Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   08   KWIETNIA   2020 r.

Św. Dionizego z Koryntu
Św. Waltera, opata
 
 
 
 

Pachamama, antychrześcijańska rewolucja LGBT, ekologizm. Podsumowanie roku PCh24 TV


Odtwórz w YouTube
 

Rok 2019 obfitował w ważne wydarzenia - zarówno w Kościele, jak i w świecie polityki. Najważniejsze z nich można streścić w kilku słowach - symbolach tego roku. Niewątpliwie jest to „Pachamama” opisująca Synod Amazoński. To także „rewolucja LGBT”, która nabiera w Polsce coraz większego tempa oraz „ekologizm”. Oba te zjawiska łączy antychrześcijański wydźwięk. W roku 2019 świętowaliśmy także 20-lecie działalności Stowarzyszenia im. Ks. Piotra Skargi, wydawcy PCh24.pl. Na relację z podsumowania najważniejszych wydarzeń 2019 roku zaprasza Łukasz Karpiel oraz jego rozmówcy: Arkadiusz Stelmach, Piotr Doerre i Krystian Kratiuk.


DATA: 2020-01-07 07:39:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

TRZEBA WSPIERAĆ RUCHY EKOLOGICZNE I PAMIĘTAĆ O GRZECHU EKOLOGICZNYM.Czytajmy encykliki papieski i zwalczają fałszywych proroków. AMEN.
3 miesiące temu / EKO-MAREK
 
Ekolog:nie zasmiecaj przyrody i nie niszcz NIEPOTRZEBNIE życia, bo to jest Dar od Boga Eko terrorysta:zabij płód, zabij starego ojca, bo ludzi jest za dużo, zwierzęta są ważniejsze od Ciebie, więc jedź trawę i robaki a na końcu uwolnij planetę od siebie
3 miesiące temu / Olo
 
Zgoda buduje.Nienawiść rujnuje.Amen.
3 miesiące temu / Mol
 
Dlaczego nie informuje ie, że w Rzymie postawiono pomnik molocha? Przecież to strasznie balwochwalstwo.
3 miesiące temu / Fff
 
Skoro Panowie Redaktorzy uważają, że lekki ukłon przed "ołtarzem" islamskim to już jest zdrada wiary - to czemu milczą o tym, że JPII CAŁOWAŁ KORAN oraz odwiedzał meczety!!!!!
3 miesiące temu / asd
 
jak komu chce sie oddechu wżiąc:D i nie zwariować:D Czerwonych słuchać!!!Czerwonych gitar/Biały krzyż.
3 miesiące temu / szpulas11
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 134 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.