DZIŚ JEST:   19   LISTOPADA   2019 r.

Św. Mechtyldy z Helfty
Bł. Salomei, księżnej
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Ala wilk...twoje przekonania to faszyzm czy bolszewizm, skoro dziecko jest państwowe a nie rodziców???
5 miesięcy temu / Abberacja
 
No bez przesady że od światopoglądu są rodzice. Czy jeżeli rodzice są z przekonania faszystami i uwielbiają Hitlera to ich dziecko ma się nie uczyć że demokracja jest lepsza od faszyzmu?
5 miesięcy temu / ala wilk
 
pomyśl o tym od strony organizacyjnej a nie tylko roszczeniowej,szkołą ma uczyć przedmiotów od światopoglądu są rodzice ,nas tez naginano akurat w odwrotna stronę w PRL ale jako ze w domu było wychowanie to jakoś miał kto tłumnie powitać JPII
5 miesięcy temu / lil do trooper
 
Chcieliśmy zbierać podpisy w parafii pod poparciem projektu ustawy. Proboszcz nie wyraził zgody bo dostał zakaz z kurii.... Arch. Poznańska....
5 miesięcy temu / Paweł
 
@lil I jednolite dania w państwowych restauracjach. Od decydowania i typie edukacji seksualnej są rodzice i to rodzice zbiorą owoce tej edukacji i nikt nie ma prawa rodzicowi w tej kwestii zakazywać i nakazywać. Co do tych co nie chcą edukacji seksualnej. Aktorzy porno i koledzy chętnie was w tym wyręczą.
5 miesięcy temu / trooper
 
beznadziejna ustawa, Ordo Iuris nie wie, że dzieci ze sobą rozmawiają i nawet jak nie będzie jedno dziecko uczestniczyło na zajęciach to i tak nadrobi wszystko w przerwie od swoich rówieśników. WAŻNE jest aby całkowicie zakazać seksualizacji dzieci.
5 miesięcy temu / Gość
 
Pertraktacje z diabłem żle się kończą. Postawa ?tak, ale? zostanie chętnie przyjęta, bo jak już jest wyłom w murze, to wszelkie ?ale? da się wyeliminować, a w razie czego zapłacić odszkodowanie. Forsa na to jest, a dziecięca niewinność nie odrośnie. Żadne tam rady rodziców. I jedno dziecko tak, a inne nie? Wystarczy jedno zainfekowane w klasie. Bezwzględne NIE i żadnych rozmów z degeneratami. Do pudła z nimi.
5 miesięcy temu / Antymodernista
 
taka mała kancelaria musi walczyć ze wszystkich sił aby bronić rodziców i ich dzieci a rząd i tak ostatecznie wyrzuci wszystko do kosza. Niestety babcie i dziadkowie robią nam młodym wielką krzywdę, że głosują na pis
5 miesięcy temu / Gość
 
jest inna opcja niż taki chaos w szkołach ,jest prawo do edukacji domowej i wtedy macie pełną kontrolę ,a szkoły państwowe powinny mieć jednolity program
5 miesięcy temu / lil
 
Czyli sex edukacja LGBT jest OK tyle tylko że będzie wymagała zgody rodziców? Przecież większość ludzi w Polsce kompletnie nie wie z czym ma do czynienia i nie ma pojęcia o zagrożeniu a edukatorzy seksualni podszywają się pod ekspertów od "tolerancji", wychowania, psychologii i pedagogiki aby siać swoją propagandę. Większość rodziców i nauczycieli, tak jak teraz, w ciemno się na to zgodzi. Już teraz w wielu szkołach jest również pełne otwarcie rodziców i nauczycieli na wulgarną edukację seksualną i nachalną promocję homoseksualizmu patrz chociażby ranking szkół "przyjaznych LGBT" w Warszawie. Przecież już jest na to zgoda rodziców....
5 miesięcy temu / Słaby pomysł
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.