DZIŚ JEST:   07   LIPCA   2020 r.

Bł. Benedykta XI, papieża
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Przestańcie straszyć pandemiąś, której nie ma. Co to jest 1 mln. zachorowań na świecie w obliczu 1,5 mld zachorowań na grypę na świecie. Co to jest 3 tys.wobex 5 mln chorych na grypę. Koronawirus nie dorasta grypie do pięt. Śmiertelność nie przekracza 1%. każda śmierć jest istotna, ale co to jest 60-100 osób w ciągu miesiąca wobec 34 tys. normalnych zgonów w ciągu miesiąca. Wszyscy zachowują się tak jakbyśmy byli wieczni, nikt w Polsce nie umierał a tu naraz 60 zgonów. Dlaczego oszukujecie ludzi i nie przedstawiacie zakażeń i zgonów na tle porównawczej statystyki zgonów i porownywalnych chorób. Komu służy to sztuczne wywoływanie pandemii, która nie istnieje. Wiem WHO ogłosiło, tyle, że niezgodnie ze swoją własną definicją pandemii. Przestańcie dzielić ludzi i twierdzić, że chcecie chronić seniorow. 60-70 latkowie dzisiaj są aktywni zawodowo i zdrowsi niż młodzież. Dlaczego chcecie ich poddawać kwarantanie.
3 miesiące temu / Biolog
 
Dopóki istnieją Biedronka i Lidl mające pełne półki nikt nie będzie się buntował. "Horacyuszowskie profanum vulgus, przeciętny plebs ducha i serca nie zmienił, niestety, mimo wieków, które przeszły po nim. Jak niegdyś bawił się w cyrkach rzymskich widokiem męczarni szlachetniejszych od siebie, jak wołał za konsulów i cezarów: panem et circenses, nigdy nie nasycony..." T. Jeske-Choiński Dla totalniaków nie ma nic lepszego jak taki plebs. To plebs ich wybiera by nad nim panowali.
3 miesiące temu / Krzysiek
 
O zmniejszeniu populacji mówi nie tylko Icke, nie tylko ludzie zajmujący się tzw. teoriami spiskowymi. Mówią to głośno wysoko postawione persony z państw zachodnich i inni. W internecie jest sporo takich wypowiedzi.
3 miesiące temu / @jack
 
Dajcie już chociaż na chwilę spokój z tym totalitaryzmem.
3 miesiące temu / Gość
 
To pokażemy siłę, jak migranci na granicy greckiej. Nie jesteśmy bezbronni wbrew pozorom.
3 miesiące temu / grimm
 
Raczej taki był plan wprowadzić zamordyzm, zwiększyć inwigilację obywatela i zmniejszyć populację ludzką jak mówi david icke. Walka z globalnym ociepleniem, ekologia musi wygrać.
3 miesiące temu / jack
 
Wrodzone ludzkie lenistwo nie wróży dobrze na przyszłość. Ludzie promują święty spokój z kagancem i krotką smyczą niż codzienną walkę o wolnosc- Najlepszy przyklad to walka Żołnierzy Niezłomnych po 44 roku , których psy łańcuchowe do dzisiaj obszczekują
3 miesiące temu / Darius
 
Mnie zastanawia dlaczego nikt nie docieka skąd wziął się wirus. Jest i już. Trzeba się przyzwyczaić. Uchodźcy też rozrabiali, wszyscy przywykli, nikt nie pytał dlaczego właściwie trzeba ciągle ich przyjmować.Teraz będzie podobnie, zaszczepią wszystkich i większość przyjmie to z wdzięcznością.
3 miesiące temu / Dag
 
Co jakiś czas wydaje się, że gorzej być nie może, że coś się musi wreszcie zmienić na lepsze... Po czym okazuje się, że jest jeszcze gorzej... Kiedyś musi nastąpić załamanie tego szaleństwa, musi!!
3 miesiące temu / dgh
 
Polecam Orędzia ? mistyk Krzysztof Michałowski otrzymuje istotne wskazówki w tym czasie.
3 miesiące temu / Kacper
 
Nalezy przeprosic wszystkich ktorzy pisali ze w przyszlosci beda chcieli zmierzyc nawet baki kto ile puszcza i gdzie a takze bedzie limit dzienny.
3 miesiące temu / fasolomania
 
Korona-kontrola... badanie reakcji całych społeczeństw na psychozę paniki..Przymirka na skalę swiatą stworzenia totalnego getta... Potem już będzie łatwo uruchomić psychozę strachu wcześniej wszczepioną i dopaść wroga w jego własnym domu...Bez zbędnego szumu i nagonki na zewnątrz.. Bardzo skuteczna przewaga taktyczna.. Wręcz genialny plan... w sytuacji gdy przeciwnik nie ma szans się zorganizować w większą grupę oporu.. Można dopaść go wręcz we własnym łóżku.. Szybko, skutecznie, tanio... Bez zbędnych zniszczeń infradtrukurty czy wielkiego rozgłosu... Należy się conajmniej zastanowić, dokąd to wszystko zmierza???
3 miesiące temu / Piotr
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.