Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   16   CZERWCA   2019 r.

Trójcy Przenajświętszej
Św. Benona, biskupa
Bł. Marii Teresy Scherer
 
 
 
 

Owładnięci seksem. Dlaczego świat zmierza ku przepaści [VIDEO]


LGBT w szkołach, homoparady na ulicach, samotność, uzależnienia od seksu...skąd się to wszystko wzięło? O zbliżającej się premierze wyjątkowego filmu dokumentalnego „Rewolucja totalnej wolności" w reż. Jarosława Mańki, Łukasz Karpiel rozmawiał z Piotrem Doerre i Jerzym Wolakiem w programie Prawy prosty. Zapraszamy na materiał


DATA: 2019-03-12 22:00:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Nie mówię, że to źle że o tym Ci ludzie mówią, ale kto to ogląda? Ludzie nie mają pojęcia o historii, jak ja zapytam przeciętnego teraz znajomego o rewolucję francuską czy o bolszewicką to Ci tylko tuman powie że był Lenin i tyle o żadnych celach nie ma pojęcia. Po mszach w całej Polsce księża powinni organizować douczanie o historii, powinni wpływać na młodych ludzi nie tylko mówiąc że seks jest niemoralny Ale uświadamiając ich jakie to ma konsekwencje również spoleczno-polityczne. Pytam się nieraz kobiet dlaczego nie uprawiają niezobowiazujacego seksu, - bo nie wolno - Ale dlaczego nie wolno, to jest pytanie, bo właściwie większość ludzi nie potrafi przytoczyć historii i celów seksualizacji tylko potrafią powiedzieć że to niemoralne- Ale dlaczego niemoralne - i tu większość młodych katolików się wykłada i właściwie nie wiedzą czemu - dlatego tak ważne jest uzmyslowienie ludziom również aspektu politycznego zjawiska seksualizacji.
3 miesiące temu / Szymek
 
do [email protected] Jeżeli chcesz wymienić myśli, to pisz na adres e-mail podany w mym nicku, bo czuję się dosyć podobnie jak Ty.
3 miesiące temu / [email protected]
 
E tam, zaraz Świat. To biali kretyni zmierzają ku przepaści. Zgłupieli z dobrobytu i fascynacji "pejsatymi ideologiami", jak socjalizm, komunizm i postępowy liberalizm. Nasrali sobie do główek, że to jest wyższy stopień rozwoju cywilizacyjnego i kto w to wierzy jest wybranym mędrcem rozumiejącym coś czego niema. Oczywiście każde pokolenie, a jakże, musi być bardziej "rozwinięte" od poprzedniego więc "postęp" nieubłaganie postępuje. Zakończy ten obłęd "wielka rzeźnia". Rzeźnicy już tu są, no przynajmniej na zafajdanym zachodzie.
3 miesiące temu / agricola
 
Upadek, upadek, upadek
3 miesiące temu / Senator
 
Znakomity wywiad ktory polecam kazdemu! Precz z demoniczna ideologia gender, precz z grzechem homoseksualizmu i cudzolostwa, precz z rewucja seksualna! Z Panem Bogiem
3 miesiące temu / Slawomir Tomasz
 
Mówicie "wspólnoty przy Kościele". No dobrze, ale to są wspólnoty liberalne, mało tam "tradycji". Zna ktoś jakąś godną polecania w W-wie? Swoją drogą dziwią mnie komentarze atakujące chęć wspólnotowosci.
3 miesiące temu / Gy
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 102 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.