DZIŚ JEST:   18   WRZEŚNIA   2019 r.

Św. Stanisława Kostki
Św. Józefa z Kupertynu
 
 
 
 

Parlament Europejski żąda przywilejów dla pederastów

Parlament Europejski żąda przywilejów dla pederastów
Siedziba Parlamentu w Strasburgu/fot. Paweł Kasprowicz/ wikimedia commons

Eurodeputowani przegłosowali dzisiaj skandaliczną rezolucję, która wywiera presję na kraje Unii Europejskiej by legalizowały związki pederastów.  W tekście znalazł się również zapis postulujący by tzw. „homofobię” karać podobnie jak rasizm i ksenofobię.


Rezolucja dotyczy walki z tzw. „homofobią” w Europie. - Mamy kolejne rażące przekroczenie kompetencji UE. Walka z tzw. homofobią staje się zagrożeniem dla wolności wypowiedzi i prawa do krytyki każdego uczestnika życia społecznego, czego dobitnym przykładem jest postulat zestawienia bliżej nieokreślonej homofobii z rasizmem i ksenofobią – powiedział europoseł PiS Konrad Szymański.

 

W rezolucji zapisano m.in. następujące postulaty: objęcie tzw. homofobii Decyzją o Rasizmie i Ksenofobii, która kryminalizuje podobne wypowiedzi, wprowadzenie instytucji kohabitacji, partnerstwa lub małżeństwa dla par tej samej płci w celu lepszej ochrony praw osób homoseksualnych czy użycie szkolnictwa, administracji, legislacji do zwalczania tzw. homofobii.

 

- Rażąca jest w rezolucji krytyka wolności religijnej, jako rzekomego tła dla homofobii. Parlament wywiera polityczną presję na rzecz uznania związków homoseksualnych w prawie rodzinnym państw członkowskich, co jest rażącym naruszeniem kompetencji UE. Pasywna zgoda na tą ideologiczną tresurę ze strony części europejskiej centroprawicy, w tym chadecji, jest godna pożałowania – komentuje Szymański.

 

Podpisania rezolucji odmówiła frakcja Europejskich Konserwatystów i Reformatorów. Podzielona w tej sprawie była Europejska Partia Ludowa, którą jej członkowie określają mianem „chadecji”. Rezolucja przeszła przy głosach 430 za, 105 głosach przeciw i 59 głosach wstrzymujących się.

 

 

Źródło: niezależna.pl

ged

 


DATA: 2012-05-24 23:06
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nikt, nigdy nie wymusi na mnie uznania tego typu zwiazkow. Bede swoje dzieci uczyl tak, jak mnie uczono. Jesli bedzie trzeba zejdziemy do podziemia, bo przeciez coraz bardziej widac i czuc, ze jestesmy pod okupacja UE.
ponad 7 lat temu / didzej
 
Dlaczego ktoś ma mnie karać za moje poglądy - czy wszyscy muszą być jednomyślni? -W szkole mnie uczono prawdomówności, i tego że czarne jest czarne, a białe ma być białe! Dlatego dla mnie, pederasta zawsze będzie pederastą a murzyn, murzynem. Czy to znaczy że jestem rasistą ????
ponad 7 lat temu / Marian
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.