DZIŚ JEST:   22   LUTY   2020 r.

Katedry św. Piotra Apostoła
Św. Małgorzaty z Kortony
 
 
 
 

Paranoje „in vitro”. Babcia urodziła swoją wnuczkę

Paranoje „in vitro”. Babcia urodziła swoją wnuczkę
FOTO DAREK LEWANDOWSKI/FORUM
#USA    #IN VITRO    #DZIECKO    #PRO-LIFE    #ŻYCIE    #TEKSAS    #BABCIA    #WNUCZKA

Dziewczynka ma na imię Kelcey, waży ponad 2,3 kg, urodziła się w jednej z klinik w Teksasie. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że urodziła ją… jej własna babcia.

 

Kelley McKissack i jej mąż Aaron starali się bezskutecznie o dziecko przez trzy lata. Matka kobiety, 53-letnia Tracey Thompson, zdecydowała się na zostanie su rogatką po tym, gdy jej córka trzykrotnie poroniła. W kwietniu kobieta przeszła procedurę zapłodnienia „in vitro”. Dziecko przyszło na świat w wyniku cesarskiego cięcia, ponieważ – jak stwierdził jeden z lekarzy – była to „bardzo nietypowa ciąża”.

 

- Zobaczyć, jak moja córka przychodzi na świat – to był dla mnie najlepszy prezent – stwierdziła biologiczna matka dziecka. Dziewczynka ma na imię Kelcey, waży ponad 2,3 kg, urodziła się w jednej z klinik w Teksasie.

 

Szybko pojawił się problem w jaki sposób dziecko będzie się zwracało do kobiety, która je urodziła. Rodzice podkreślają, że chcą, aby Kelcey zwracała się kiedyś do niej per „babciu”. Nie mają zamiaru również ukrywać przed dzieckiem faktu, w jaki sposób przyszło na świat.

 

Źródło: rmf24.pl

KRaj
DATA: 2016-01-08 17:06
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

TO CHORE!!!
ponad 4 lata temu / ukmm
 
@ma Gdyby TK wtrącał się w sprawy budżetu, obniżenia podatków czy in vitro, wtedy PiS powinien mieć zastrzeżenia i reagować. Niestety PiS zareagował atakiem przed jakąkolwiek wypowiedzią TK. To błąd. Jeżeli chodzi o powołanie nowych sędziów PiS=PO, z tym, że PO wycofało się i odwołało dwóch ,,nieprawidłowych,,. PiS wykazując nieprawidłowość orzeczeń TK w czasie swych rządów, byłby zyskał aprobatę także tych, a za zapewne sporej ich części, którzy i dziś protestują - generalnie nie są to ludzie ,,mafii politycznej,,. Trzeba pamiętać, że 75% to dorośli, którzy nie głosowali lub nie głosowali za PiSem. Obłudą jest powoływanie się przez domorosłych polityków na suwerena, przy pomijaniu tych 75%. PiS źle robi, że nie chce ich pozyskać.
ponad 4 lata temu / [email protected]
 
@ma TK może zakwestionować tylko to, do czego odnosi się Konstytucja. Konstytucja nie określa wieku emerytalnego i nie mówi o finansowaniu in vitro. To wybiegi PiSu w związku z tym, że nie ma pieniędzy na sfinansowanie obietnic. Proszę posłuchać Kukiza, co mówił w Sejmie o projekcie budżetu, w jaki sposób rząd podnosi wydatki - na Radę Sądowniczą 3 razy w stosunku do poprzedniego budżetu, blisko 2 razy na wydatki biur poselskich, a więc na to co utrwala władzę. Gdy Sejm uchwali, że na emeryturę można przechodzić w wieku 50 lat, TK tego nie zakwestionuje, ponieważ Konstytucja nie określa wieku przejścia na emeryturę. Jeżeli nie ma sprzeczności z Konstytucją TK akceptuje to, co uchwalił Sejm. Dlatego też TK nie zakwestionował wieku 67 lat przechodzenia na emeryturę. Gdyby zakwestionował, byłby w sprzeczności z Konstytucją. PiS =PO, ale teraz to PiS jest przyczyną paraliżu TK. Obiektywny obserwator, niestety, może stwierdzić obecnie totalny chaos.
ponad 4 lata temu / [email protected]
 
Niedługo stworzą hybrydę. Stop in vitro!
ponad 4 lata temu / Joe
 
@nonpossumus: Już dożyłeś. @weronika: Jeśli TK będzie PO-wski to wszystkie planowane zmiany mogą być pod znakiem zapytania także i te z in vitro, zakładając że PiS jest nasz.
ponad 4 lata temu / ma
 
Jakoś rząd nie śpieszy się z zakończeniem tego procederu w Polsce. Ważniejsza walka z TK.
ponad 4 lata temu / [email protected]
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.