DZIŚ JEST:   19   STYCZNIA   2021 r.

Św. Józefa Sebastiana Pelczara
Św. Henryka, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


20% zaszczepionych moze jak raz im zaszkodzi i nie skorzystaja z tego dobrodziejstwa rozrywki.A reszta kiedy sie namysli
4 dni temu / ztula
 
czyli dyskryminacja ludzi???
4 dni temu / kasikas
 
Szczepiłeś się albo swoje dzieci na odrę, świnkę i różyczkę 3w1 - w PL obowiązkowa - jeśli tak, to nadałeś znamię szatańskie. Serio, to jest szczepionka, dla której nie ma w PL alternatywy. Akurat w tym względzie trzeba mieć na rzeczy, i wyciągnąć wnioski: 1 jest wojna Chiny-reszta świata - oni gospodarki swojej nie blokują, a kto i co robią rękami WHO? 2 jest wojna korporacji typu Google o wszelkie informacje o nas - ilu apkom już dałeś zgodę na dostęp do kamery i mikrofonu? 3 jest wojna o demoralizację aby każdy kraj był idelogicznie klarowny na przyjście antychrysta - np. na Białorusi jest blokada dostępu do pornografii i co chcieli z Łukaszenką zrobić?
4 dni temu / @Wojtek
 
Jak możecie podawać takie INFORMACJE szkalujące Żydów i pokazujące ICH w złym świetle/ o przepraszam eskimosów/ ? Przecież to mowa NIENAWIŚCI. MOże dlatego cenzura dla koment.. POnadto wpisuje się w GLOBALNY SPISEK. Jak widzimy doświadczenia wyniesione z gett mogą się przydać. A może jeszcze dla niezaszczepionych opaski z zieloną gwiadką na rękę.
4 dni temu / iskierka
 
Hah. Najlepsza zielona karta na 3 dni do kina : Ale ciekawe, że testują to wszystko na Izraelu. To zastanawiające i to mocno. Może to wszystko fikcja medialna?
4 dni temu / Jenry
 
Bezczelnosc o tym mowic a jeszcze wieksza bezczelnosc wprowafzac takie szalenstwo
4 dni temu / ojo
 
Podobne "radości" pewnie niedługo u nas. Widać teraz coraz wyraźniej czemu służy ta "pandemia"
5 dni temu / ops
 
A podsmiewaliśmy sie z pojęcia "żydokomuna". A tu proszę. Ujawnia się. Kwestia czasu - u nas może być to samo. Przecie nasi umiłowani przywódcy są spokrewnieni czyż nie? Kto jak nie Adrian rzekł ongiś, że w polskiej krwi płynie ichna krew...?
5 dni temu / Stef
 
,,Arabscy obywatele Izraela stanowią 19.8% populacji państwa,,za wiki
5 dni temu / szpulas11
 
Przynajmniej wiemy ile działa szczepionka. Znamię diabła pozostanie na zawsze. Polecam na LiveSite wywiad: The unborn babies used for vaccine development were alive at tissue extraction. Cytat: ?W rzeczywistości urodzą te dzieci przez cesarskie cięcie. Dzieci wciąż żyją, kiedy naukowcy zaczynają pobierać tkankę ; do punktu, gdzie ich serce wciąż bije, i nie jest podawane im żadne znieczulenie, bo to by zakłócało komórki, które naukowcy próbują ekstraktować. Więc usuwają tę tkankę przez cały czas, gdy dziecko żyje i odczuwa ogromny ból. To czyni go jeszcze bardziej sadystycznym ?.
5 dni temu / WojtekP
 
nie będzie można nic kupić bez znamienia besti stało się faktem
5 dni temu / Kik
 
Na Pasche beda skladac w ofierze baranka w tym roku by prosic Boga o zmilowanie. Arabowie maja sie zgodzic.
5 dni temu / Second
 
TO PEWNIK ZE POLACY BEDA POWIELAC TE WZORCOWE ROZWIAZANIA TAK PEWNE JAK OBCHODZONE JUZ PANSTWOWO SWIETA HANUKI W SUMIE WYPIERAJACE POMALUTKU BOZE NARODZENIE TAKI TO TERAZ DZIWNY KRAJ NIBY O NAZWIE POLSKA JESZCZE
5 dni temu / olek
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.