DZIŚ JEST:   27   LUTY   2020 r.

Św. Gabriela Perdolente
Św. Prokopa
 
 
 
 

Ośmiomiesięczne dziecko stanie się pierwszą osobą, która otrzyma dokument stwierdzający „brak płci”

Ośmiomiesięczne dziecko stanie się pierwszą osobą, która otrzyma dokument stwierdzający „brak płci”
fot. pixabay.com
#KOBIETA    #KANADA    #MĘŻCZYZNA    #PŁEĆ    #GENDER

W akcie urodzenia Searyl Atli nie będzie figurowała rubryka z płcią. Wszystko przez jej matkę, która płeć uważa za formę opresji, a lekarzy, którzy uznali ją za kobietę oskarża o zniszczenie jej życia.


Kori Doty, matka dziecka urodzonego w listopadzie 2016 roku, prowadzi obecnie kampanię na rzecz nieorzekania płci dzieci w dokumentach, ponieważ „na pierwszy rzut oka nie da się określić płci niemowlęcia, więc powinno ono – już jako dorosły człowieka – samo ją wybrać”.

 

Matka, w wywiadzie którego udzieliła jednej z telewizji, wyjaśnia że jako rodzic, który sam jest „niebinarny”, nieidentyfikujący się ani jako kobieta, ani jako mężczyzna, pragnie, by córka sama odkrywała swoją płeć.

 

Kori Doty należy do organizacji „Gender-Free ID” walczącej o „prawa osób, które napotykają liczne problemy z powodu płci, którą przydziela im się chwilę po narodzinach”. – Kiedy się urodziłam lekarze popatrzyli na moje narządy płciowe i na tej podstawie założyli kim będę – pożaliła się aktywistka. I dodała: – Ich założenia były błędne.


Matka domaga się od władz, by te wydawały akty urodzenia bez określania płci dziecka. Jak informuje telewizja CBC w batalii sądowej Doty jest wspierana przez siedem innych osób. Sprawa jest głośno komentowana przez kanadyjskie media.


Również w Wielkiej Brytanii lewackie środowiska domagają się, by w dokumentach tożsamości można było umieszczać trzecią „płeć” opisującą osoby, które nie identyfikują się ani jako mężczyźni, ani jako kobiety.Źródło: CBC, LADbible
om


DATA: 2017-07-04 12:06
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Co z tymi ludźmi się dzieje!!!!!!!! Co za głupota aż słów brakuje. Jak można,nie wpisać płci. To może niech dziecko jak dorośnie wymieni mamę na mądra zamiast tej obecnej. Czy aż szatan ma na ludzi taki wpływ,że odbiera ludziom rozum???!!!!!!
ponad 1 rok temu / Ewa
 
BLUAHAHAHA ona stwierdza że rodzice ja skrzywdzili wskazując na jej płeć ? Haha to kim jest jak urodziła dziecko ? Kobieta ?? Chyba nie ;p
ponad 1 rok temu / Bubu
 
płeć biologiczna, a płeć kulturowa płeć biologiczna raczej nie zmienia się na swoje widzimisię
ponad 1 rok temu / M
 
To efekt notorycznego zagłuszania naszych sumień. Pozwoliliśmy na swobodne działanie "fałszywych proroków", dając się wpuścić w niezdefiniowaną, traktowaną jak słowo wytrych "tolerancję". Takie zachowania są pożałowania godne. Tego typu pseudo nauki, z całą stanowczością, należy wyeliminować odpowiednimi aktami prawnymi.
ponad 2 lata temu / pag
 
Na to może pomóc tylko psichiatra :-) Czy takim rodzicom, którzy mają zaburzenia osobowości, czy tożsamości, można w ogóle pozwolić wychowywać dzieci? Czy nie powinny im zostać odebrane prawa rodzicielskie? Chcą się bawić kosztem swoich dzieci? Traktują dzieci jak własność typu samochód lub taboret? To nie jest normalne.
ponad 2 lata temu / Prorok
 
Matkę do psychiatryka.
ponad 2 lata temu / komentator
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.