DZIŚ JEST:   22   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Salome
Św. Jana Pawła II
 
 
 
 

Ostateczne rozwiązanie kwestii małżeństwa

Ostateczne rozwiązanie kwestii małżeństwa

Homoseksualna dziennikarka zaangażowana w promocję „małżeństw jednopłciowych” w USA, Masha Gessen przyznała, że „tęczowym” aktywistom wcale nie chodzi o uzyskanie dostępu do takiej instytucji. Pederaści i lesbijki chcą po prostu radykalnej redefinicji i ostatecznego zniesienia małżeństwa!


W wywiadzie radiowym udzielonym stacji ABC Masha Gessen mówiła: - Jest czymś oczywistym, że homoseksualiści powinni mieć prawo do zawarcia małżeństwa, ale dla mnie równie oczywiste jest to, że instytucja ta powinna być wyeliminowana. (...) Z walką o małżeństwa homoseksualne zazwyczaj związane jest kłamstwo dotyczące tego, co zamierzamy zrobić z małżeństwem, gdy już uda się nam je wywalczyć. Kłamiemy, że instytucja małżeństwa nie ulegnie zmianie.


Dodała, że „instytucja małżeństwa nie tylko się zmieni, ale powinna w ogóle przestać istnieć”. Gessen jest zwolenniczką stworzenia takiego systemu prawnego, który odzwierciedlał będzie rzeczywistość, w jakiej żyją niektóre osoby. Mówiła, że nie może znieść „fikcji, w jakiej żyje”. - Mam trójkę dzieci, które mają teoretycznie pięciu rodziców. Nie rozumiem, dlaczego nie powinny one mieć pięciu rodziców prawnie (...) Poznałam moją nową partnerkę, a ona właśnie urodziła dziecko. Jego biologicznym ojcem jest mój brat. Biologicznym ojcem mojej córki jest człowiek, który mieszka w Rosji. Mój adoptowany syn uważa go również za swojego ojca – tłumaczyła.


Od dłuższego czasu, obrońcy tradycyjnego małżeństwa próbowali zwrócić uwagę na rzeczywisty cel lobby homoseksualnego. Nie jest nim chęć zapewnienia równego traktowania wszystkim obywatelom, ale zniszczenie instytucji małżeństwa jako takiej i wykorzenienie ze społeczeństwa tradycyjnych wartości. Z tego m.in. powodu wycisza się i karze Kościół katolicki, głoszący, że sodomia jest sprzecznym z naturą grzechem, wołającym o pomstę do nieba.


Masha Gessen nie jest jedyną lesbijką, która w ten sposób odnosi się do tzw. małżeństw jednopłciowych. Już wcześniej inni działacze homoseksualni wskazywali, że nie chodzi jedynie o prawo do zawarcia małżeństwa. Bardziej zależy im na zmuszeniu społeczeństwa do uznania i akceptacji dewiacyjnych zachowań seksualnych.

Tam, gdzie dość wcześnie zalegalizowano homo-małżeństwa, na życie w tego typu związkach zdecydowało się stosunkowo niewiele osób. W Holandii tylko 12 procent homoseksualistów zawarło „homo-małżeństwa” w porównaniu do 86 procent heteroseksualnych rówieśników. W Kalifornii w 2008 r., gdzie stworzono możliwość legalizacji „małżeństw jednopłciowych”, związki takie zawarło mniej niż 20 procent pederastów i lesbijek w porównaniu do 96 proc. heteroseksualistów.Źródło: illinoisfamily.org, AS.


DATA: 2013-04-28 02:50
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Heterofobia?
ponad 7 lat temu / Jan
 
Te grzechy wołają o pomstę do nieba!
ponad 7 lat temu / St
 
Oto im włąśnie chodzi, żeby każdy mógł z każdym, zero zobowiązań, odpowiedzialności itd.
ponad 7 lat temu / Petrus
 
Pomysły stare jak świat, w "Państwie" Platona było już coś podobnego.
ponad 7 lat temu / JAQ
 
No, to jest jasne dla każdej myślącej osoby. Dziwnym sposobem się skłąda, ze to właśnie teczowi robią edukacje seksualną, która ma zmienić same podstawy małżeństwa, ogólnie heteroseksualnych relacji.
ponad 7 lat temu / Asia
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.