DZIŚ JEST:   01   KWIETNIA   2020 r.

Św. Hugona, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Co z tymi ludźmi się dzieje!!!!!!!! Co za głupota aż słów brakuje. Jak można,nie wpisać płci. To może niech dziecko jak dorośnie wymieni mamę na mądra zamiast tej obecnej. Czy aż szatan ma na ludzi taki wpływ,że odbiera ludziom rozum???!!!!!!
ponad 1 rok temu / Ewa
 
BLUAHAHAHA ona stwierdza że rodzice ja skrzywdzili wskazując na jej płeć ? Haha to kim jest jak urodziła dziecko ? Kobieta ?? Chyba nie ;p
ponad 1 rok temu / Bubu
 
płeć biologiczna, a płeć kulturowa płeć biologiczna raczej nie zmienia się na swoje widzimisię
ponad 1 rok temu / M
 
To efekt notorycznego zagłuszania naszych sumień. Pozwoliliśmy na swobodne działanie "fałszywych proroków", dając się wpuścić w niezdefiniowaną, traktowaną jak słowo wytrych "tolerancję". Takie zachowania są pożałowania godne. Tego typu pseudo nauki, z całą stanowczością, należy wyeliminować odpowiednimi aktami prawnymi.
ponad 2 lata temu / pag
 
Na to może pomóc tylko psichiatra :-) Czy takim rodzicom, którzy mają zaburzenia osobowości, czy tożsamości, można w ogóle pozwolić wychowywać dzieci? Czy nie powinny im zostać odebrane prawa rodzicielskie? Chcą się bawić kosztem swoich dzieci? Traktują dzieci jak własność typu samochód lub taboret? To nie jest normalne.
ponad 2 lata temu / Prorok
 
Matkę do psychiatryka.
ponad 2 lata temu / komentator
 
Widać, że rodzice skazują dziecko na problemy psychiczne. Prawdopodobnie są pod wpływem lobby homoseksualnego.
ponad 2 lata temu / analityk
 
Skoro założenia lekarzy były błędne i matka dziecka nie jest kobietą to w jaki sposób zaszła w ciążę i urodziła będąc mężczyzną? Oczywiście to pytanie retoryczne. Świat się kończy, człowiek dochodzi do coraz większych absurdów.
ponad 2 lata temu / Oaza
 
Płeć ustala się odrazu
ponad 2 lata temu / aaa
 
A ja mam takie pytanie po co jest plec ? I jak ja zdefiniowac ? Czy zalezy ona od poczucia czy od tego co dajr natura?Plca okresla sie wlasnie stan jaki jest a nie jak ktos sie czuje !!! Ludzie zglupieli kompletnoe
ponad 2 lata temu / Weronika
 
Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że ideologie ateistyczne należy zdelegalizować i karać z całą surowością prawa?
ponad 2 lata temu / ateizm = zdrada Ojczyzny
 
biedna kobieta; a jak skrzywdzona przez lekarzy; ci po jej urodzeniu się orzekli, że ona jest mężczyzną, a ona po latach urodziła córeczkę; faktycznie spaprali jej życie; no i dochodzi jeszcze to, że utajnili przed nią, że ona nie ma mózgu; a to już zbrodnia straszna; nieleczona przechodzi w stan stały, co mamy podane jak na talerzu; no i ciekaw jestem, co zobaczyli lekarze i to "coś" u dziecka urodzonego przez to "coś", że mają problem z orzeczeniem płci? proszę, ile to jeszcze zagadek ma dla nas współczesna medycyna; ulegajmy dalej takim popaprańcom, to rzeczywiście koniec ludzkości będzie bliski;
ponad 2 lata temu / JARO
 
A urodziła to dziecko jako małpa, pies czy chrząszcz? A może jako mężczyzna? No to niech weźmie nagrodę za urodzenie dziecka przez mężczyzną - podobno taka jest.
ponad 2 lata temu / del
 
biedne dziecko majace matke niespelna rozumu
ponad 2 lata temu / hmmmm
 
Zabawne. Jak urodziła, nie będąc kobietą? Jaka płeć, jeśli nie kobieca, jest w stanie dać życie? ... Nie wiem, śmiać się, czy płakać?... Żal mi tej (chciałam napisać-kobiety) ISTOTY, a jeszcze bardziej jej dziecka (nazywanie "dzieckiem" nie jest jeszcze formą opresji, prawda?).
ponad 2 lata temu / Ania
 
Gwozdzie w mózgu.
ponad 2 lata temu / Tt
 
Totalna głupota, nawet jeśli matka określa się jako neutralna płciowo to przecież córka najprawdopodobniej nie będzie miała takich kłopotów. Jest dziewczynką i tak wpisać w papiery.
ponad 2 lata temu / Michu.
 
Świetnie! Niech lekarz nie będzie opresyjny i niech każdy wybierze sobie wirusa jaki ma! Niech nie mówi, że to HIV bo ja uważam, że to wirus grypy!
ponad 2 lata temu / mataleo
 
Marksizm wiecznie żywy. Wieczna wojna wszystkich możliwych wichrzycieli z normalnymi biednymi ludźmi. Problem jest bardzo poważny, bo wszystko to dzieje się w majestacie prawa, a na "opornych" już czekają odpowiednie paragrafy. Gender to ostateczne wyzwanie rzucone Bogu - stworzenie neguje akt stworzenia Boga - Stwórcy.
ponad 2 lata temu / Pejot
 
Kiedy się urodziłam lekarze popatrzyli na moje narządy płciowe i na tej podstawie założyli kim będę I ZOSTAŁAŚ MATką czyli się nie pomylili. Ale współczuje tym lekarzom których ty poniżyłaś przez swoją fobie. Dali się sprowadzić do pozycji nieuków i debili, nie potrafiących określić Płci po urodzeniu. Brawo państwo lekarze, do czego jeszcze was zmusza. Dawniej nie trzeba było do tego lekarza, byle chłop to potrafił, a psycholi nie traktowano na serio.
ponad 2 lata temu / wiwi
 
Ciekawe jakie imię ma to dziecko, męskie czy żeńskie. A może jest bezimienne.
ponad 2 lata temu / AM
 
Czyli własna matka zakłada , że jej córka będzie chora psychicznie i na swoim chorym domniemaniu opiera własną decyzję , niszcząc przyszłe życie córki . No szatan zbiera niezłe żniwo .
ponad 2 lata temu / c-a
 
O matko....!Wariatów nie brakuje.Kto im tak wyprał mózgi?
ponad 2 lata temu / KK
 
Szkoda tej malutkiej dziewczynki, jej własna matka przekreśla życie malenstwa na samym początku i to w majestacie chorego jak ona sama prawa.
ponad 2 lata temu / Nina
 
Gdyby głupota miała skrzydła... a co z leczeniem będziemy płacić za leczenie kobiecych chorób u mężczyzno-kobiet i leczyć prostatę kobieto -mężczyzn bo powiedzieć komuś takiemy że on nie ma np macicy będzie mową nienawiści
ponad 2 lata temu / Dana
 
Coraz więcej idiotów i idiotycznych rządów.
ponad 2 lata temu / DNA
 
Skoro urodziła dziecko, jest kobietą. Jeżeli jej dziecko ma narządy żeńskie, jest kobietą i kiedyś w przyszłości może również urodzi dziecko, czyli wnuka lub wnuczkę tej kobiety. To jest "oczywista oczywistość ", ale jak widać, niestety,nie dla wszystkich. Cip cip rozumku, gdzie jesteś???!!!!!
ponad 2 lata temu / Renia
 
Chora kobieta. Lewacki "postęp" będzie produkował takich ludzi coraz więcej.
ponad 2 lata temu / abc
 
czy te osoby są poczytalne - nie można określić płci noworodka?
ponad 2 lata temu / pytanie
 
Durne babsko i "siedem innych osób"! Ale durniejsi będą ci, którzy tej garstce ulegną i na życzenie dewiantki zmienią przepisy dla milionów normalnych ludzi.
ponad 2 lata temu / Tomcio
 
W kawtan bezpieczeństwa i do wariatkowa a dziecko odebrać w trybie natychmiastowym ze względu na zaburzenia psychiczne
ponad 2 lata temu / R
 
Jaką totalitarną ideologią kierują się Ci chorzy ludzie. Mają problemy ze sobą i żądają, aby je przenieść na całe społeczeństwo. Ma problem ze swoją tożsamością, w związku z tym całemu światu chce zabronić nawet używania słów związanych z płcią. Czy to nie jest choroba psychiczna, aby oskarżać lekarza, który wpisał jej płeć w dokumenty o zniszczenie życia????? Sama przyznaje, że ma zniszczone życie i teraz tym zniszczonym życiem chce uzdrawiać cały świat. Niedługo w psychiatrykach to pacjenci będą leczyć lekarzy. Bo nie problemem jest choroba psychiczna tylko lekarz, który ją zdiagnozował.
ponad 2 lata temu / Katolik
 
Podajcie mi prosze jej adres, to sam osobiscie odwioze ja do czubkow.
ponad 2 lata temu / Pejot
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.