DZIŚ JEST:   21   CZERWCA   2018 r.

Św. Alojzego Gonzagi
Św. Jana Rigby
 
 
 
 

Ostrołęka rezygnuje z finału WOŚP. Kolejna porażka Owsiaka

Ostrołęka rezygnuje z finału WOŚP. Kolejna porażka Owsiaka
fot. Krystian Maj/FORUM

Maleje społeczne zainteresowanie dla działań Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wraz z nim maleją przeznaczane na nie fundusze. Niektóre miasta ograniczają rozmach imprez, inne całkowicie z nich rezygnują. Po Poznaniu i Elblągu do złej passy Jerzego Owsiaka dołoży się Ostrołęka, gdzie nie odbędzie się w tym roku finał Wielkiej Orkiestry.

 

„Nie będzie światełka do nieba, koncertów, nowych rekordów zbiórki pieniędzy, a najprawdopodobniej także wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwestujących z puszkami po ulicach Ostrołęki” – czytamy w „Tygodniku Ostrołęckim”. Porażka będzie dla Owsiaka tym dotkliwsza, iż Ostrołęka stanowi strategiczny punkt dla jego działalności ze względu na tamtejszy zakład Stora Enso produkujący puszki dla wolontariuszy WOŚP.

 

Do ratusza w Ostrołęce nie wpłynęła jak dotąd prośba o pozwolenie na finał Orkiestry, zresztą termin na zgłaszanie sztabów już minął. Koncert nie odbędzie się również w Poznaniu. Wygląda na to, że akcja kontrowersyjnego filantropa traci dotychczasowych sympatyków... i sponsorów. Przyczynił się do tego zapewne niedawny proces, po którym sąd stwierdził, iż Owsiak gubi się w zeznaniach, raz po raz potwierdzając i zaprzeczając te same fakty.

 

 

Źródło: niezalezna.pl

FO


DATA: 2015-01-02 16:26
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

W naszym CHORYM KRAJU możemy rozróżnić trzy grupy społeczne: 1- Pracujących i wytwarzających produkt i inne dobro przynoszące zysk, korzyść dla ogółu - a w efekcie dochód narodowy... 2 - Pracujących, czy utrzymywanych z tego dochodu [budżetu narodowego] sprawujących służbę publiczną lecz w takim zakresie i formie jakiego oczekuje suweren, faktyczny [nie iluzoryczny] podatnik pracujący i płacący podatek na te cel... 3- Ostatnia grupa to ci pyszałkowie stawiający siebie ponad wszystko i wszystkim, bez których świat miałby się zawalić , a w efekcie banda pasożytów żerująca na tych [faktycznych podatnikach, którym odmawia się prawą do życia...]. Ich "praca" nie przynosi-ła żadnych wymiernych korzyści dla państwa i narodu a w szczególności relacji do pobieranych "wynagrodzeń, czy świadczeń"?.
ponad 2 lata temu / CHORE PAŃSTWO !!!
 
widać w końcu ludzie przejrzeli na oczy mam nadzieję że tego pryncypała rozlicza i sprawdzą każdy grosz który przepływał przez jego pootwierane spółeczki jego mrówki imelony
ponad 2 lata temu / mądra mrówka i melon cały
 
Mam OGROMNĄ NADZIEJĘ, ŻE SZCZECIN TEŻ DOJRZEJE DO TAKIEJ DECYZJI! Pozdrawiam!
ponad 3 lata temu / anka2709
 
co wy chcecie od owsiaka robi wiecej niz wszyscy razem dla dzieci od lat.moze warto zrobic taka impreze dobroczynna dla ostroleki ale u nas juz od kilku lat dobra impreza chocby sylwestry sa sprytnie omijane
ponad 3 lata temu / d.d
 
Wszyscy poznamy charakter Owsiaka. Jestem niemal pewien, że, gdy orkiestra upadnie, to Owsiak pokaże swoje drugie oblicze, którego przebłyski mieliśmy możliwość już zobaczyć. Ten typ charakteru kłuci się z niesieniem pomocy i z dobroczynnością.
ponad 3 lata temu / Andrzej
 
Chwała Ostrołęczcanie. I cześć panu Prezydentowi Ostrołeki. Niech nam zyje! Serdeczne podziekowanie od katolika dla katolika..., Czekałem na taki krok ze strony miasta Ostrołęka. Teraz kolej na Łomżę itp., apeluję do Łomży - ruszcie się z działaniem na rzecz moralności i wiary katolickiej...
ponad 3 lata temu / Stan
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.