DZIŚ JEST:   14   LIPCA   2020 r.

Św. Kamila de Lellis
Bł. Hroznaty, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Taka cenzura nie jest wyłączną właściwością YouTube. Warto by zapoznać się z tym, jak tematy chrześcijańskie traktują np. autorzy anglojęzycznej i czasem też polskiej Wikipedii. Tam na zapleczu artykułu jest taka zakładka z dyskusją, z komentarzami, które autorzy Wikipedii zamieszczają, kiedy zmieniają artkuły. Raz, rok temu w końcu roku 2018 wszedłem na taką dyskusję moderatorów Wikipedii tyczącą się obrazu z Guadalupe. Co oni tam na zapleczu nawypisywali... że jak autorem pracy naukowej jest ksiądz albo jak autor pracy naukowej jest księdzem, to dane w niej zawarte nie są wiarygodne... Uderz w pasterza, a owce się rozproszą. Zapomniano tylko, że mamy Katechizm Kościoła Katolickiego, prace Ojców Kościoła i Pismo Święte.
8 miesięcy temu / monitor
 
Jest takie przysłowie: pod latarnią najciemniej. UWAGA CENZORZE: TO NIE JEST UWAGA SKIEROWANA DO REDAKCJI PCH24 tylko do innego forumowicza, więc nie ma podstaw by odrzucić mój wpis.
8 miesięcy temu / @Gal Anonim
 
A mój komentarz pod tematem o wolności wypowiedzi wciąż niedopuszczony. Bez podania przyczyny...
8 miesięcy temu / Gal Anonim
 
@ChoopiGuy Jest Pan Polakiem w sensie prawnym - ma Pan polskie obywatelstwo, może nawet narodowość i geny. Ale to za mało. Polakami byli zawsze ludzie przyjmujący polskie wartości a nadrzędną z nich - oprócz umiłowania wolności - jest katolicyzm. Naszą Królową jest Matka Boża a jej poddanym nie może być buddysta.
8 miesięcy temu / Leaf427
 
Postawiłeś niepoprawne pytanie. Skierowałeś je do "Państwa z tego forum", domyślnie uważając jakoby wszyscy piszący na tym forum mieli jednakowe poglądy. Tak nie jest. Otrzymałeś jedną odpowiedź od jednej osoby, nie rozciągaj jej proszę na wszystkich. Nota bene, ja osobiście nie wiem czy jesteś Polakiem, gdyż podałeś zbyt mało danych. Samo bycie buddystą i umiejętność pisania po polsku to za mało - możesz być np. Hindusem który nauczył się polskiego, w takiej sytuacji wiadomo że nie byłbyś Polakiem.
8 miesięcy temu / @ChoopiGuy
 
@bond: Nie jestem trollem i naprawdę chciałbym wiedzieć, co myślą ludzie o poglądach tak mi odległych, o takich jak ja. Twoja napastliwa odpowiedź już mi daje pewien obraz.
8 miesięcy temu / ChoopiGuy
 
6. próba przebicia się przez cenzurę która jak widać przepuszcza wpisy antykatolików, a ciągle nie przepuszcza wpisu katolika "To jeden z wielu przypadków cenzurowania przez administrację portali społecznościowych treści katolickich i konserwatywnych" - ciekawe, a gdybym tak, jako darczyńca Ordo Iuris, zwrócił się do nich z prośbą o zajęcie się cenzurą występującą na pewnym portalu, często samobójczo cenzurującym wpisy katolicko-konserwatywne forumowiczów...
8 miesięcy temu / pch
 
Usuwanie treści niezgodnych z regulaminem przez YT i Facebooka was oburza, ale cenzura na prawicowych i katolickich portalach już nie. To się nazywa mentalność Kalego.
8 miesięcy temu / Adam
 
@choopiguy dla mnie jesteś trollem.
8 miesięcy temu / bond
 
Google zastąpcie wyszukiwarkami startpage lub duckduckgo które nie zapisują waszej historii wyszukiwania. Natomiast Windows systemem Linux, a Androida nowym Libre5 który nie ma tyle telemetrii.
8 miesięcy temu / Linus
 
@Anglia: on nie skrytykował, tylko zapytał czy można krytykować. A to duża różnica.
8 miesięcy temu / ChoopiGuy
 
Jestem buddystą. Czy jestem zatem Polakiem zdaniem Państwa z tego forum?
8 miesięcy temu / ChoopiGuy
 
Czemu się dziwią lewackim Góglom, że mówią "mowa nienawiści" na wszystko co lewactwu mogłoby przeczyć a więc zapewne i na zdrowy rozsądek. Komuniści ci starej daty na wszystkich niekomunistów mówili"faszyści". Jak np czerrrwony aż syczy Guy Verhofstadt polskie rodziny z dziećmi nazwał 60tys faszystów.
8 miesięcy temu / czloax
 
@Karol: swoim wpisem najwyraźniej nie godzisz się z chrześcijańską cywilizacją i wartościami - opracuj od podstaw swoje własne normy moralne, kulturowe oraz język i najlepiej przenieś się gdzie chcesz, i tam rób co chcesz i mów co chcesz. Sam nie wiesz kim obiektywnie rzecz ujmując jesteś.
8 miesięcy temu / gość
 
Google musi przestrzegac prawa w jakim udziela uslug a wiec m.in wolnosci wypowiedzi. Ma na rynku pozycje monopolisty wiec tym bardziej powinien zwracac uwage czy nie faworyzuje jakis tresci kosztem innych.
8 miesięcy temu / @tomasz prinke
 
Zalóżcie swojego katolickiego facebooka i katolicki YT i zamieszczajcie, co wam się podoba.
8 miesięcy temu / Karol
 
Bardzo dobre są programy redaktora Pawła Lisickiego z Markiem Miśko z serii Wierzę.
8 miesięcy temu / tradycja
 
Być może czegoś nie rozumiem cóż - żaden ze mnie prawnik, ale mam taką wątpliwość: jeśli założę stronę internetową, na której umożliwię innym publikowanie różnych treści, a potem ktoś opublikuje tam materiał promujący LGBT-cośtam, to mam prawo usunąć ten materiał z MOJEJ strony? Czy nie mam prawa, bo w naszym kraju obowiązuje przynajmniej oficjalnie tzw. wolność wypowiedzi? Jeśli nie mam prawa, to zadałbym kolejne pytanie - co z poszanowaniem własności prywatnej, wszak to moja strona, którą udostępniam innym ludziom - czy nie mam prawa wprowadzić tam dowolnej cenzury treści?
8 miesięcy temu / Tomasz Primke
 
Brawo! Tak trzymać . Bob
8 miesięcy temu / Bob
 
@marmar - a co wlasnie zrobiles? I zobacz, ukazalo sie...
8 miesięcy temu / Anglia
 
Brawo Ordo Iuris!
8 miesięcy temu / Gosc
 
Google jako monopolista podlega innym zasadom ponieważ ma realny wpływ na rzeczywistość społeczną w przeciwieństwie do małego sklepikarza czy drukarza, jak nie ten to inny. W przypadku systemów operacyjnych czy portali ala google, youtube czy facebook sprawa wygląda inaczej, mają dzięki monopolowi kupę kasy ale z racji monopolu nie są jak każda prywatna firma.
8 miesięcy temu / Cyraniusz
 
Wolność sumienia przedsiębiorców ... czyż nie o to walczył minister Ziobro? A jakie sumienie ma Google to już wiemy.
8 miesięcy temu / Marta
 
Brawo Ordo Iuris! Brawo redaktor Paweł Lisicki! Walka z amerykańsko-rosyjskim szatanem nie będzie łatwa, ale MOC BOGA jest z Wami. Walka Zła z Dobrem wiecznie aktualna. Jesteśmy z Wami modlitwą.
8 miesięcy temu / Maria
 
"Instytut przygotował założenia projektu ustawy chroniącej wolność wypowiedzi w Internecie i petycję w tej sprawie." I zapewne owa wolność ma dotyczyć jedynie katolików krytykujących LGBT? Bo katolicyzmu zapewne krytykować już nie wolno. Czy tak?
8 miesięcy temu / marmar
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.