DZIŚ JEST:   26   MARCA   2019 r.

Św. Dyzmasa (Dobrego Łotra)
Św. Małgorzaty Clitherow
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Szanowny aaa, masz całkowitą rację. A najgorsze jest to, ze kłamstwo serwują nam nie tylko nasi wrogowie, ale i ci uważani za gorących patriotów. Osobiście jestem najpierw katolikiem, a dopiero daleko potem Polakiem. W 1918 roku planem szatana było utworzenie państw narodowych, by było kogo na kogo szczuć. Debile Piłsudski i Dmowski dzielnie służyli szatanowi. Już przestało chodzić o projekt cywilizacyjny zwany Rzeczpospolitą Polską, do którego każdy był zaproszony bez względu na narodowość. Przypomnijmy sobie ogrom nieszczęść związanych z pokojem ryskim. Jedyna chyba sytuacja w świecie, gdy zwycięzca oddał zwyciężonemu więcej niż ten żądał.
4 miesiące temu / Wojtek
 
Próba upaństowienie Marszu, który od lat idzie pod hasłem Bóg-Honor-Ojczyzna została wczesniej zaplanowna, klasyczna ustawka i teatr dla gawiedzi. Gorzej, gdy okaże się, ze lewactwo i stara bezpieka ma swój pomysł na obchody. G.Braun w dzisiejszej rozmowie z M.Rolą mów, że generalicja z byłej WSI zamówiła mszę w W-wie w samo południe, zdaniem Brauna szykują sobie alibi z jakiegoś powodu. Do teego V ukraińska kolumna może byc wykorzystana pzreciwko narodowi, niedobrze to wygląda, zwlaszcza, ze patrioci z ruchu narodowego są solą w oku PO i PiSu.
4 miesiące temu / finka
 
DYWERSJA ZOSTAŁA WCZEŚNIEJ PRZYGOTOWANA. Dowodem na to jest SPOT WETERANÓW ZAPRASZAJĄCY DO PAŃSTWOWEGO MARSZU - SPOT UKAZAŁ SIĘ w TVP w kilkanaście godzin po ogłoszeniu decyzji o państwowym marszu. W ciągu kilkunastu godzin Weterani- staruszkowie nie zdążyliby ubrać się w mundury, zebrać się i przygotować tego spotu.
4 miesiące temu / Weronika
 
jak czytam posty niektórych to nie wierzę ze moszna mieć Boga na ustach a w sercu zaciemnienie a na fakty nie patrzą PAD uratował ten marsz podjął trudną decyzję i tez wam to nie w smak och wy obłudnicy a portal katolicki jeszcze to podgrzewa ZAPAMIĘTAJCIE ZE HANIA MOŻE TEN MARSZ ROZWIĄZAĆ PODCZAS JEGO TRWANIA ALE RZĄDOWEGO NIE o drugie to IS zawsze obrywał za ten marsz w poprzednich latach Przecież wiedział ze krytyka i trolle ruszą z każdej strony a jednak wyciągnął rękę bo w poniedziałek zdjęcie PAD obiegnie świat w lewicowych gazetach 1 nazista w Polsce Tak jak lewica mówi ze PIS jest przyjacielem Putina tak wy mówicie ze jest w zmowie z O większych bzdur dawno nie słyszałam ale od prawej strony wymagam więcej niż od totalnej opozycja pch24 niech się zastanowi czy jest z Bogiem czy przeciw bo większość artykółów przeczy wielu przykazaniom bobym te 24 kojarzy mi się z TVN24 gdzie prawdy nie uraczysz
4 miesiące temu / lajlon
 
taki lewicowy portal katolicki i te cytaty Żebrowskiej żałosne jakie żałosne
4 miesiące temu / kiki
 
Nie ma co gadać i popisywać się odwaga w internecie. Trzeba iść na Marsz Niepodległości. Cokolwiek się stanie.
4 miesiące temu / TZ.
 
Czy Polacy zawsze muszą sobie skakać do oczu ? Czy nic ich przeszłość i przyczyny rozbiorów nie nauczyły ? Czy partykularyzm i prostackie pojmowanie interesu partyjnego trzeba przekładać ponad interes państwa i narodu ? Przecież państwo polskie upadło wskutek warcholstwa, pieniactwa, przedkładania interesu jednostki ponad interes ogółu, przez ówczesnych Dobrych Polaków. Z kolei bez sprawnego państwa i działania obywateli dla jego i swojego dobra, dochodzi do gnicia państwa, powolnego upadku jego agend, a naród ( społeczeństwo ) oczekuje od państwa przede wszystkim zapewnienia bezpieczeństwa do swego rozwoju. Gdy tego zabraknie, zaczyna się rozglądanie za kimś kto to jest w stanie zapewnić. Czy każdy musi za wszelką cenę ( bez oglądania się na koszty ) stawiać na "swoim". Trochę więcej pokory i korzystania z rozumu , bo wydaje się, że Dumni Polacy nie potrafią z tych przymiotów korzystać, a zapomnieli zarazem co to znaczy żyć w państwie satelickim, niesuwerennym.
4 miesiące temu / Druh Ryszard
 
Tylko Bóg ,tylko Maryja, tylko różaniec
4 miesiące temu / MM
 
Ani PAD , ani Prezes RM, nie zbudowali Marszu Niepodległości i nie płacili za niego krwią i wyciąganie dziś po niego ręce to zwykłe złodziejstwo, a staje się ono kwalifikowanym, bo czynione przy udziale obrzydliwej hgw
4 miesiące temu / observer
 
Marsz rządowy to zwykła dywersja. PiS nienawidzi Ruchu Narodowego bardziej niż lewactwa.
4 miesiące temu / Zbigniew
 
Może mści się na nas obranie daty 11.11 jako święta narodowego? Cóż się bowiem wtedy stało? Rada Regencyjna oddała władzę demokratom z obawy przed wybuchem rewolucji. Uczyniono to, by owych demokratów udobruchać - po wpływem szantażu rewolucyjnego. Oddanie władzy demokratom otworzyło drogę do późniejszej legislacji pro-aborcyjnej (nasz kraj był awangardą postępu jako jeden z trzech, gdzie aborcja nie była de facto penalizowana, jak ZSRR i III Rzesza), obsadzenia rządu masonerią oraz doprowadzenia państwa do militarnego upadku poprzez utworzenie paktu z masońską Francją dla jej własnego dobra. A więc wyjdźmy na ulice i sami świętujmy upadek monarchii w Polsce i nastanie rewolucyjnych rządów demokratycznych. A co tam! A jak ktoś powie, że coś trzeba swiętować - to niech spojrzy na Ukrainę. Oni też z braku laku czczą sobie swoich "bohaterów", bo kogoś "trzeba" uczcić, nieprawdaż? Naprzód marsz, Polsko, wielki wschodzie Francji! "Dał nam przykład Bonaparte!"
4 miesiące temu / aaa
 
Co na to Natanjahu,Daniels i rabini???
4 miesiące temu / My
 
Wygwizdac ich i won!!!
4 miesiące temu / won!!!!!!!!!
 
Ten jeden raz powinni wszyscy iść razem bo to 100 rocznica ! Niech się zlituje nad nami Bóg Wszechmogący Jezus Chrystus Pan i Zbawiciel !
4 miesiące temu / Marsz Polaków
 
maTKO CO ZA GUPCY! WY CHCECIE POLITYKOWAĆ?! kops bufeciarze to wspólnie dogadany z rzadem marsz! a kłótnie, to jej potrójny sukces z wypuszczenia idiotów! ten marsz to jedyna okazja na takie czy inne hasła?! nie macie pomysłów na nic a obrabiua was byle kto, jak np naziAntifa
4 miesiące temu / tyle
 
Wszyscy z ich "marszu" powinni być zatrzymani, postawieni przed sądem za rozgrabienie Polski po 89 roku i wyroki dożywotniego pozbawienia wolności (póki nie ma kary wyroku śmierci)
4 miesiące temu / irtur
 
A trzeci marsz przejdZie ulicami Londynu lub Paryza, jak to juz z historii znamy, na uchodzctwie
4 miesiące temu / Bartender
 
Rzeczywiście dziwna gra się toczy. Biedna ta nasza Polska.
4 miesiące temu / gość
 
Polacy przestańcie się nienawidzieć i jak bracia i siostry pójdźcie razem w marszu ku chwale Polski.Pamiętajcie o milionach Polach zabitych za wolność naszej Ojczyzny
4 miesiące temu / cichy
 
Czuję to chce w to wierzyć że ta iskra z Polski wyjdzie- wychodzi. Męski Różaniec, Różaniec do granic - soboty.pl zarejestrowano 1243 parafii. Z Maryją wygramy! Tylko nie możemy się poddać, diabeł by tego chciał!
4 miesiące temu / Wierna
 
Przecież ten rząd z dykty i paździerza nijak nie zareagował na potwarz: skandaliczną rezolucję parlamentu ZSRE określającą naszą Ojczyznę krajem neofaszyzmu! A Marsz Niepodległości nazistowskim stowarzyszeniem! Skandal!
4 miesiące temu / NSZ
 
Marsze (choć symboliczne kilkuosobowe) w Krakowie były już w latach 70-tych. Gdzie był duduś wtedy? Nie widziałem go nawet z rodzicami. Moje dzieci od małego chodzą co roku. W latach 80 i 90 też go niestety nie było widać. Cały ten rząd to banda nieudaczników i nierobów, oszukujących Polaków. Robienie kontr marszu w Warszawie i przechalanie się tym to rozłam i sprzedaż polskich wartości tym bolszewikom z bruxeli. Niedawno zmarł prałat Bielański który donosił na nas którzy u trumny Pana Marszałka wierne staliśmy. Gdy go zapytam dlaczego, odwrócił się i odszedł bez słowa. Dziwnie się czuje w tzw. Wolnej Polsce. Gdzie nie spojrzeć to zdrada, kradzież i marnotrawstwo. Czy naprawdę trzeba wojny by Polska ponownie się zjednoczyła? Co stało się z tym narodem który w krótkim okresie 20 lat niepodległości dokonał tyle? Czemu teraz na wierzchu zaraza i plugastwo? Czy za wieszczem trzeba powtórzyć "nasz naród jak lawa z wierzchu zimna i plugawa ... plwajmy na tę skorupą i stąpmy do głębi"
4 miesiące temu / Nico
 
To tak jak by rządzilo PO. PiS odbiło za przeproszeniem, chcą zniszczyć Polskę. Fatima Różaniec!. Nie miejmy już żadnej nadziei aborcji nigdy nie zablokuja konwencji stanbulskiej nie zablokuja! TO JEST LEWICOWY RZĄD TYLKO UDAJE PRAWICOWY! bardzo mnie to zabolało jak PiS zdradza Polskę i nas Polaków. Pozostał nam Różaniec ostatni ratunek.
4 miesiące temu / Ona
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.