DZIŚ JEST:   21   CZERWCA   2018 r.

Św. Alojzego Gonzagi
Św. Jana Rigby
 
 
 
 

Organizacja Narodów Zjednoczonych promuje znaczki pocztowe propagujące homoseksualizm

Organizacja Narodów Zjednoczonych promuje znaczki pocztowe propagujące homoseksualizm
By user:theodoranian (Own work) [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html) or CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/)], via Wikimedia Commons

Dwóch obejmujących się mężczyzn, dwie całujące się kobiety, homoseksualiści z dzieckiem, motyl przedstawiający transseksualistę - to seria znaczków, jakie postanowiła promować Organizacja Narodów Zjednoczonych, domagając się w ten sposób poszerzenia przywilejów dla homoseksualistów i transseksualistów.

 

Oficjalna prezentacja homo-znaczków odbyła się w sali Zgromadzenia Generalnego ONZ w Nowym Yorku. Uświetnił ją gejowski chór, który zaśpiewał pieśń „Sezony miłości” (Seasons of Love) z komedii muzycznej wystawianej na Broadwayu oraz inne utwory o tematyce miłosnej. Konferansjerkę prowadził korespondent agencji Reutera przy ONZ.

 

- Kto mógłby mi powiedzieć, że w erze numerycznej będzie taki entuzjazm dla znaczków - twierdził prowadzący imprezę, namawiając do ich kupna w celu „propagowania przesłania”. Przedstawiciel Sekretarza Generalnego ONZ skandował: „zmienić stereotypy i zwyczaje!”.

 

Przeciwko akcji ONZ zaprotestowały Katar i Egipt. W liście do Ban Ki-Moona, kraje te domagały się zakazania emisji znaczków i anulowania kampanii reklamującej, bo „żaden układ ONZ nie dotyczy praw LGBT i promowania zachowania homoseksualnego”.

 

Kontrowersje dotyczące działań na rzecz LGBT nie są czymś nowym. W 2012 r. Sekretarz Generalny ONZ zainicjował kampanię na rzecz homoseksualistów bez otrzymania na nią zgody wszystkich członków organizacji. Wówczas sprzeciwiał się i protestował ambasador Nigerii przy ONZ, Usman Sarki, deklarując: „Jesteśmy dotknięci i zaniepokojeni tym, że Narody Zjednoczone przyjęły wojowniczą postawę w kwestii, w której nie ma zgody”.

 

Sarko oskarżył ONZ o zachowania sprzeczne z opinią większości populacji i narzucanie pewnego sposobu bycia.

 

- Jest czymś jasnym dla wielu, że ONZ zdecydowało uplasować się u boku mniejszości Państw członkowskich i promować tego rodzaju sposób życia, ignorując życzenia i troski większości krajów i ich populacji, które reprezentuje - pisał w liście do Ban Ki-Moona, ambasador Nigerii. Dyplomata domagał się wówczas pracowania nad poważnymi problemami.

 

- Domagamy się od ONZ, by ograniczyło się jedynie do zajmowania się kwestiami istotnymi dla ludzkości, a nie poświęcania się promowaniem zboczonego zachowania pod pretekstem praw człowieka - apelował Usman Sarki.


FLC 


DATA: 2016-02-08 17:25
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A gdyby umieścili na znaczku sylwetkę brodatego araba i kozy, to za jednym razem mogli by propagować islamizację świata i zoofilię.
ponad 2 lata temu / Bolek dawaj moje 100 milionów
 
świat schodzi na psy
ponad 2 lata temu / toJA
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.