzingera ?Deklaracji o Stowarzyszeniach Masońskich?, którą później zatwierdził papież św. Jan Paweł II???
7 miesięcy temu / katol
 
Moim zdaniem i nie tylko ,bo będę jednak obstawał przy punkcie widzenia opisanym przez Piotra Wierzbickiego,nie są problemem masoni i Żydzi no! może aszkenazyjczycy śląscy i sefardejczycy krakowscy,ale jednak problemem jest szeroko pojęta kształcona rewolucja i komuniści.Komuś wmówiono ,że obalono komunizm tym czasem zwycięzców i pokonanych -brak Nie przykładałbym też większej wagi do zdania egzorcysty -samozwańca bez łaciny w szkole.To kolejne kłamstwo rewolucji ,że Łacinę zastąpi niemiecki ,a Grekę rosyjski. Kostka-Potocki jest raczej ubezpieczeniem dla ul.Kostki -Napieralskiego i różnych Szeli i szelm rewolucyjnych szmuglowanych do Polski z Niemiec. P. Braun to fajny odmieniec,ale dziecko rewolucji,pożyteczny i jak trafi jądro kondensacji to przystępny dla większej rzeszy,ale to tylko czaso-przestrzenne okno strzałowe ,które można pomylić z prawdziwymi amerykańskimi złodziejami kładącymi całe domy i rodziny w imię ? No własnie w czyje imię Niech żyje Król Hiszpa
7 miesięcy temu / Gerwazy
 
+++
7 miesięcy temu / Jurand
 
Ronald Bernard były bankier z Holandii powiedział prawdę na youtube.
7 miesięcy temu / ben
 
Istotą masonerii jest KONTROLA, czyli, że jest się bogiem, władcą, posiłkowane jest to także umiejętnościami zwodzenia, oszustwa itp.
7 miesięcy temu / axe
 
Ci panowie z głównej fotki z nosów jak bracia.
7 miesięcy temu / tomuś
 
Warto dodać , że obok króla Stasia w masonerii był też jego brat prymas Polski x.Poniatowski...skończyło się to ... utratą niepodległości Polski na 124 lata! Minister powinien ściągnąć obraz masona z nad swojego biurka i oddac go do magazynów Muzeum Narodowego zaś stamtąd wydobyć z czelusci zapomnien obraz godziwy, jakie komuniści chętnie chowali ku zapomnieniu. Nie dziwi mnie szczególna estyma króla-masona Poniatowskiego u komunistów... wszak na tym samym ideologicznym , piekielnym wózku jechali i dalej jadą ku wieczności!
7 miesięcy temu / Zorrro
 
Módlmy się, żeby nasi przywódcy prawdziwie wierzyli w Boga i odrzucili wszelkie fałszywe ideologie.
7 miesięcy temu / Obywatel
 
Pan Naczelnik również przeciwko Narodowcom! Za długo nasłuchał się wywodów masona Jana Józefa Lipskiego - przyjaciela rodziny.Rezultat jest taki że PIS zamiast z prawicą-Konfederacją to z lewactwem.
7 miesięcy temu / Polonus
 
Szkoda,że autor artykułu nie podał choć jednego nazwiska masona zasłużonego dla polskiej niepodległości.Szukam w pamięci i prawdę mówiąc nie znajduję.Konstytucja 3 maja i Powstanie Kosciuszkowskie, dwa dzieła masońskie , były dwoma śmiertelnymi ciosami zadanymi I RP . Jeśli odpowiedzialni za to masoni byli tylko głupcami nie rozumiejacymi konsekwencji swoich działań to równie zasługuja na hańbę jak zdrajcy. Hugo Kołłataj uciekając po Powstaniu Kościszkowskim w swoim liście wyjaśniał,że Potockich obronia Potoccy ,Małachowskich Małachowscy a za nim nikt się nie ujmie.To daje wyobrażenie o granicy poświęcenia masona z gabinetu Glińskiego.Sanacja jest jeszcze gorsza.To było piekło, w którym 8 milionów biurokracji i okołobiurokratycznych biznesmenów bez litości łupiło resztę strącając ja do zycia w absurdalnej nędzy.To jest opinia Ignacego Matuszewskiego,członka sanacyjnego gangu.Polityka tej bandy doprowadziła do katastrofy naród i państwo ,trwającej do dzisiaj.
7 miesięcy temu / Mirek
 
Wszystko co jest ukrywane przed ludźmi jest z założenia złe. Zamknięte oprogramowanie ma w sobie pełno tylnych furtek czyli backdoorów które wynajdują hakerzy. Dlatego otwarte oprogramowanie i Linux jest tego przeciwwagą. Narody się budzą i wybierają open source zamiast szpiegów Windows, Microsoft czy Apple. Tak samo jest ze sprzętowymi trojanami intela który ponoć należy do Izraela. Ludzie się budzą i wybierają procesory AMD Ryzen nawet w laptopach.
7 miesięcy temu / AMD
 
szkoda tylko, że to co Państwu piszecie nie przedostanie się do mediów głównego nurtu aby o tym dowiedzieli się wszyscy Polacy. Niestety aby cokolwiek wiedzieć trzeba mocno szukać.
7 miesięcy temu / Rocky
 
Prezydent Mościcki zdelegalizował swoim dekretem 624 z 22 Listopada 1938 syjonistyczną i antypolską organizacje BnaiBrith - prezydent Lech Kaczyński zezwolił tej organizacji działać... LIST PREZYDENTA LECHA KACZYŃSKIEGO DO LOŻY MASOŃSKIEJ B?NAI B?RITH ? odtworzonej w Warszawie 9 września 2007 roku Panie i panowie! Blisko 70 lat temu w 1938 r. dekret prezydenta Rzeczpospolitej zakazał działalności B`nai B`rith w wyniku absurdalnego strachu, niezrozumienia i wprowadzenia w błąd oraz zarządził nielegalność działalności w Polsce sekcji B`nai B`rith. Dlatego to powinno być rozważane jako symboliczny gest, że ja teraz jestem tutaj przed wami jako reprezentant Prezydenta Rzeczpospolitej, po to żeby przywitać was i waszą organizację, która po raz drugi otwiera działalność w Polsce. Otwarcie loży B`nai B`rith po wielu latach nieobecności, jest szczególnie ważne itd.
7 miesięcy temu / Czesław
 
Masoni wykorzystali polski patriotyzm, żeby zbudować w oparciu o niego swoje wymarzone szatańskie państwo. Wykorzystali koniunkturę po Rewolucji Francuskiej, gdy wszystkim wydawało się, że zaraz cały świat wybuchnie jedną wielką rewolucją, tylko podpalić lont i zrobili: wpierw tzw. Konstytucję 3 maja, potem insurekcję kościuszkowską i powstanie listopadowe i tzw. Wiosnę Ludów. Gdy po 1848 r. zauważyli, że ich wysiłki nie dają natychmiastowych efektów, spuścili z tonu i przerzucili się na propagowanie rodzącego się wtedy socjalizmu. Mit o "patriotyzmie" masonów jest wyłącznie mitem. Wszyscy masoni, to zbrodniarze.
7 miesięcy temu / Bolek
 
I Bogu świeczkę i diabłu ogarek. Nihil novi w polityce.
7 miesięcy temu / karol
 
Mam problem podczas śpiewania hymnu Polski. Słowa - Wybicki, mason. Muzyka - Karpiński, mason. Bohaterowie: Dąbrowski - mason, Bonaparte - mason, Kościuszko - mason. 5 masonów na jeden hymn, to trochę za dużo... Dobrze, że chociaż zapłakany ojciec Basi nim chyba nie jest...
7 miesięcy temu / Karaszewicz-Tok
 
@Dejkej: Znasz piosenkę "Płonie ognisko i szumia knieje"? Napisał ją Braun, stryj Grzegorza. Takich i lepszych faktów z obu stron rodziców Grzegorz Braun ma dziesiątki. A ty jakim wkładem dla polskości swoich przodków możesz się pochwalić?
7 miesięcy temu / 1 z brzegu
 
Super być masonem zchcislabym
7 miesięcy temu / Hosv
 
i oto pierwszy z brzega przykład. Cytat:''Doktoranka Judyta Ester Cohner-Lewinowska napisała pracę doktorską, w której jak mówi dr Ewa Kurek, pokazała m.in. jak od strony żydowskich źródeł wyglądała zdrada Żydów i ich udział w mordowaniu innych Żydów. Poniosła mocne konsekwencje ? nie obroniła doktoratu i straciła pracę.'' i dalej: ''Dr Kurek, powiedziała, że prosiła, żeby Ministerstwo Kultury wydało pracę doktorantki, ale do dziś minister Gliński, który mi to obiecał nie kiwnął palcem.'' podaję za dakowski.pl. Oto jak wygląda niewinność masonów!!! Ładny uśmiech a w ręku bicz . . .
7 miesięcy temu / AndrzejBR
 
W Polsce masoni od wieków kamuflowali swoje dzialania patriotyzmem i " miłością Ojczyzny" i nadal tak czynią . Wielu zwykłych ludzi zostało tą ich hagadą uwiedzionych i z klapkami na oczach oddało życie w nakręcanych intrygach
7 miesięcy temu / Olo
 
Ostatni dokument KK z 1983 r. w kanonie 1374 mówił,iż wolnomularstwo jest ruchem antychrześcijańskim,dążącym do naturalizmu i nieograniczonej wolności dla grzechu. Została zbudowana na bazie deistyczno-gnostycko-okultystycznej;posiada głębokie korzenie w tradycji talmudycznej,jest zwornikiem wszelakiej dechrystianizacji.W ostatnich dwu stuleciach liczni papieże wypowiadali się negatywnie na jej temat. Obserwowana obecnie na masową skalę promocja,m.in: pornografii, seksualizacja dzieci i młodzieży i różnorakich odchyleń - daje do myślenia,gdzie leży żródło tej patologii?
7 miesięcy temu / t
 
Katolickie państwo powinno całkowicie zakazywać działania organizacji takich jak masoneria. Natomiast nasza polska okrągłowstołowa republika nie tylko nie zakazuje działania masonerii, ale jej ustrój jest tak naprawdę skrojony całkowicie na jej modłę.
7 miesięcy temu / krisbac
 
Ciekawy artykuł , który nie tylko odsłania kulisy polityki świeckiej ale przywołuje liberalne nauczanie Nowego kościoła, który ZAUWAŻA i DOCENIA PIERWIASTKI DOBRA w innych bałwochwalczych kultach i duchowościach. Nadto jak widzimy hasła masonerii wolność , równość , braterstwo na stałe zagościły w nauczaniu posoborowych papieży. Zatem nie należy się dziwić lub oburzać, że nowoczesny humanista polityk np. p.Gliński znajdzie wytłumaczenie dla swoich poglądów. Jednakże, to co naprawdę wywołuje kontrowersję i rozgoryczenie to BRAK jednoznacznego OPISANIA i OKREŚLENIA przez p. Brauna sytuacji wiernych K.K. w Polsce, którym PODMIENIONO Kościół. Dziękujemy za film o Lutrze jednakże to historia, która ma swój dalszy tragiczny finał w naszym polskim Kościele i NIE MA ODWAŻNYCH ABY TO ZAKOMUNIKOWAĆ POLAKOM. Należy domniemywać, że WIEDZA JAKĄ posiada Pan Braun będzie JEDYNIE ORĘŻEM do walki politycznej powiększającym kapitał ZASŁUG osobistych. Jest TO SMUTNE.
7 miesięcy temu / iskierka
 
Braun to farbowany lis. Odwraca tylko uwagę... i to typowo polskie nazwisko. Śmiech !
7 miesięcy temu / Dejkej
 
masoni żydzi syjoniści chcą stworzyć i juz to robią jeden porządek świata gdzie wszyscy,inni są ich niewolnikami. yeraz działają w polsce. dla nich polska to drugi izrael tzw Polin.
7 miesięcy temu / sprawiedliwy
 
mason to wróg Boga Chrystusa nasze wiary i polski. oni nie nawidzą polski chcą ją zniszczyć. dużo ludzi z żydowskim pochodzeniem wyznaje masońskie prawo do całego świata
7 miesięcy temu / bolo
 
Masoneria to twór w 100 procentach żydowski wg znanego rabina Wise. Wiadomo, że jej celem jest walka wszelkimi dostępnymi środkami ze Świętym Kościołem Rzymskokatolickim.
7 miesięcy temu / Spostrzegawczy
 
Aha - czyli ukradli mi samochód, więc złodzieje są częścią mojej historii! Ręce opadają na taką okaleczoną do absurdu - logikę. Po co ten mason napisał nowy hymn? - by wrzucić w zapomnienie Bogarodzicę! Po co mason wchodzi w szeregi Narodowców? - by nimi kierować w przepaść! Dzisiaj to nazywają mądrze: ''SYNDROM SZTOKHOLMSKI'' - a kiedyś nazwano to: duraczenim.
7 miesięcy temu / AndrzejBR
 
Istotą masonerii jest KŁAMSTWO! Wszystko co głoszą na ''zewnątrz'' jest czystą propagandą opartą na konieczności oszukania tych, na których zgubę działają. Ich celem jest władza bezwzględna, a zdobyć ją można tylko i wyłącznie wdzierając się na miejsce Boga! Retoryka prof. Glińskiego jest pełnym tego zobrazowaniem, bagatelizowanie ich znaczenia to niezbity dowód, tak jak moderniści czynią to z szatanem! Masona poznajemy nie po tym, że zobaczymy jego Akt wcielenia, ale po OWOCACH ich rzeczywistej działalności, a te od AD 1926! - mamy wyorane na naszych plecach, od Pradziadka po Nas, współczesnych! Masonem jest każdy, kto sprzeciwia się Prawu Bożemu, całkowicie niezależnie od tego, czy do niej należy czy nie, czy może w ogóle o niej nie słyszał - Bo, Kto nie protestuje, przykłada rękę do ZŁA! Czyli, Min. Gliński również by uszanował decyzje poprzedników, gdyby ci zostawili po sobie Odwrócony Krzyż i biblie szatana na biurku! - poziom bezczelności trudny do opisania!
7 miesięcy temu / AndrzejBR
 
Widzieliście jak grupa z Lublina atakowała Brauna? Różne sekty agenturalne...
7 miesięcy temu / etam
 
Czytając niektóre komentarze, zaczynam rozumieć fenomen Adolfa Hitlera - podział świata na "my" i "oni", polany dodatkowo sosem litości i współczucia, tylko z wielu przyczyn zamiast karabinu jest coś innego...
7 miesięcy temu / Michael Wolf
 
@Mela, a co złego jest w rozważeniu zmiany hymnu ? Jest jeden i innego nie można ? Przecież mieliśmy wcześniej inne to i ten może być zmieniony, wynikało to z różnych historycznych dramatów, ale zmieniany był. Rota konkurowała z Mazurkiem Dąbrowskiego po IWŚ. Która z tych pieśni ma bardziej patriotyczne przesłanie w tekście ? Szanuję nasz hymn, jednak mam od pewnego czasu problem chociażby z Napoleonem w tekście. Odkąd mam większą świadomość historyczną to Bonaparte w naszym hymnie jest dość uwłaczające. @Aha, bohaterowie bohaterami, ale masonerii im tak po prostu darować nie można, należy podkreślać ich zalety i wady. Piłsudski miał wad wiele i efekty widać było zaraz po śmierci, a nawet dzisiaj po obecnym rządzie.
7 miesięcy temu / DamianK
 
Do Druh Ryszard: OnGliński i minister Gowin są do natychmiastowej "wymiany" - czy nie zmarnowane 4. lata dla Polski i Polaków? Czy takiej Polski oczekiwali Polacy i wyborcy?>
7 miesięcy temu / WzK
 
Masoneria byla niestety lub stety częścią naszej historii i nie uciekniemy od tego tak jak od tego, że był w Polsce komunizm. Nie należy tego rugować ze świadomości społecznej, powinniśmy osądzić ten aspekt sprawiedliwie. Niewątpliwie postacie tj. Jan Henryk Dąbrowski, Józef Wybicki, twórcy Konstytucji 3 Maja m.in. marszałek Małachowski, potem Książę Poniatowski, Adam Mickiewicz czy Jozef Piłsudski to bohaterowie naszego Narodu. Jako katolicy przystępując do masonerii ci ludzie zbłądzili duchowo, lecz często robili to z miłości do Ojczyzny i zasłużyli się w wielu kwestiach. Bycie katolikiem nie czyni nas z automatu dobrym Polakiem czy dobrym czlowiekiem. Polakiem może być każdy kto przyjmie dziedzictwo kulturalne, duchowe, językowe i historyczne dziedzictwo naszego narodu bez patrzenia na wyznawaną wiarę czy pochodzenie etniczne. Naród to wspólnota ktora ma łączyć a nie dzielić.
7 miesięcy temu / Aha
 
Wg teorii Brauna należałoby chyba zmienić polski hymn, ponieważ obecny jest napisany przez masona Wybickiego, a uwieczniony w nim inny mason Dąbrowski, zresztą hymn nosi nazwę mazurek Dąbrowskiego! Faktem jest, że masoneria jest wielkim zagrożeniem dla Polski i jej suwerenności. Masoni w Polsce funkcjonują na bardzo podobnych zasadach jak w Unii Europejskiej. Niestety, także te same siły zawładnęły Kościołem Katolickim od wewnątrz nie tylko w Polsce. Ale walki z masonerią nie zaczyna się w sposób prezentowany przez posła Brauna, bo świadomość Polaków w tej materii jest żadna i takie postawy wzbudzają tylko politowanie.
7 miesięcy temu / Mela
 
Uważam, że panem Glińskim szkoda czasu na dyskusje. Po co dzielić włosa na czworo, popisywać się erudycją jeśli minister kultury i dziedzictwa narodowego powinien być rozliczany nie z ripost i słownego fechtunku, ale z tego co uczynił aby kulturze polskiej przywrócić choćby teatry, dla których jest organem założycielskim. Nie chcę mówić o innych polach na których lewactwo i prymitywizm dominuje, a pan minister Gliński dobrze się czuje. Jest on dla mnie szkodnikiem sprawy polskiej, patriotycznej i narodowej tożsamości. On po prostu się na ministra kultury nie nadaje, tutaj trzeba zadziorności, ba, czasami brutalnej odwagi ażeby polskiej kulturze należne miejsce. Poseł Braun - jak i inni Konfederaci - na każdych plenarnych posiedzenia Sejmu powinien "punktować" w ważnych sprawach - obrazy takie czy innej proweniencji, do nich nie zaliczam - niekompetencję i brak wymiernych rezultatów jego "ministrowania". On i minister Gowin są do natychmiastowej "wymiany".
7 miesięcy temu / Druh Ryszard
 
Pan Braun poparł Wojciecha Sumlińskiego wielki szacun.
7 miesięcy temu / okioki
 
Z diabłem się nie pertraktuje więc portret masona powinien jak najszybciej zniknąć z gabinetu ministra Glińskiego!
7 miesięcy temu / elak
 
Napewno w szeregach naszych polityków są masoni widać to po walce z kościołem.
7 miesięcy temu / Michał
 
Istotą masonerii jest KŁAMSTWO! Wszystko co głoszą na ''zewnątrz'' jest czystą propagandą opartą na konieczności oszukania tych, na których zgubę działają. Ich celem jest władza bezwzględna, a zdobyć ją można tylko i wyłącznie wdzierając się na miejsce Boga! Retoryka prof.Glińskiego jest pełnym tego zobrazowaniem, bagatelizowanie ich znaczenia to niezbity dowód, tak jak moderniści czynią to z szatanem! Masona poznajemy nie po tym, że zobaczymy jego Akt wcielenia, ale po OWOCACH ich rzeczywistej działalności, a te od AD 1926! - mamy wyorane na naszych plecach, od Pradziadka po Nas, współczesnych! Masonem jest każdy, kto sprzeciwia się Prawu Bożemu, całkowicie niezależnie od tego, czy do niej należy czy nie, czy może w ogóle o niej nie słyszał - Bo, Kto nie protestuje, przykłada rękę do ZŁA! Czyli, Min. Gliński również by uszanował decyzje poprzedników, gdyby ci zostawili po sobie Odwrócony Krzyż i biblie szatana na biurku! - poziom bezczelności trudny do opisania!
7 miesięcy temu / AndrzejBR
 
Stanisław K. Potocki był jednym z twórców Konstytucji 3 maja - wielkiej chluby naszego narodu. Świętujemy od niedawna, wywieszamy flagi...
7 miesięcy temu / ena
 
W nawiązaniu do artykułu, lecz co do masonerii; jacykolwiek i kiedykolwiek żyjący masoni ze współczesnymi włącznie - są już w Piekle lub wkrótce będą. Wiemy to z Orędzi. Ciąży na nich klątwa Pana Boga i Jego nieodwołalne wyroki. Lecz nawróconych masonów powracających do Jezusa Chrystusa i przyjmujących Jego Dekalog i Krzyż - Pan przyjmuje. Króluj nam Chryste!
7 miesięcy temu / ry.janszarmach3
 
kto wie czy w szufladzie nie lezy biały fartuszek...
7 miesięcy temu / boron
 
Panu Bogu świeczka, a diabłu ogarek.
7 miesięcy temu / Chris
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.