DZIŚ JEST:   02   CZERWCA   2020 r.

Św. Marcelina i Piotra
Bł. Sadoka i towarzyszy
 
 
 
 

Oszczerczy „fake news” CNN w relacji z wizyty brytyjskiej pary książęcej w obozie Stutthof

Oszczerczy „fake news” CNN w relacji z wizyty brytyjskiej pary książęcej w obozie Stutthof
Fot. Twitter/Auschwitz Memorial

Książę William i księżna Catherine zwiedzili „polski obóz koncentracyjny” – podała na pasku informacyjnym amerykańska stacja telewizyjna CNN.


 

Pseudo-informacja dotyczyła wizyty brytyjskiego następcy tronu i jego żony w Polsce. "Fake news" w wykonaniu jednej z największych telewizji na świecie wpisuje się w paszkwilancki serial, jaki od lat serwują swoim widzom i czytelnikom media, zwłaszcza wywodzące się z krajów zachodnich.


Tylko w ciągu pierwszych czterech miesięcy tego roku polskie placówki dyplomatyczne około 40 razy interweniowały w podobnych sprawach. Byłoby zatem dużą naiwnością przypuszczać, że to przypadkowe i nieumyślne incydenty.


Raczej należy tu dopatrywać się celowej antypolskiej kampanii prowadzonej za pośrednictwem światowych mediów od wielu lat. Gdy jednak rządy w Polsce objęło Prawo i Sprawiedliwość, ataki nasiliły się jeszcze bardziej.


Para książęca William i Catherine zwiedziła w Stutthof m.in. barak mieszkalny, krematorium i komorę gazową. Goście rozmawiali z pięcioma byłymi więźniami niemieckiego obozu. 

 


Źródło: tvp.info

RoM
DATA: 2017-07-19 11:43
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Co na to Schetyna, Petru, Szczerba, Budka??
ponad 2 lata temu / Dec
 
pogonić po sądach tę lewacką gadzinówę i żądać grubych milionów w zielonych, z co najmniej ośmioma zerami na końcu; ta polityka, skoordynowana na całym świecie, polegająca na wybielaniu Niemiec i Niemców ze zbrodni II WŚ i szukaniu zastępczego winnego w Polsce i Polakach, musi się skończyć; trzeba przy okazji mocno podkreślić kto to prowadzi, a właściwie koordynuje na świecie i jaki ma cel; trzeba skończyć z tym szemranym "przemysłem" raz na zawsze;
ponad 2 lata temu / JARO
 
Kumple pani Apfelbaum. Ciekawe czy nie dałoby się wytoczyć im dobrego procesu - bądź co bądź w Stanach potrafili posadzić Madofa, a nawet i rabina.
ponad 2 lata temu / abc
 
Warto zauważyć, że rząd w istocie zezwala na tę antypolską kampanię. Zamiast pisać jakiej bzdurne noty, których i tak nikt nie czyta, trzeba wytaczać procesy, na grube miliony.
ponad 2 lata temu / obywatel
 
...słów brakuje...
ponad 2 lata temu / Kazio
 
Tylko świnie siedzą w CNN.
ponad 2 lata temu / sp
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.