Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   10   GRUDNIA   2019 r.

NMP Loretańskiej
Św. Grzegorza III, papieża
Bł. Adolfa Kolpinga
 
 
 
 

Ostatnia nadzieja chrześcijaństwa? O Rosji bez retuszu. Spotkanie z Piotrem Doerre [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Klub Skawińska 13 w Krakowie. 13.05.2019 spotkanie z Piotrem Doerre. Temat: Ostatnia nadzieja chrześcijaństwa? O Rosji bez retuszu.


DATA: 2019-08-21 08:43:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Rosja to patologia pod rządami Putina. Nie dość że zabija Ukraińców i Syryjczyków to jeszcze milion rosyjskich dzieci poczętych rocznie.
6 miesięcy temu / ala wilk
 
Rosja zatrzymuje NWO za pomocą miliona aborcji rocznie?
6 miesięcy temu / ala wilk
 
Rosja to nadzieja na zatrzymanie NWO. Wg Ojca Pio to Rosja nawróci europe ale po polsku nie ma nic dobrego na temat rosji
6 miesięcy temu / jadwiga
 
Ostatnią nadzieją chrześcijaństwa jest Jezus Chrystus, który jak najszybciej powinien być uroczyście uznany Królem Polski. Większość biskupów tego nie rozumie i sprowadza na Polskę nieszczęście. To, co się dzieje obecnie, także w Kościele, jest biczem Bożym. Pora wreszcie wyciągnąć z tego wnioski.
6 miesięcy temu / ant
 
Rosja już wkrótce będzie miała 30% muzulmanow. Takie są przewidywania.
6 miesięcy temu / Second
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.