DZIŚ JEST:   24   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Antoniego Marii Clareta
Bł. Jana Balickiego
 
 
 
 

Palikociarnia jedzie na oparach

Palikociarnia jedzie na oparach

Widać wyraźnie, że paliwo już się kończy. Kontrolka świeci coraz jaśniej. Kierowcy w takiej sytuacji mówią, że jadą na oparach. Podobnie Ruch Palikota. Spora część jego elektoratu zachowuje się jak nieprzymierzając ludzie na tzw. głodzie. Podobnie zresztą jak i jej „światli” przedstawiciele w parlamencie. Jest to tym bardziej widoczne, że pierwszą dawkę palikotyny przyjęli oni w dużym wymiarze. Zatem i objawy głodu pojawiły się szybko.

 

Palikotyna działała jak narkotyk, obiecuje piękny, wspaniały świat z jednym małym ale… Trzeba usunąć wszelkie oznaki tej aktywności ludzkiej, która nazywa się wiarą. Walka z katolicyzmem i jego symbolami stała się obsesją, która wnika w krwioobieg wraz z kolejnymi dawkami palikotyny.

 

Już nie wystarczą oklepane zarzuty o pazerność księży, głodu niezaspokajaną kolejne numery „wprostweeka” poświęcone domniemanym skandalom obyczajowym w Kościele i promującym homozwiązki. Ciągle mało!

 

Uzależniony od palikotyny kombinuje, co może jeszcze zrobić, by poczuć błogie uderzenie tego specyfiku. I jest już ma… walczmy z kaplicami na lotniskach. Z taką propozycją wystąpił jeden z przedstawicieli Ruchu Palikota. Na celownik biorąc lotnisko w Lublinie. Bo jakże dopuścić można do funkcjonowania takiego nietolerancyjnego obiektu? Można to podlać sosem europejskości itd. I nagle tak, czuje się w skroniach ten odurzający cios palikotyny. Do następnego genialnego pomysłu!

 

Paweł Tarnowski

 


DATA: 2012-08-21 17:26
AUTOR: KOMENTARZ CZYTELNIKA, PRZYSŁANY NA SKRZYNKĘ [email protected]
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

To co robisz na tym portalu?
ponad 8 lat temu / olo
 
Eugeniuszu6029. Oczywiście,że zwolennicy narkotyków, pederastii zawsze będą mieć takich idoli jak pan Palikot. Masz do tego pełne prawo. A mnie jest szkoda młodej, niewinnej młodzieży i dzieci, którym starsze pokolenie na siłę chce wykreować taki model życia. Być może nie miałeś okazji widzieć głupawych zachowań młodych ludzi po zażyciu narkotyków. Nic wesołego ani optymistycznego.
ponad 8 lat temu / marekb54
 
A ja tam jednak kibicuje Ruchowi Palikota
ponad 8 lat temu / Eugeniusz6029
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.