DZIŚ JEST:   16   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Jadwigi Śląskiej
Św. Gerarda Majelli
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Trudne sprawy... hahahahahahahahahahaha i jeszcze raz hahahahahahahahahaha. To tyle co mam do powiedzenia w tej sprawie.
ponad 4 lata temu / hahahahahahahahahaha
 
Uciekli, bo włączyli telewizor, a tam TVN. Przerażeni poziomem głupoty i wulgarności stacji, czmychnęli przez dziurkę od klucza, i dotąd jak czmychali, tak czmychają. nie można ich winić za nieprzyzwyczajenie do widoku redaktora Kuźniara i jego subtelnego dowcipu.
ponad 4 lata temu / oj tam oj tam
 
@nic-dziwnego: ci Syryjczycy nie zostali przemyceni, lecz legalnie sprowadzeni przez Fundację Estera. No, może nie wiem czegoś o tej fundacji...Jeżeli wiesz coś więcej to podziel się tym z nami.
ponad 4 lata temu / pati
 
@Lucyna 40: dlaczego uważasz opisanych chrześcijan za nieprzyjaciół?
ponad 4 lata temu / Rozczarowany
 
Oni wyjeżdżając ze swojego kraju podpisali cyrograf, że oddadzą przemytnikom kilkanaście tysięcy dolarów albo życie. Obliczyli sobie, że z pracy w Polsce nie uskładają tyle. Co dziwnego w tym, że chcieli ocalić życie???????
ponad 4 lata temu / nic-dziwnego
 
Widocznie ktoś zapomniał...to przypominam Ewangelia wg św. Łukasza Miłość nieprzyjaciół8 27 Lecz powiadam wam, którzy słuchacie: Miłujcie waszych nieprzyjaciół; dobrze czyńcie tym, którzy was nienawidzą; 28 błogosławcie tym, którzy was przeklinają, i módlcie się za tych, którzy was oczerniają. 29 Jeśli cię kto uderzy w [jeden] policzek, nadstaw mu i drugi! Jeśli bierze ci płaszcz, nie broń mu i szaty! 30 Daj każdemu, kto cię prosi, a nie dopominaj się zwrotu od tego, który bierze twoje. 31 Jak chcecie, żeby ludzie wam czynili, podobnie wy im czyńcie! 32 Jeśli bowiem miłujecie tych tylko, którzy was miłują, jakaż za to dla was wdzięczność?9 Przecież i grzesznicy miłość okazują tym, którzy ich miłują. 33 I jeśli dobrze czynicie tym tylko, którzy wam dobrze czynią, jaka za to dla was wdzięczność? I grzesznicy to samo czynią. 34 Jeśli pożyczek udzielacie tym, od których spodziewacie się zwrotu, jakaż za to dla was wdzięczność? I grzesznicy grzesznikom pożyczają, żeb
ponad 4 lata temu / Lucyna 40
 
Niby czego spodziewaliście się po tych nierobach...
ponad 4 lata temu / Mirek
 
No i mają za swoją naiwność. Trzeba było się zająć biedną polską rodziną, zapewnić jej przynajmniej jaki taki standard, nie mówiąc o tak wysokim, jak mieli Syryjczycy. Ci na pewno nie wyjechaliby nagle do Niemiec, dzieci by sąd im nie odebrał, i byliby wdzięczni. Ale jak to u nas, ludzie kochają murzynów, pigmejów i wskimosów, swoich potrzebujących rodaków ie.
ponad 4 lata temu / teT
 
Czy polskie "elity", także te kościelne, przejrzą w końcu na oczy?
ponad 4 lata temu / Franek
 
niech jadą...powiem tak allah z nimi!!!
ponad 4 lata temu / lolo
 
No i dobra nauczka, tak to jest pomagać "uchodźcom". Gdyby faktycznie uciekali przed wojną to przyjęliby z wdzięcznością każdą pomoc, ale widać im się chciało żyć lepiej w bogatszym kraju.
ponad 4 lata temu / katolik
 
Oby wszycy tak postąpili!Choć głupota boli lepiej tak niż mieliby zostać i przerobić kosciół na meczet.
ponad 4 lata temu / Hugon de Payns
 
Jak chrześcijanie od nas uciekają to jest nadzieja że muzułmanie też uciekną :). Kabaret
ponad 4 lata temu / Mirrro
 
Jak beda mieli zakaz wyjazdu z Polski , to beda "dziekowac "kijami , kamieniami , nozami a moze rowniez bronia palna
ponad 4 lata temu / pit
 
Pojęte, pojęte.
ponad 4 lata temu / momus
 
W Wielkopolsce to powinni sobie przypomnieć maksymę "Swój do swego po swoje". Sobie powinnyśmy pomagać nawzajem,a nie "perły przed....".
ponad 4 lata temu / teodor
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.