DZIŚ JEST:   14   GRUDNIA   2019 r.

Św. Jana od Krzyża, Doktora Kościoła
Św. Wenancjusza Fortunata
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@ala wilk cyt.: >politycy kłamią i kradną< --- a Polacy to pijacy i złodzieje. Wniosek: ala wilk jest pijaczką i złodziejką.
6 miesięcy temu / xxx
 
@Rys Może słowa orędzia Fatimskiego nie oznaczały, że Portugalia zupełnie uchowa się od zgubnego wpływu neomarksizmu, ale że w prawie całej Europie wiara zaniknie całkowicie, ale w Portugalii zachowa ją jakaś cząstka społeczeństwa?
6 miesięcy temu / Człek
 
Portygalia "z kraju ultrakatolickiego powoli, ale systematycznie została przekształcona w kraj będący pionierem kolejnych lewicowych pomysłów okraszonych potężną dozą poprawności politycznej", a przecież według widzenia "depozyt wiary w Portugalii miał być zachowany".
6 miesięcy temu / Rys
 
Jeffrsn - niczym nie rożnisz się od PO, potrafisz tylko obrażać tych którzy głosowali inaczej. W takim razie dobrze, że Konederacja nie uzyskała poparcia.
6 miesięcy temu / długoPIS
 
@ala wilk. zawsze istnieli politycy, którzy "kłamali i kradli" ale nie było to normą a żaden taki "polityk" nie ośmielił się do tego przyznać - zupełnie inaczej niż dzisiaj. Wygląda również na to, że taki stan rzeczy przestał być tolerowany przez Pana Naszego i Stwórcę. Nie opamiętamy się - Pan Bóg pozwoli nam rządzić się "po naszemu" i będzie bolało.
6 miesięcy temu / tereferek
 
Cywilizacja upada bo politycy kłamią i kradną. A kiedy politycy nie kłamali i nie kradli? W 1914? W 1939? Pod zaborami?
6 miesięcy temu / ala wilk
 
Potrzebuje, ale duża część "wierzących" i tak zagłosuje na PiS Gadowski i Kurek, bo to "mniejsze zło". Za samo pojęcie "mniejszego zła" powinno się dostawać bana od księdza. W dobie upadku cywilizacji, gdy wszyscy kłamią i kradną, moralność i sumienie to ostatni bastion i kryterium wyboru. Ale PiSiory wiedzą lepiej - przeliczyły sobie sytuację na specjalnym kalkulatorze i wyszło im, że Kaczyński nas uratuje, a nie Bóg czy moralność. Mentalność prostaczka, który dochodzi sprawiedliwości o Ojca Chrzestnego.
6 miesięcy temu / Jeffrsn
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.