DZIŚ JEST:   11   GRUDNIA   2019 r.

Św. Damazego I, papieża
Św. Daniela, pustelnika
 
 
 
 

Partia Biedronia pokazuje lewackie oblicze: rozliczymy Kościół, ukarzemy homofobów

Partia Biedronia pokazuje lewackie oblicze: rozliczymy Kościół, ukarzemy homofobów
fot. Lukasz Dejnarowicz / FORUM

Podczas konwencji partyjnej Wiosny jej lider, Robert Biedroń zapowiedział zmiany w prawie, które uderzają w małżeństwo. Brutalnie zaatakował też Kościół.  

 

Biedroń zapowiedział wprowadzenie ustawy o „równości małżeńskiej”, której celem ma być legalizacja homomałżeństw. Polityk zapewnił, że ustawa zostanie jeszcze w tym roku złożona do laski marszałkowskiej. Zdaniem Biedronia miałby to być pierwszy krok w planowanym pakiecie ustaw na rzecz „równości” osób LGBT+.

 

Do zapewnień Biedronia o wsparciu dla homoseksualistów i innych osób z zaburzeniami seksualnymi, dołączył się jego partner, Krzysztof Śmieszek. Ten zapewnił, że homofobia będzie karana. - Wprowadzimy takie przepisy, że każdy homofob, który żeruje na najniższych instynktach i zagraża bezpieczeństwu osób LGBT, zostanie ukarany, z więzieniem włącznie. Niezależny sąd i niezależna prokuratura będą mogły wszczynać postępowania karne przeciwko homofobom – powiedział.

 

Robert Biedroń brutalnie zaatakował też Kościół, przypominając mu grzech pedofilii. Zapowiedział rozliczanie Kościoła. – Przed karą nie może chronić zatem żaden immunitet, żadna partyjna legitymacja, ani żadna koloratka. Czas na rachunek sumienia – wskazywał polityk.

 

Nadszedł czas, abyśmy my, obywatele i obywatelki wyspowiadali Kościół z jego grzechów. Panie prezesie, wara od naszych dzieci, wara od naszych praw, wara od naszych wolności! – dodał.

 

Co dokładnie ma oznaczać rozliczanie Kościoła przez lewacką i ateistyczną partię Roberta Biedronia? Z pewnością nic dobrego. Szczególnie, że problem pedofilii w Kościele nierozerwalnie wiąże się z wyświęcaniem duchownych z zaburzeniami seksualnymi, w tym homoseksualistów. A tych Biedroń pragnie przecież „emancypować” poprzez nadawanie im przywilejów.

 

 

Źródło: dorzeczy.pl

ged


DATA: 2019-03-24 14:05
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Panie Biedroń, ile ma pan dzieci? Rodził pan, czy partner?
8 miesięcy temu / Cokolwiek
 
Nadszedł czas aby obywatele dokonali SPOWIEDZI powszechnej , tych co obnoszą się publicznie z GRZECHAMI SODOMICZNYMI. WARA OD PRAW NORMALNYCH LUDZI. Czekamy na programy w tvinfo z ekspertami i naukowcami w temacie zaburzeń sex. i ich wpływie na na zaburzenia psychiczne. Postulat do Ministra Zdrowia :Ułatwić dostęp do lekarzy dla chorych z zaburzeniami sex. nich się leczą i zostaną objęci darmową opieką medyczną. Postulat do Ministra Wymiaru Sprawiedliwości i Rzecznika Praw Dziecka : O objęcie nadzorem związków partnerskich, o których wiadomo że są jednopłciowe a posiadają DZIECI - gdzie istnieje prawdopodobieństwo nadużyć i krzywdy dzieci. Bierzmy przykład od Norwegów przy zachowaniu Praw Bożych. Eurokraci mają swój niebezpieczny dla porządku społecznego Model równego traktowania a Normalni Polacy mają Boży naturalny Model równego traktowania.
8 miesięcy temu / iskierka
 
Módlmy się o nawrócenie grzeszników: "Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą..."
8 miesięcy temu / Obywatel
 
@Maria: Ilu ich jest? Wszyscy niedorobieni umysłowo zwolennicy członkostwa w UE i wszyscy niedorobieni zwolennicy sojuszu z USA i Izraelem. Policz sobie- to zwolennicy PiS i PO+N+SLD+Wiosna+Kukiz czyli cała scena polityczna w Polsce. Popierasz PiS?
8 miesięcy temu / Konfederacja
 
Biedroń wy się sami w swoim środowisku wyspowiadajcie z grzechu pedofilii, bo i u was spore porządki przydałoby się zrobić. Wpierw wyjmijcie belkę ze swego oka, a potem będziecie wyjmować drzazgę z oka Kościoła. Bo ta belka to wam chyba mocno przesłania widzenie... i rozum.
8 miesięcy temu / Iw
 
Panie Biedroń - "czas na rachunek sumienia"! Katechizm Kościoła Katolickiego naucza: "Tradycja, opierając się na Piśmie świętym, przedstawiającym homoseksualizm jako poważne zepsucie." Chyba, że pan raczej woli usuwać źdźbło z cudzego oka nie belkę ze swojego? Oj, wygląda na hipokryzję!
8 miesięcy temu / spowiednik
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.