DZIŚ JEST:   07   LIPCA   2020 r.

Bł. Benedykta XI, papieża
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Czyje uczucia religijne obrażała figura Maryi? Jeśli już, to sługusów szatana. Ale oni nienawidzą nie tylko Maryi. Oni nienawidzą wszystkich ludzi, bo ich idol szatan nienawidzi wszystkich ludzi. Czyli ty swoim istnieniem też obrażasz uczucia religijne satanistów. Dlatego, parafrazując twoje słowa: nie doszłoby do obrazy ich uczuć gdyby ciebie na tym świecie by nie było. I co z tym fantem zrobisz?
8 miesięcy temu / @Jagger
 
A może ta figura obrazala uczucia religijne tej osoby, pomyślał ktoś ustawiając ją w miejscu publicznym? Nie doszło by do obrazy niczyich uczuć jeśli tej figury by tam nie było.
8 miesięcy temu / Jagger
 
Ten człowiek to uswiadomiony lub nie sługa demona, który z spośród ludzi najbardziej niedawidzi Niepokalanej Dziewicy... Temu właśnie służą pierwsze soboty miesiąca, aby wynagradzać sercu Maryi takie lub inne akty bluznierstwa, aby ludzie tego pokroju nie trafili do piekła za pogardę okazaną Matce Zbawiciela...
8 miesięcy temu / Krakusik
 
po prostu zbyt mało mówi się w Polsce o święcie Matki Boskiej Zielnej, przecież do obchodów powinni się nawet ekolodzy, oczywiście bez tych skrajnie lewackich:D przyłączyć. I u młodziaków inne spojrzenie na figurki Matki Boskiej będzie:D
8 miesięcy temu / szpulas11
 
wandal albo wandalka. Wygląda na wandalkę
8 miesięcy temu / tlka
 
Miłośnik tolerancji.
8 miesięcy temu / Mirrro
 
Zwykłe prowokacje lewactwa. Młody dostał 100 i wykonał zlecenie.
8 miesięcy temu / ot
 
Teczowo-czerwone czyny nienawisci.
8 miesięcy temu / Mataleo
 
Proroctwa się spełniają
8 miesięcy temu / Dżem
 
Tchórz i wandal.
8 miesięcy temu / Michał
 
Ogrodzić płotem pod wysokim napięciem i włączać wieczorem. będzie jeszcze jedna próba - nieudana i ostatnia, miejmy nadzieję.
8 miesięcy temu / Radek
 
Jest kilkadziesiąt tysięcy denominacji protestanckich. Od prawie-katolików do prawie-satanistów. Widocznie pastor o którym piszesz należał do tej drugiej grupy.
8 miesięcy temu / @Pyzior
 
My Polacy czcimy Matkę Bożą obraną przez naszych przodków za Królową Polski Jest Matką każdego z nas również tego nieszczęśnika, Wierzmy ,że Jej Miłosć wniknie do jego serca i je odmieni na lepsze , bo widać takiej odmiany potrzebuje. Każda Figura Matki Bożej przez nas wiernych jest otaczana czcią i miłością jak do NASZEJ MATKI ale też abyśmy mogli się do Matki Bozej o opiekę i pomoc w naszych potrzebach. To Ona nam błogosławi, daje nam nadzieję , siłę i nas umacnia w cięzkich chwilach naszego życia.KTO CHCE POLAKOM ZABRAĆ TAKIE WSPARCIE ? Jestes Polakiem .synem to szanuj Matkę i nie zabieraj nam Siły naszego zycia . Mozemy się tylko modlić aby przez Maryję Pan Bóg przywrócil ci wiarę i rozum oraz obdarzył darami Ducha Świętego. Nie bądź ofiarą rozsiewanej nienawisci i nie ulegaj podpowiedziom złego. Kochaj Matkę wierz w Boga i zycie wieczne i kochaj wszystkich swoich braci. Aby Polska , aby Polska , aby Polska była Polską.
8 miesięcy temu / Krystyna
 
To wpływ gender i LGBT czyli samego szatana na poranionych ludzi .Za tych ludzi musimy się modlić i tyle.
8 miesięcy temu / kolo
 
Widziałem ostatnio coś bardzo podobnego na YouTube. Protestancki pastor też zniszczył identyczną figurę. Twarzy jednak nie zakrywał. Może ten wandal wzorował się na pastorze.
8 miesięcy temu / Pyzior
 
To jest świadoma służba szatanowi. Tego nigdy nie bywało, by ktoś śmiał podnieść rękę na Najświętszą Panienkę. Pokutujmy i pośćmy, by ulżyć Jej cierpieniom. Wybór daty nie jest przypadkowy.
8 miesięcy temu / Antymodernista
 
Diabeł, przez człowieka opętanego, atakuje Maryję wybraną przez Boga. Maryja miażdży głowę diabła.
8 miesięcy temu / BHO
 
to nie jest ateizm - to jest albo opętanie, albo szaleństwo. Byty nieistniejące nie wzbudzają takiej agresji. Jakoś krasnali, syrenek i innych nikt nie atakuje kijem. Takie emocje mogą budzić tylko prawdziwe, żyjące istoty.
8 miesięcy temu / Samanta
 
Przykre to bardzo ????trzeba modlić się o nawrócenie dla tego człowieka
8 miesięcy temu / Smutno mi
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.