DZIŚ JEST:   20   KWIETNIA   2019 r.

Wielka Sobota

Św. Agnieszki z Montepulciano
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Tak pomyślałem. Dlaczego muzułmanie z innych bardziej liberalnych krajów nie wstawiają się za Asia Babi. Np. taki Związek Muzułmanów w Polsce itp. Przecież bardzo by to ociepliło ich wizerunek. Oczywiście to nic nie da. Ale jednak.
5 miesięcy temu / Mirrro
 
Reakcja na to powinna być prosta: na całym świecie, z każdego państwa Pakistańczycy, bez względu na to ile lat tam mieszkają, powinni zostać usunięci. Teraz Wszystkie państwa powinny zapowiedzieć: jeśli nie ustaną prześladowania religijne, to wszyscy Pakistańczycy won! Polska powinna być pierwsza!!!
5 miesięcy temu / Jacek67
 
Skoro islam, jak słusznie piszesz, to "piekielna ideologia", a każda ideologia odnosząca się do pojęć nadprzyrodzonych jest religią, więc islam właśnie jest religią.
5 miesięcy temu / do Em
 
Oto dowód niezaprzeczalny, że islam jest religią pokoju i postępowej ludzkości. Co na to niedawni orędownicy wpuszczania do naszych krajów tej zbrodniczej hołoty. No ale gdzie głos papieża, ONZ-tu, orędowników praw człowieka. Może choć bp Pieronek się wypowie lub jakiś jezuita.
5 miesięcy temu / TAD
 
w przypadku popełnienia jakichkolwiek błędów? Czyli nieodpowiedniego wyroku,wiadomo jaki musi być wyrok. Te bestie nie ludzie chcą ją zabić
5 miesięcy temu / X
 
Prawdziwe oblicze "religii pokoju". To już nie pojedynczy terroryści - nie-prawdziwi muzułmanie, chorzy psychicznie czy jakie tam jeszcze brednie wymyślili idioci udający ekspertów czy "otwarte i tolerancyjne umysły" wspierające najbardziej agresywną i obskurancką pseudoreligię. To setki tysiące rozwścieczonych, opętanych ZŁEM ludzi, gotowych rozszarpać niewinną osobę. Gdzie są ci głupcy, którzy śmiali się z Polaków, że boją się muzułmanów dlatego, że ich nie znają? Poznajcie muzułmanów, poznajcie islam w praktyce. A może to wszystko też nie są muzułmanie? Jeśli tak, to chyba w ogóle jest to zbiór pusty, jakiś kompletny abstrakt. Cóż to za "bóg" jednak stworzył taką religię, że rodzi tylko skrajne aberracje?
5 miesięcy temu / pga
 
@ Sex też nie rozumiem. Rekolekcje w Piekle raczej nie mają sensu.
5 miesięcy temu / Em.
 
Każdy prawdziwy chrześcijanin jest gotowy ponieść śmierć. Taka nasza wiara. Natomiast dalej nie rozumiem dlaczego rada wspólna katolików i muzułmanów dalej działa.
5 miesięcy temu / Sec
 
Opętane twarze antychrzescijanstwa z Piekła rodem. Oto cały islam, piekielna ideologia, nie religia.
5 miesięcy temu / Em.
 
Jezu Ty się tym zajmij proszę i spraw aby ta bezbronna kobieta wraz z rodziną znalazła schronienie w jakimś szlachetnym kraju
5 miesięcy temu / Toni
 
Oto właśnie islam - w pełnej krasie. Biedna Asia Bibi i jej rodzina.
5 miesięcy temu / Filip
 
Zastraszyli rząd i sądy w imię "zasady" silniejszy ma zawsze rację. Lewica i tak będzie twierdzić, że to nie są muzlumanie. Boże ratuj zaszczutych pogróżkami chrześcijan.
5 miesięcy temu / o
 
Tysiące zdziczałych mężczyzn domaga się zamordowania jednej kobiety - oto islam !
5 miesięcy temu / Frondo z Krainy Deszczowców
 
Nic nie da takie ostrzezenia, bo dzialanie politykow jest swiadome i z premedytacja.
5 miesięcy temu / Hilton do Rys
 
Właściwie, to bardzio dobrze, że mahometanie pokazują znowu swój charakter. Może zwolennicy ekumenii z nimi się opamiętają. Tylko cena tego ostrzżenia jest tak wysoka.
5 miesięcy temu / Rys
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.