DZIŚ JEST:   22   STYCZNIA   2021 r.

Dzień Dziadka
Św. Wincentego Pallottiego
Św. Wincentego, męczennika
 
 
 
 

Państwowa BBC promuje lesbijskie związki w programie dla dzieci

Państwowa BBC promuje lesbijskie związki w programie dla dzieci
Fot. BBC

Lewicowo-liberalne media z Wysp Brytyjskich pieją z zachwytu. Państwowa stacja BBC, uchodząca niegdyś za wyważoną i konserwatywną, wyemitowała w programie oglądanym przez kilkuletnie dzieci scenę pocałunku dwóch nastolatek.

 

„Nadany w zeszłym tygodniu odcinek Następnego kroku, powstałego w Kanadzie serialu dla nastolatków, a opowiadającego historie młodych tancerzy, ukazał pocałunek między nastoletnimi aktorkami Dani Verayo i Molly Sanders” – pisze portal Life Site News.

 

Film wyświetlany jest przez kanał CBBC, adresowany przez macierzystą stację – państwową BBC – do dzieci w wieku od 6 do 15 lat.

 

To „obiecujący znak przełamania kolejnych barier w telewizji” – zachwycają się liberalne media.

Rzecznik BBC powiedział portalowi The Metro, że „w swoich produkcjach, zarówno dokumentalnych jak i opartych na fikcyjnych opowieściach CBBC z dumą odzwierciedla wszystkie obszary życia dzieci, w tym odpowiednie dla wieku przedstawienie związków osób tej samej płci”.

 

​​„Producenci BBC pracują nad tym, by w swych programach służyć społeczności LGBTQ + i zapewnić jej reprezentację” – pochwaliła gazeta „The Mirror”.

 

Już dwa lata temu stacja oświadczyła, że dąży do tego, by „postaci LGBT” można było oglądać w jej programach proporcjonalnie dwukrotnie częściej niż w prawdziwym życiu.

 

Gorszącą scenę pochwaliła też, rzecz jasna, Stonewall – brytyjska, niezwykle wpływowa organizacja aktywistów LGBT, zachęcająca szkoły podstawowe do jak najbardziej powszechnego promowania motywów homoseksualnych i transseksualnych.

 

BBC działa dzięki obowiązkowym opłatom wnoszonym przez widzów, w rocznej wysokości niemal 160 funtów. Grzywna za uchylanie się od płacenia abonamentu wynosi aż 1 000 funtów a za próby unknięcia jej zapłacenia można nawet trafić do więzienia.

 

 

Źródło: Life Site News

RoM

 

 

 

 

 


DATA: 2020-07-28 22:25
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Od 2005 nie mam TV więc nie płacę abonamentu.
1 miesiąc temu / Nie płacę
 
Albion opuściłam wiele lat temu, gdy w naszej firmie otwarto komórkę ds. dyskryminacji LGBTQ. Kolejki pod pokojem rosły, a hetero w firmie karano nawet za brak przywitania się z "gnębioną" grupą tęczy. Wiele lat temu mówiłam, że temat niebawem będzie modny i u nas - a teraz proszę się rozejrzeć.
5 miesięcy temu / las vegas
 
@Izydir Oracz: "Przez najbliższe 3 lata mamy do dyspozycji prawicowy parlament i przychylnego mu Prezydenta. Czas pomyśleć o nowelizacji konstytucji, gdzie wpisany byłby zakaz promocji lgbt, jako czyn godzący w Polską Rodzinę. A może warto wpisać same praktyki lgbt to Kodeksu Karnego?" Poziom naiwności wyborców PiS jest zatrważający. Wy naprawdę myślicie, że ten rząd i prezydent podejmą takie kroki? Mieli na to 5 lat, z nawet silniejszą reprezentacją w sejmie, a mamy to, co mamy. Z Panem Bogiem.
5 miesięcy temu / Stefan
 
Tam od 11 roku życia jest sex education. Lgbt wchodzi od przyszłego roku szkolnego. Aborcji jest 300 tyś oficjalnie a nieoficjalnie 0.5 miliona.
5 miesięcy temu / Rycerka
 
Przez najbliższe 3 lata mamy do dyspozycji prawicowy parlament i przychylnego mu Prezydenta. Czas pomyśleć o nowelizacji konstytucji, gdzie wpisany byłby zakaz promocji lgbt, jako czyn godzący w Polską Rodzinę. A może warto wpisać same praktyki lgbt to Kodeksu Karnego?
5 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
To smutne jak społeczeństwo odrzucające Boga się degraduje.
5 miesięcy temu / qwe
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.