Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   04   CZERWCA   2020 r.

Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana
Św. Franciszka Caracciolo
Św. Optata z Mileve
 
 
 
 

Pamięć o Żołnierzach Wyklętych nie jest kwestią prawicy bądź lewicy. Zapraszamy na wyjątkową galę


Odtwórz w YouTube
 

Pamięć o Żołnierzy Wyklętych jest papierkiem lakmusowym stosunku do polskiej niepodległości. Właśnie dlatego już po raz czwarty w Krakowie odbędzie się uroczysta gala Kwartalnika „Wyklęci”, w trakcie której spotkają się kombatanci, rodziny Bohaterów, a także liderzy lokalnych środowisk patriotycznych. O tym, dlaczego Żołnierze Wyklęci powinni łączyć a nie dzielić Polaków mówi w rozmowie z Piotrem Relichem Kajetan Rajski, redaktor naczelny Kwartalnika „Wyklęci”.


DATA: 2020-03-12 21:48:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@Na POhybel\\ Gen. Leopold Okulicki dnia 19 stycznia 1945 roku wydał rozkaz rozwiązujący Armię Krajową. Co sądzić o żołnierzach nie wykonujących rozkazu przełożonego?
3 miesiące temu / Ryś
 
@POhybel To znaczy, że wszyscy, którzy nie pozostali w lesie lub do tego lasu nie poszli, byli/są "antypolską swołoczą". Oj, to już jest" mowa nienawiści" drogi panie. Kimże ty jesteś, żeby na tym portalu obrażać ludzi?
3 miesiące temu / ena
 
Kolaboranci, karierowicze, tchórze i współpracownicy sowieckich okupantów mieli szczęście przeżyć, stąd nie dziwi mnie że tylu spadkobierców tej antypolskiej swołoczy broni na tym portalu swoich ubeckich przodków...
3 miesiące temu / Na POhybel
 
Pamiętamy o zbrodniach tzw.wyklętych.
3 miesiące temu / Tymon
 
przyjmijcie do wiadomości fakt że są wsie gdzie żadnym sposobem nie przekonacie ludzi że to bohaterowie
3 miesiące temu / chłop
 
Jak wobec tego należy traktować pamięć tych, co złożyli bron i zaczęli uczciwie pracowali dla Polski, owszem Ludowej, ale innej nie było?
3 miesiące temu / ena
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 140 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.