DZIŚ JEST:   04   SIERPNIA   2020 r.

Św. Jana Marii Vianneya
Św. Rajnera ze Splitu, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


zaskakujący- mów za siebie człeku, bo dla mnie w ogóle nie zaskakujący
11 dni temu / Ante Portas
 
Panie profesorze ile ma Pan hipów
14 dni temu / Jakub
 
Z materiałów red. Gadowskiego wynika, że Microsoft zgłosił patent wykorzystujący technologię blockchain oraz mikroczipy analizujące stan organizmu ludzkiego. Tak więc zakładam, że jeśli - w przyszłości - czip nie stwierdzi, że człowiek pracuje dostatecznie wydajnie, to nie dostanie wirtualnego pieniążka i będzie chodził głodny....
14 dni temu / M
 
Ogłupiania zastraszonego społeczeństwa ciąg dalszy.
14 dni temu / Rotor
 
Czy możecie umieścić mój komentarz? Już któryś raz z kolei go nie umieszczacie, już znudziło mi się pisać. Cenzura u was gorsza niż na innych portalach, mimo, że człowiek nie pisze nic co było było jakieś agresywne. Do Samanta - Tylko w sytuacji gdy człowiek zostanie zaczipowany siłą nie poniesie kary wiecznej. Tylko w tej jednej sytuacji. A co do Proroctwa Sławika to masz w pierwszym moim komentarzu gdzie można go odsłuchać.
14 dni temu / Filip
 
"zrobią to siłą" - jak się coś pod skórę włożyło, to i da się wyjąć :
14 dni temu / supra
 
Warto sprawdzić, skąd wywodzi się ów ekspert. Można wygooglać organizację collegium invisibile, na wzór odpowiednika w XVII wiecznej Anglii zbudowana w oparciu o legendy o Różokrzyżowcach. W historii widać że był w niej działaczem, także we władzach. Organizacja finansowana przez Sorosa. Więcej na temat pierwowzoru CI choćby tutaj: Yates F. The Rosicrucian Enlighment. Routledge, Taylor&Francis, 2013 r.
14 dni temu / Ave Maria
 
Do Samanta. Nie będzie potępiony ten komu zostanie wszczepiony czip siłą. Tylko w tym jedynym przypadku. A co Sławika to przeczytaj mój pierwszy komentarz gdzie on jest dostępny, bo z innych miejsc go usunięto.
14 dni temu / Filip
 
Samochód sterowany zewnętrznie MUSI mieć możliwość NATYCHMIASTOEGO WYŁĄCZENIA tego sterowania, w jednej chwili. Jeżeli ktoś np Profesor Uczelni myśli że sterowanie zewnętrzne wykluczy sytuacje ekstra, nadzwyczajne to wygląda jakby nie miał daru Rozumu. To nic nadzwyczajnego na uczelniach. Naukowe Ramię Partii Postępu musi wymyślać Sposoby i Uzasadnienia.
14 dni temu / UmRazumEk
 
Św.Jan opisywał czipy, a całkiem niedawno mały prorok z Uralu, Sławik gorąco przestrzegał przed nimi.
15 dni temu / N
 
@Filip, dzięki- poszukam Kraszennikowa w necie. Co do zmiany myślenia po otrzymaniu czipa, to nie sądzisz, że Pan Bóg, który dał człowiekowi wolną wolę, nie będzie uwzględniał, że została mu ona wydarta? Myślisz, że służby się ciebie grzecznie zapytają, czy życzysz sobie czipa? Nie, zrobią to siłą i co wtedy? Popełnisz samobójstwo, żeby nie obrazić Pana Boga? mam nadzieję, że to wszystko się rozwali zawczasu.
15 dni temu / Samanta
 
Agencje państwowe też pracują na zasadzie mimikry. Widzą na bieżąco w jaki kierunku zmierza PIS komunistycznym i się dostosowują. Stąd żadnego mitygowania. Kolejnym przykładem Szumowski.
15 dni temu / grimm
 
Winszuję odwagi przeciwnikom czipa, ja też do nich należę. Czy jednak nie przypominamy na razie trochę Piotra apostoła? Żeby być jak św. Piotr trzeba pokuty i nawrócenia by nie wyprzeć się i wytrzymać śmierć męczeńską. Króluj nam Chryste!
15 dni temu / ry.janszrmach33
 
Samanta - tak czip będzie zmieniał myślenie. Mało jeszcze wiesz o czipach. Ludzie, którzy przyjmą czipa będą nienawidzić Pana Boga, bo tak będą sterowane ich myśli za pomocą czipa. Dlatego W Apokalipsie jest napisane, że każdy kto przyjmie znamię bestii będzie potępiony, bo nie będzie w stanie już zwrócić się do Boga. Stanie się automatycznie Jego przeciwnikiem. Było mnóstwo filmów i artykułów na ten temat na pewnym portalu, którego nazwy z jakichś dziwnych przczyn nie mozna tu napisać, bo nie puszczają komentarza. Posłuchaj sobie też Proroctwa Sławika Kraszennikowa - on też mówi o czipach.
15 dni temu / Filip
 
To ciekawe jak ludzie reagują na określone słowa: czip - znamię bestii, apokalipsa, koniec świata... A większość ludzi przecież 24 godziny na dobą trzyma komórkę w zasięgu ręki i się tym nie przejmuje. To już jest taki "czip", który zbiera dane o człowieku.
15 dni temu / N
 
"Służby i technologia. Ekspert FBI o MIND CONTROL, cz. 2 - Ewa Pawela i Witald Hake - 20.04.2016" z kanału niezaleznatelewizja, z dnia 21 kwi 2016 akurat o DNA, mikroczipach itd. więc w temacie...polecam się zapoznać, tym, którzy chcą się zaczipować...
15 dni temu / kwiatek77
 
Nie ma się tu nad czym zastanawiać - badają po prostu reakcję społeczeństwa
15 dni temu / margodf
 
I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może nic kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia ? imienia Bestii lub liczby jej imienia.
15 dni temu / a_M
 
?Bank jako instytucja zaufania publicznego? ha ha ha ha hahahehe haha
15 dni temu / Mariusz
 
Czip albo śmierć ja wybieram to drugie
15 dni temu / Grisza 67
 
Jestem przekonany, że Żydzi nigdy nie przyjmą żadnej szczepionki ani nie przyjmą microchipa pod skórę. A przecież nie wierzą w Chrystusa.
15 dni temu / kali drugi
 
Ja pragnę być "poza nawiasem społeczeństwa"
15 dni temu / supra
 
''śledzenie i tak już ma miejsce''-niech nam więc prof.powie: Kto, jak i po co!?- NAS ŚLEDZI?! Typowe myślenie liberała i konformisty: pobrudziłem sobie już palec, więc po co myć ręce!!! Jakim prawem nas ŚLEDZĄ?! - oto cel walki o naszą SUWERENNOŚĆ jako Polaka!!!
15 dni temu / AndrzejBR
 
"Wywiad z maszyną!" z kanału emce? z dnia 25 cze 2017 i "Being Human" z kanału BBC Earth Asia, z dnia 22 cze 2017
15 dni temu / kwiatek77
 
@Akwin, niestey nie orientuje sie pan w sprawach , o których sie wypowiada .Pojęcie sztuczna inteligencja słuzy do sugerowania istnienia realnej mozliwości zbudowania myslacej maszyny. Sztuczna inteligencja ma podejmować za nas decyzje . Nie padaja takie sformułowania ? Podobnie sprawa wyglada z tzw autonomicznymi samochodami.One mają poruszać bez ludzkich decyzji w trakcie ruchu . W jakiejś mikroskali przy ograniczonej liczbie zmiennych , czyli w laboratorium, to może zadziałać ,ale nie istnieje możliwość uzycia tego w praktyce. W obu przypadkach mamy do czynienia tylko z procesem automatyzacji , na pewno zdumiewającej w swoich przejawach ,ale niczym więcej . Nie rozumiem, po co mieszać do mimo wszystko dosyc prostych spraw Tomasza z Akwinu i jeszcze sobie brac przydomek od niego. To jest pretensjonalne.
15 dni temu / Mirek
 
jak niektórzy piszą" w szczepienie samego chipa nie jest grzechem ciężkim ponieważ nie wybierasz się Pana Jezusa jako Boga" Tylko jest mały szkopuł w tym wszystkim ponieważ wyparcie się Pana Jezusa nastąpi po wszczepieniu chipa. Czyli konsekwencją szczepienia chipa jest wyparcie się Boga, więc można się zgodzić z tezą że wszczepienie chipa jest to grzech ciężki
15 dni temu / Witja
 
@Krzysiek: Nie będzie ich troszkę. Będą jednostki. Proszę zwrócić uwagę, ile osób aktywnie protestuje albo ma chociaż odwagę otwarcie mówić o oszustwie koronawirusowym?
15 dni temu / Republikanin
 
Do kwiatek77 i pozostałych osób myślących po Bożemu i do zaczipowanego też: Jedynym, zaprawdę jedynym i ostatecznie jedynym sposobem na przeciwstawienie się czipowaniu znamieniem Bestii ogółu ludzkości, jest Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski, a w innych narodach i państwach na Króla tamtych społeczeństw. O tym mówi sam Pan Jezus w orędziach, tak samo mówi o tym Matka Boża i oczywiście nade wszystko cała Trójca Przenajświętsza. Niebo daje święte orędzia, sami te orędzia poznajcie, łatwo je znaleźć i módlcie się o Intronizację z prawdziwą, najprawdziwszą wiarą leżąc krzyżem na Różańcu. To tylko 25 minut dziennie. Czas się kończy, szkoda go marnować. Króluj nam Chryste!
15 dni temu / ry.janszarmach3
 
@Mirek - autonomiczne samochody już są. Sztuczna inteligencja również, więc żyje Pan w swoim świecie mieszając pojęcie inteligencji z pojęciem rozumu lub rozumności, które to są immanentnie powiązane z duszą. A przecież św. Tomasz tak ładnie to wyłożył w tomie Człowiek.
15 dni temu / Akwin
 
Poniżej jeden z komentatorów kierując sie do mnie podał informację , która ma czegos dowodzić. Trzeba jasno powiedzieć ,że wbrew jego mniemaniu nie stało sie , maszyna nie pomyślała . Co więcej maszyna nie pomyśli ani w bliższej ani w dalszej przyszłosci. Przypadek pana Jemielniaka pokazuje nam ,że nauka stała sie narzędziem szerzenia antynaukowej propagandy ,której celem jest załatwianie interesów bankowych. W wypowiedzi Jemielniaka jedyną rzeczą , którą rzeczywiscie da się zrealizować , jest program zakolczykowania jak bydła ludzi , ale to juz było za socjalisty Hitlera i do tego nie potrzeba technologii . Wystarczy igła i troche tuszu
15 dni temu / Mirek
 
Po moim trupie. Banki instytucjami zaufania publicznego i administratorami danych? Wpierw niech banksterzy rozliczą się ze swoich szwindli i kryzysu 2008. Precz z komuną!
15 dni temu / Totalitaryzm an
 
No cóż jak trzeba będzie być poza nawiasem no to się będzie poza nawiasem. Będą musieli coś z tą dużą liczbą ludzi poza nawiasem zrobić bo jest to murowane że troszkę ich będzie.
15 dni temu / Krzysiek
 
Gdy czytam te debilne komentarze, to aż mi się odechciewa komentować.
15 dni temu / KerliPerli
 
Jedynym sposobem oszukania spoleczenstwa jest przedstawienie czegoś negatywnego w dobry sposób. Czip na początku będzie monitorowal zdrowie, pokaże czy nie mamy COVID a z czasem poprzez influanserow stanie sie centrala informacji o nas i wyprze gotówkę i płatności kartą. I w taki sposób antychryst będzie o wszystkich wszystko wiedział.
15 dni temu / Marcin
 
cytat z Rozporządzenia z dn. 15.IV. 20 r. :"3. Obowiązku określonego w ust. 1 i 2 nie stosuje się w przypadku 3 osoby, która nie może zakrywać ust lub nosa z powodu stanu zdrowia, całościowych zaburzeń rozwoju, zaburzeń psychicznych, niepełnosprawności intelektualnej w stopniu umiarkowanym, znacznym albo głębokim, lub osoby mającej trudności w samodzielnym zakryciu lub odkryciu ust lub nosa; okazanie orzeczenia lub zaświadczenia w tym zakresie nie jest wymagane;" a tak w ogóle to, tylko sprzeciw wobec takich pomysłów. poz tym profesor sprzedaje nam szatański pomysł.
15 dni temu / uhuhu
 
Już teraz robi się trudno - do części sklepów nie da się wejść bez maski, systematycznie urządzane są seanse nienawiści wobec osób nie szczepiących się...
15 dni temu / Wojtek
 
Nakaz Komunii Świętej na rękę z obawy przed pandemią był sprawdzianem. Katolicy przyjęli to bez większego szemrania, bezpieczeństwo i zdrowie są najważniejsze. Znam np. przypadek, że właścicielka wiejskiego sklepu śledzi swoje pracownice czy w niedzielę nie przyjmują Komunii do ust, żeby klienci też chodzą do kościoła nie bali się u niej robić zakupów. Czipy? Przejdą bez szemrania, to jasne. Pytanie czy znajdzie się RESZTA, która je odrzuci i wyląduje na marginesie, a przez to przechowa nadzieję dla świata.
15 dni temu / M.Migas
 
Jak widać po za nawiasem będzie całkiem fajna grupa ludzi i będą sobie żyli w spokoju bez pracy w korporacyjnych bankach. Nie bójcie się ludzie przeżyjemy, w naszej Polsce jest wiele miejsc gdzie żyje się po staremu w małym miasteczku gdzie wszystko jest owocem pracy rąk ludzkich.
15 dni temu / Leliwa
 
Już księga apokalipsy 13,16-17 mówi o tym, iż bestia zmusi ludzi, którzy nie będą mieć jej znamia - tudzież mikroczipu - nie będzie mógł nic sprzedać ani kupić. To jest wizja apokaliptycznej bestii. Przez mikroczip człowiek zostanie uprzedmiotowiony do tego stopnia, że nastąpi bezpośrednie połączenie człowieka i maszyny komputera,że będzie jak w internecie, tzn że będzie można się wylogować z systemu, ale nigdy się z niego wyłączyć. To jest totalna kontrola i zniewolenie człowieka. Totalny neokolonializm technologiczny. Dlatego potrzebne są głosy sprzeciwu, jak przy ACTA 1, nauka bez etyki i odpowiedzialności staje się ideologia. I Pan Profesor staje dziś po jej stronie. Wstyd.
16 dni temu / Adam
 
Z przyjemnością znajde sobie miejsce poza nawiasem społeczeństwa. Dla mnie to bedzie duża przyjemność.
16 dni temu / Rocky
 
@kwiatek77, kanał, na którym udziela się pani Pawela, ma mocno new age-owskie ciągoty. Według mnie to mocno podważa wiarygodność ich przekazu. Co do znamienia bestii, to słyszałam kiedyś inną interpretację, że nie jest to żaden chip, a duchowe wyparcie się Jezusa - ręka symbolizuje czyny, a czoło - myśli. Czy chip może zmienić myślenie nie wiem - o to jest pytanie.
16 dni temu / Samanta
 
Już wszędzie i coraz mniej skrycie ogłaszają przyjmowanie znamienia bestii i mają z tego wiele uciechy. Słudzy antychrysta, szczepionkowcy i czipiarze, którzy odbierają ludziom twarze, przygotowują biedną od dziesięcioleci okłamywaną ludzkość na przyjście swojego pana szatana. A my z wiarą i z całym spokojem przygotowujmy się na przyjście Pana Naszego Jezusa Chrystusa, który strąci ich do piekła oddechem ust Swoich.
16 dni temu / Noe
 
Tak sobie myślisz... Oglądałem parę dni temu implementację AI w programowaniu, gdzie komentarz generował poprawny kod w python. Wideo było firmy Microsoft. AI to nie jest sztuczna dusza. To jest szybka małpia zdolność. Jeślibyś został sam z gorylami, to zgadnij kto by został rozszarpany.
16 dni temu / @Mirek
 
Zastanawiam się jak mała ilość ludzi łączy to z Apokalipsą.
16 dni temu / Ma gościu racj
 
"mikrochipy przedstawiane są jako niezwykle pomocny instrument w dbaniu o zdrowie." - to kupi większość. Ilu "katolików" mówi "bo zdrówko najważniejsze"?
16 dni temu / Grzegorz
 
Apokalipsa Św. Jana: 16 I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło 17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia.
16 dni temu / Mario
 
''Wtedy osoba bez niego znajdzie się poza nawiasem społeczeństwa. Nie będzie nawet mogła nic kupić'' - Dokładnie tak, jak w przepowiedniach o panowaniu Antychrysta. Chip - znamieniem Bestii.
16 dni temu / //////
 
@Samanta, każdy grzech ciężki = wyparcie się Jezusa...czy zaczipowanie jest grzechem ciężkim? czy czip odbiera człowiekowi wolną wolę, rozum, kontroluje jego emocje? poszukaj w necie Ewa Pawela i jej filmiki nt. kontroli umysłu...wg mnie pozwolenie na wszczepienie sobie czipa to grzech ciężki przeciwko V przykazaniu - zabicie własnej duszy...jeśli chodzi o męczenników - to znakiem prawdziwego męczennika katolickiego jest to, że nie szuka męczeństwa, a nawet unika go jak długo się da - wzorem Pan Jezus w Ogrójcu...i Jego słowa abyśmy uciekali z miast, w których nas prześladować będą do innych miast...aczkolwiek mam nadzieję, że zanim przyjdą zaczipować dom, ten, w którym mieszkasz Polskę...Polacy wymyślą własny scenariusz i nie będą realizować scen z cudzego filmu...
16 dni temu / kwiatek77
 
To teraz trzeba wyciągnąć właściwe wnioski. Ani państwo, ani PiS, ani Zjednoczona Prawica nie jest monolitem. Ktoś ewidentnie sondujący nas zaczyna realizować szkodliwy plan. Kto zatem? Zaręczam, że odpowiedzi typu rząd są zbyt ogólne. Bardzo dobra jest dzisiejsza Ewangelia o kąkolu i pszenicy. Tam, gdzie jest pszenica, jest i kąkol, a sprawdźcie sobie jak ten kąkol wygląda... Kto zatem nim jest. Kto ma uszy, niechaj słucha.
16 dni temu / Kamesennin
 
Przyjdź już Panie Jezu Chryste i zastań wiarę na Ziemi.
16 dni temu / HumbleSoul
 
Nowoczesność ,nowoczesnością ala ja na to sie nie piszę
16 dni temu / majka
 
Może będziemy musieli to znieść i dać się zachipować, o ile nie będzie się to wiązało z wyparciem wiary i Jezusa. Jeżeli będzie się to jednak wiązało z powyższymi, to mamy szansę na męczeństwo i śmierć. Wielu gorliwych wierzących w historii samych szukało okazji do męczeństwa. No trudno. I tak nie będzie za czym tęsknić. Świat stał się wyjątkowo dziadowskim miejscem.
16 dni temu / Samanta
 
Nie będzie autonomicznych samochodów, tak jak nie istnieje i istnieć nie będzie tzw sztuczna inteligencja. Sztuczna inteligencja jest pewnym pomysłem na ukrywanie ludzkiego pochodzenia niepopularnych decyzji . Autonomiczne samochody są pseudonimem pozbawienia ludzi korzystania z dobrodziejstwa jakim jest własny środek lokomocji.Co zresztą ten pan udzielający wywiadu w sposób nie za bardzo pokretny wyłożył. Nie wiem jakie są dokonania Jemielniaka , tytułowanego profesorem, ale na pewno jest sługą banków w ich pomysle ponownego wprowadzenia masowego niewolnictwa. To jest postaćą wyjatkowo odrazająca. W rękach osób z takimi poglądami jest polski rząd . Moze rzeczywiście okaże sie ,że to jest jeszcze gorsze od Trzaskowskiego
16 dni temu / Mirek
 
W normalnym społeczenstwie szaleńców z szalonymi pomysłami powinno się zamykać.
16 dni temu / Kasia
 
W filmie Matrix, po tym jak roboty opanowały ziemię, ludzie zasnuli niebo chmurami, aby odciąć im zasilanie - gdyż działały na energię słoneczną...Jeśli większość inteligencji na ziemi stanowi dziś sztuczna inteligencja to oby ludzie nie wpadli na ten sam "genialny" pomysł, który nam podsunęli w filmie...W filmie, roboty czerpały energię z hodowanych ciał ludzkich na wielkich polach...Kto by przewidział, że ludzie sami będą chcieli zostać wszczepieni do takiego systemu...Był taki jeden w filmie, który chciał żyć w Matrixie i wykiwać pozostałych, ale się przeliczył. Myślę że i teraz ludzkość coś wymyśli konstruktywnego, o czym się nie śniło robotom...
16 dni temu / kwiatek77
 
Profesor opowiada o tym całkiem pozytywnie. Szalony człowiek!!!
16 dni temu / Polonus
 
Czipy = znamię bestii z apokalipsy. Każdy kto przyjdzie czipa będzie potępiony na wieki. Posłuchajcie sobie choćby Proroctwa Sławika Kraszennikowa na cda. On o tym mówi. Mówi o tym też wielu Kapłanów jak Ksiądz z Grzechyni, mówiło o tym wielu świętych. Czytajcie i przygotowujcie się.
16 dni temu / Filip
 
Myślę, że chodzi o coś innego...przecież w przedstawieniu pt. Apokalipsa muszą brać udział świadomi aktorzy...każdy musi wiedzieć jaką odgrywa rolę, dlatego nie zaczipowali nas bez naszej wiedzy...bo realizują scenariusz biblijny...a w nim jest, że nie wszyscy przyjęli czipa...ci, co nie przyjęli, zostali zabici - tak jest w Piśmie? A więc oto nasz współczesny Matrix - czas Apokalipsy...rozdział 1 - znamię bestii...Pytanie - jak się przeciwstawić/uratować? skoro nawet przeciwstawienie się ich planom zaczipowania - zostało ujęte w Apokalipsie...Co może zrobić ludzkość? Musi zagrać w tym przedstawieniu...Macie jakieś pomysły na to, jak nie brać w nim udziału?
16 dni temu / kwiatek77
 
Ale z czasem ktoś zacznie stosować szczepionki z dużą zawartością ołowiu jako ontidotum na prostowanie kręgosłupa moralnego
16 dni temu / Marek
 
"Zastanowienie musi budzić też fakt, że rozmowa o sumarycznie pochwalnym wydźwięku na temat mikrochipów przygotowana została przez agencję państwową." -TO SIĘ NAZYWA BEZMYŚLNOŚĆ.
16 dni temu / andrzej
 
Niech teraz wyznawcy Dudy i Kaczyńskiego zastanowią się co narobili.
16 dni temu / ed
 
Czyżby to miało być znamię bestii z Apokalipsy? Ap 13, 16-17 "I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy,bogaci i biedni,wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać,kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia"
16 dni temu / gość
 
"Co ciekawe, całość wywiadu z prof. Jemielniakiem została przedrukowana bez żadnego komentarza przez niektóre prawicowe media." - A co to za media prawicowe, które publikują lewicowych "profesorów" bez odpowiednich komentarzy.
16 dni temu / Niktoś
 
Pytanie - dlaczego chcieli aby ludzie dowiedzieli się prawdy o czipach? przecież mogli to zrobić bez wiedzy ludzi...czyżby chodziło o zmianę nastawienia ludzkości do transhumanizmu? Bo raczej na wolnej woli ludzi im nie zależy...wiadomo, że służby nie od dziś prowadzą eksperymenty na ludziach bez ich zgody...Jest to więc kwestia neokultury, która właśnie zaczyna być kreowana w przyśpieszonym tempie? Bo wcześniejszy etap niszczenia ciała ludzkiego już został wyeksploatowany? Kolej na nowy etap przekształcania ludzkiego ciała? Czy też kolejny aspekt "rządź i dziel" tym razem na zwolenników i przeciwników wszczepień?
16 dni temu / kwiatek77
 
zatem rozpoczeto proces przygotowania Polakow do,tego cco czynili farmerzy z konmi z krowami
16 dni temu / olek
 
No i kto bedzie taki odwazny i powie, ze ja sie nie zaszczepie ? Tak powiesz to wypadasz z gry praca, transport, zakupy, zasilki ... i co ? I nic.. wszyscy pojda "grzecznie" ...
16 dni temu / IRE
 
Apokalipsa się sprawdza.
16 dni temu / stasiu
 
Totalne zniewolenie człowieka.... Komuna przy tym to,, pestka,. CZEKAMY NA GŁOS NASZYCH BISKUPÓW.
16 dni temu / Bolesław Grabo
 
Cokolwiek się stanie pamiętajmy, że ku wolności wyswobodził nas Chrystus. Jego Święta Krew kapała na ziemię abyśmy w nową niewolę nie byli poddawani. To Jego jarzmo jest słodkie i lekkie.
16 dni temu / Marcin
 
Po tym jak w PL powołuje się jakiś instytut czy spółkę biotechnologiczną czy coś takiego co ma pracować nad chipem w kontekście covid19, to nic tu nie zaskakuje
16 dni temu / Etam
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.