DZIŚ JEST:   21   LISTOPADA   2019 r.

Ofiarowanie NMP
Św. Gelazego I, papieża
Św. Alberta, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Niech tylko sługusy spróbują podnieść rękę na naród, który bandycko okradają i bezczelnie oszukują to im ją przetrącimy. Jakiekolwiek służby z bronią na nas bo nie chcemy tech swołoczy? Te służby też po łbie dostaną. A broń się znajdzie i będziemy strzelać do pachołków. A na koniec szybki sad na Komorowskim i jego przydupadami. Prokurator i sznur czeka.
ponad 4 lata temu / Albin
 
Skwituję to jednym słowem: "Debil"
ponad 4 lata temu / Nabuchodonozor
 
Stolica Nie należy władzy warszawskiej pozwolić na prowokacje,mogą użyć zwartych oddziałów policji tym razem z bronią ostrą.Należy działać z rozwagą by nie polała się niewinna krew jak bywało w niedalekiej przeszłości.
ponad 4 lata temu / Tomasz
 
A prywatyzacja Lasów Państwowych i obowiązek szkolny dla sześciolatków? Były miliony podpisów i pan prezydent olał obywateli.
ponad 4 lata temu / cynik
 
Bredzisław Kompromitowski kłamie jak Gebells
ponad 4 lata temu / katarzyna
 
Nie dajcie się wyborcy nabrać pan Bronisław Komorowski broni swojego stołka.Głosujcie na lepszych kandydatów."DEMOKRACJA BEZ WARTOŚCI PRZERADZA SIĘ W JAWNY BĄDŹ ZAKAMUFLOWANY TOTALITARYZM""NARÓD KTÓRY ZABIJA WŁASNE DZIECI JEST NARODEM BEZ PRZYSZŁOŚCI"PAPIEŻ JAN PAWEŁII.KATOLIK W KOŚCIELE I W URZĘDZIE. "BÓG KOŚCIÓŁ OJCZYZNA"
ponad 4 lata temu / Tomasz
 
@qzyck: zgadza się, najlepszy dla tych co żerują na Polsce, aby się jak najszybciej i najwięcej nachapać. A potem to choćby i potop...
ponad 4 lata temu / Rozczarowany
 
Seryjny samobójca czeka. Od dawna nie miał zajęcia.
ponad 4 lata temu / Leaf427
 
ostatnio usłyszałem od kogoś relację jak to pewna Pani Sędzia z Krakowa przekonywała znajomych, że Komorowski jest najlepszym kandydatem na prezydenta. W głowie mi się nie mieści, że ludzie wykształceni się na to nabierają!!! a może boją się po prostu, że korytko wyschnie...?
ponad 4 lata temu / qzyck
 
Nie no nawet lemingi nie są takie głupie by nabrać się na te krokodyle łzy. Jedyna szansa szoguna aby wygrać wybory to ruskie serwery i kumple z WSI, którzy sterują leśnymi dziadkami z PKW. Ale wtedy (daj Boże) ludzie wyjdą na ulice. A maj jest zdecydowanie cieplejszy niż listopad i będzie duuuuużo ludzi pod PKW.
ponad 4 lata temu / stoLica
 
Zgodnie z orzeczeniem TK nie ma możliwości zmiany kodeksu wyborczego na 6 miesięcy przed wyborami, więc Komorowski kłamie i manipuluje, że wprowadzi JOWy. Z resztą do JOWów to trzeba mieć wyrobione społeczeństwo, bo inaczej wyjdzie konkurs dla ludzi znanych i piękności.
ponad 4 lata temu / Jacko
 
Nagle Qwa się obudził-za póżno, już PO-bulu
ponad 4 lata temu / anonim
 
A to kameleon i lis. Mam nadzieję, że wyborcy nie dadzą się na to nabrać.
ponad 4 lata temu / Maria
 
Bredzisław kończ już, prokurator czeka
ponad 4 lata temu / Michał
 
Jak wiele musi się zmienić, by nie zmieniło się NIC (copyr. Michalkiewicz).
ponad 4 lata temu / PK
 
Ci co głosowali na p. Komorowskiego powinni się spalić ze wstydu ale jak widać są takimi samymi bez honoru obywatelami "współczesnego świata". Nie ma co komentować, żenada, wstyd i hańba ....
ponad 4 lata temu / Soplica
 
To żeby zminimalizować koszty, takie referendum powinno odbyć się razem z drugą turą wyborów. Oczywiście Misiek tego nie zrobi, tylko ogłosi, że jak wygra wybory, to zorganizuje takie referendum...
ponad 4 lata temu / polo
 
"Nie odpowiadał na pytania dziennikarzy" - bo sztab wyborczy nie zdążył mu przygotować na kartce odpowiedzi na te pytania :)
ponad 4 lata temu / Rozczarowany
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.