DZIŚ JEST:   22   SIERPNIA   2018 r.

NMP Królowej
Św. Agatonika z Towarzyszami
Bł. Bernarda z Offidy
 
 
 
 

Pasażerowie wysokiego ryzyka. Niemieccy piloci boją się latać z deportowanymi imigrantami

Pasażerowie wysokiego ryzyka. Niemieccy piloci boją się latać z deportowanymi imigrantami
Źródło: pixabay.com
#IMIGRANCI    #DEPORTACJA    #NIEMCY    #SAMOLOT    #LUFTHANSA    #POLICJA    #BEZPIECZEŃSTWO    #LOT    #STRACH    #ODSYŁANIE

Tylko w tym roku niemieccy piloci aż 222 razy odmówili transportu nielegalnych imigrantów, którzy mieli zostać deportowani z Niemiec do swoich ojczyzn. Decydowały kwestie bezpieczeństwa.

 

– Decyzję o odmowie zabrania pasażera podejmuje pilot i jest to za każdym razem jego osobista decyzja. Jeżeli pilot ma wrażenie, że może dojść do zagrożenia bezpieczeństwa lotu, musi wtedy odmówić wpuszczenia pasażera na pokład – wyjaśnił rzecznik Lufthansy Michael Lamberty.

 

To piloci tych linii najczęściej odmawiali transportu pasażerów. Jak wyjaśnił rzecznik, lotnicy osobiście kontaktują się z deportowanymi pasażerami i zasadniczo nie ma z nimi większych problemów. To ważne, by zadbać o bezpieczeństwo, bo przed startem funkcjonariusze policji opuszczają samolot i nie towarzyszą odsyłanym do kraju podczas lotu.

 

W Niemczech przebywa 115 tys. obcokrajowców, którzy powinni zostać deportowani, gdyż nie uzyskali zgody na pobyt. 35 tys. z nich powinno opuścić RFN w trybie natychmiastowym. Procedurze deportacyjnej dotąd zostało poddanych jedynie niespełna 20 tys. osób.

 

 

Źródło: radiomaryja.pl

MA

 

 


DATA: 2017-12-07 12:00
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Na niemieckich lotniskach czuć bardzo duży strach. Leciałem z Berlina tuż po jednym z zamachów. Zachowanie służb bardzo nieludzkie, generalnie ludzie wręcz oddychać, każdy był traktowany jako podejrzany. Jednocześnie wielki chaos, żaden ordnung. Na lotnisku wielu islamistów, gdy większa grupka (jakieś 15 osób) usiadła sobie kołem na podłodze, to panowie z bronią mieli przerażenie w oczach. Nawet część z nich chyba leciała moim lotem. Tak poza tym, to panie w burkach i tak już na lotnisku pracują (sklepy, restauracje), jeden pan o wiadomej karnacji nawet ochraniał obiekt i miał kaburę z bronią. Jakiś czas później byłem tam ponownie, jakby nieco lepiej, za to pełno różnej maści skinheadów. Chyba sobie robili patrol obywatelski czy coś. Dziwne to było. Ogólnie to na niemieckich lotniskach jest nieprzyjemnie. Z innych portów (np. Lizbona) lata się dużo przyjemniej, nie ma takiej atmosfery musztry, kontrole są że tak powiem mniej nachalne, dyskretne.
8 miesięcy temu / incuss
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.