Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   27   LISTOPADA   2020 r.

NMP Cudownego Medalika
Św. Wirgiliusza, biskupa
Św. Józefa Pignatellego
 
 
 
 

Oskary po nowemu. Kto dziś nie miałby szans na statuetkę? || Nowy program: BEZ ŻADNEGO TRYBU #1


Odtwórz w YouTube
 

„Ojciec Chrzestny”? Odpada… zbyt wielu białych, za mało kobiet, brak homoseksualistów. To może „Braveheart. Waleczne serce”? Cóż… także małe szanse. W najnowszym programie PCh24TV Piotr Relich i Michał Wałach omawiają zmiany w zasadach przyznawania nagród Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. A to nie wszystko! Zapraszamy.

 

 


DATA: 2020-10-16 12:05:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Teraz Oskary będą zdobywać lewackie fujary
2 miesiące temu / DNA
 
BEN-HUR bez szans, NOCE i DNIE bez nominacji, wiadomo ani jednego murzynka, choćby małego, PRZEMINĘŁO Z WIATREM, no cóż, czarni aktorzy nie obsadzeni w rolach głównych, TITANIC, klasyczna miłość przecież nie może zwyciężyć na końcu,itd, itd
2 miesiące temu / stach
 
No na pewno nie miałoby szans "Przeminęło z wiatrem" rasistowski film w którym zakłamuje się prawdę o niewolnictwie w USA
2 miesiące temu / ala wilk
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 119 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.