DZIŚ JEST:   10   LIPCA   2020 r.

Św. Kanuta, króla
Św. Antoniego Peczerskiego
 
 
 
 

Parówki i ser ułożone na kształt rozbitego Tupolewa – tak postępowcy kpią z katastrofy smoleńskiej

Parówki i ser ułożone na kształt rozbitego Tupolewa – tak postępowcy kpią z katastrofy smoleńskiej
Facebook Antyradia

Zdziczenie obyczajów nad Wisłą sięga zenitu. W dniu 7. rocznicy katastrofy smoleńskiej udowodniła to osoba administrująca facebookowym profilem stacji Antyradio. Na opublikowanym rano 10 kwietnia zdjęciu widzimy… parówki, oliwki i żółty ser ułożone w sposób nasuwający skojarzenia ze startującym samolotem. Kolejna część materiału – nadal z produktami spożywczymi – kojarzy się z tragedią. Zginęło w niej 96 osób. Śmieszne? Niestety dla niektórych najwidoczniej tak.

 

„Wyjątkowe parówki na 10 kwietnia” – czytamy we wpisie stacji kojarzonej z liberalizmem obyczajowym i lewicowym zestawem poglądów. Dalej osoba publikująca materiał dodała, że zdjęcia jak i cała parówkowa „instalacja” powstała z okazji urodzin red. Joanny Zientarskiej.

 

Niestety oliwki, ser i parówki nie układają się w kwiat, czyli coś co w sposób naturalny i pozytywny kojarzy się z urodzinami. Na czterech zdjęciach widzimy samolot. Autor żenującej konstrukcji nie zapomniał o żadnym szczególne, nawet o pasie startowym.


 

Zdjęcie szybko zniknęło z Facebooka, a redakcja w związku ze skandalem wydała oświadczenie. „Redakcja Antyradia czuje się zażenowana umieszczonym dzisiaj rano postem na profilu stacji. Przepraszamy wszystkich za zaistniałą sytuację, która nie powinna mieć miejsca. Jednocześnie redakcja zaznacza, że nie jest autorem zdjęcia” – czytamy.

 

Jednak pod wpisem z przeprosinami prędko pojawiły się… ataki na stację i redakcję z powodu usunięcia obrzydliwej treści.

 

„ja tam nie widzę nic żenującego w tym poście. mam nadzieję, że "dobra zmiana" nie wtargnęła do Antyradia :/ i mam nadzieję, że nic Ciechanowi nie zrobicie w związku z tym #Ciechandidnothingwrong” – napisała jedna z internautek (pisownia oryginalna).

 

„Fanatycy smoleńscy są wszędzie, nawet opanowali Antyradio. Przykre to, biedne parowki” – stwierdziła kolejna osoba, dla której symulowanie tragicznej w skutkach katastrofy w dniu jej rocznicy przy pomocy jedzenia nie stanowi problemu. Podobnych wpisów, w tym także wulgarnych, nie brakuje, co pokazuje zdziczenie obyczajów w części tego niegdyś wielkiego i wspaniałego narodu.

 


Źródło: Facebook

MWł
 


DATA: 2017-04-10 14:40
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

"Przecież to komicja Macierewicza pierwsza używała parówek do badania przyczyn katastrofy smoleńskiej." Czasami myślenie sprawia bul.....
ponad 3 lata temu / opty
 
"Ciekawe, kto zaczął z tymi parówkami?"_ Donek z Putinem na molo....
ponad 3 lata temu / opty
 
Oczywiście, jest to żałosne. Ale i takie mierne osobniki muszą niestety żyć wśród nas. Ja bym oczywiście kazał ofermie to zeżreć z dużą ilością ostrego sosu, ale pewno lepiej jest po prostu takie kreatury lekceważyć
ponad 3 lata temu / Rozsądny
 
dla osoby myślącej jasne jest, że to drwina z komisji parówkowej, a nie z tragedii; dla ludzi bezrefleksyjnych - to uderzenie w samo serce Narodu
ponad 3 lata temu / s-i-n
 
Ciekawe, kto zaczął z tymi parówkami?
ponad 3 lata temu / Stormer
 
Nie rozumiem,po co pokazywać wstawki jakiegoś trolla-idioty??
ponad 3 lata temu / Marek Nojszewski
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.