DZIŚ JEST:   30   MARCA   2020 r.

Św. Jana Klimaka
Św. Leonarda Murialdo
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@ten obcy Jeżeli to orędzie jest gdzieś w necie, to spróbuję posłuchać. Na razie próbuję podejść do przeczytania encykliki "Amoris Concubinatus Laetitia ;-)
ponad 2 lata temu / Obcy Astronom
 
@ObcyAstronom a posłuchaj orędzia z ubiegłego roku przed przyjazdem na ŚDM do Krakowa,ile razy tam padło słowo Ewangelia,albo Dobra Nowina.Za to "danie świadectwa nowej harmonii" to owszem,tak!
ponad 2 lata temu / tenobcy
 
Tak oto ustami papieża katolickiego wyjawiono osiągnięcie szerokiego konsensusu umożliwiającego opracowanie szczegółowego harmonogramu, który, przewidziany już na najbliższą przyszłość, obejmuje wstępnie lub tymczasowo (a to zależy od rozwoju wydarzeń) także wskazany zasięg terytorialny. Zatem rezultat usilnych, wieloletnich starań nabiera, dosłownie, kształtu i treści. Dla uważnych i krytycznych obserwatorów to nic dziwnego, należało się tego spodziewać i być przygotowanym. Sacratissimum Cor Iesu, miserere nobis!
ponad 2 lata temu / Anna
 
zgadzam się z poprzednikami, moim zdaniem - są tu puste, a nawet szkodliwe słowa, bowiem tu powinny być słowa w pełni katolickiej teologii, uwzględniające realne zagrożenie idące ze Wschodu dla Europy, a to jest islamizacja..., tu dialog z islamizacją nie wystarcza, potrzebne jest odważne i mądre świadectwo katolickiej wiary..., prawa katolikow do swojej ojczyzny i do swojego wolnego wyznania, a papież na ten temat milczy..., i to jest bardzo szkodliwe - moim skromnym zdaniem..
ponad 2 lata temu / stan
 
W całym oryginalnym tekście nie ma ani jednego słowa "Jezus Chrystus". To cały komentarz.
ponad 2 lata temu / Obcy Astronom
 
Nie zbadane są wyroki Boskie
ponad 2 lata temu / Hanys
 
Alez to nie są puste słowa. Franciszek powiedział bardzo wiele o swoich prawdziwych intencjach. Pan Bóg dopuścił takiego papieża(biskupa w bieli).
ponad 2 lata temu / sk
 
Jak zwykle bez żadnych konkretów, same puste słowa.
ponad 2 lata temu / bjs
 
Najwartościowszym elementem cywilizacji katolickiej jest kultura polska - tak streściła kiedyś myśl Feliksa Konecznego Encyklopedia Powszechna PWN. Polski program narodowy nie jest zatem izolowaniem się, ale tworzeniem wzoru, który powinien być w Europie naśladowany, a nie prześladowany.
ponad 2 lata temu / Piotr
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.