Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   02   GRUDNIA   2020 r.

Św. Blanki Kastylijskiej
Bł. Rafała Chylińskiego
 
 
 
 

Palikot premierem? To realna perspektywa


Prof. Jacek Bartyzel w rozmowie z PCh24.pl odpowiada na pytanie dlaczego Polska stała się obecnie największym w Europie poligonem doświadczalnym Rewolucji. Profesor dzieli się także swoimi spostrzeżeniami odnośnie sytuacji w kraju w dwa lata po katastrofie smoleńskiej oraz przemyśleniami na temat "pokolenia JP2".


DATA: 2013-09-05 14:42:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Szanowny Panie minarchisto- Niech Pan pokaże co Pan intelektualnie i analitycznie potrafi.Bo jak na razie jest Pan na poziomie ulicznego hip-hopu.Krytykować jest też potrafię.Zobolało pana że ktoś potrafi myśleć.Niech pan też zacznie to nie boli.Poza tym nie cytuj pan biblii bo widać z tekstu że bliżej panu do strażnika z rakowieckiej 1945 roku niż do osoby posiadającej łaskę wiary.
ponad 8 lat temu / DZIKI
 
Pan profesor jest jednym z najwybitniejszych intelektualistow w Polsce. Prosze o wiecej materialu z udzialem profesora!
ponad 8 lat temu / Taw
 
Faryzeusze też byli "uczeni w piśmie" tj. Pan Panie Dziki, a jakoś nie zyskali sobie tym zasłanianiem się Biblią przychylności Naszego Zbawiciela. Również AntyChryst będzie zwodził ludzi pod postacią wielce pobożnego proroka (mała próbka jego gierek została Nam zaprezentowana w produkcji filmowej "11-11-11" z 2011 roku), także proszę sobie oszczędzić tej "świętoszkowatości", bo bynajmniej nie niesie ona ze sobą żadnych dobrych owoców, a jedynie puste krytykaństwo jak najbardziej rozsądnego toku rozumowania Pana Bartyzela (a że nie fanatycznie sekciarskiego, to tym lepiej, gdyż "świętobliwie" masońskich zawodzeń w stylu Dziwisza Nam tutaj nie potrzeba).
ponad 8 lat temu / minarchista
 
Klasyczny liberalizm po Bożemu stoi na stanowisku obrony Wolnej Woli człowieka i wszelkim "konserwatywnym" dyletantom ekonomicznym radzę sięgnąć po książkę Pana Michalkiewicza pt. "Dobry "zły" liberalizm", skoro jak widać nie zrozumieli nawet pozycji Pana Bartyzela pt. "W gąszczu liberalizmów".
ponad 8 lat temu / minarchista
 
Recepta prosta , trzeba budować prawicę teistyczną opartą na racjonalnym języku duchowym . Dziś mamy zlewaciałe oświeceniowe partię prawicy, z jednej strony lewacki socjalizm PiS z drugiej liberalną heretycką wolność.
ponad 8 lat temu / malok
 
Szanowny Panie ,,Chłopiezewsi,, oby nie z WSI. Jak by nie było jesteśmy ludżmi skarzonymi myśleniem przyrodniczym , fizykalno-postrzegawczym niedopuszczamy do naszego systemu myślowego innych nauk głebiej wyjaśniających procesy społeczne i myślowe. Chociażby filozofii klasycznej i teologii dogmatycznej. To jest nasze nieszczęście bo ono buduje teorie a następnie praktykę teoriopoznawczą czego dobitną ofiarą i nieszczęśnikiem jest prof.Bartyzel. Opartą tylko na postrzeganiu zjawisk. Warto w tym miejscu wrócić do poglądów obrońcy prawdziwej europy Ignacego de Loyoli . Zupełnie mnie Pan nie zrozumiał nie mówię o lenistwie ale o wszechobecnym nihilizmie w myśleniu. Jeżeli ktoś zapoznał się z logiką to doskonale wie że coś z czegoś wynika. Doradzałbym zadbać o kształtowanie myślenia i to najlepiej w nurcie chrześcijańskim.
ponad 8 lat temu / DZIKI
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.