Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   31   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Alfonsa Rodrigueza
Św. Wolfganga, biskupa
 
 
 
 

Ordo Iuris ostrzega: Uniwersytet Warszawski w oparach tęczowej ideologii


Odtwórz w YouTube
 

Na Uniwersytecie Warszawskim przyjęto plan równościowy. Ideolodzy doszli do wniosku, że na uczelni musi zapanować pełna urawniłówka: jeżeli na wydziale fizyki jest więcej profesorów mężczyzn, a na wydziale pedagogiki profesorów kobiet, to trzeba to zmienić... i przyjmować do pracy nie tylko na podstawie kompetencji, ale także płci. O szczegółach mówił mec. Rafał Dorosiński w rozmowie z Pawłem Chmielewskim.


DATA: 2020-10-07 14:02:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Wstyd mi, że jestem doktorem UW. Ale wtedy była to normalna uczelnia!
1 miesiąc temu / Zbigniew
 
Obłęd! Wstyd mi, że jestem doktorem UW. Ale wtedy był to normalny uniw
1 miesiąc temu / Zbigniew
 
UW to najlepsza uczelnia nie-techniczna w Polsce. Każdy student i nauczyciel jakiego znam jest dumny z tego, że wybrał właśnie tą szkołę.
1 miesiąc temu / Aha
 
A Uniwersytet Jagielloński? Niech też sprawdzą co tam się wyrabia...
1 miesiąc temu / Ale...
 
Wstyd się przyznać do pracy lub studiów na UW
1 miesiąc temu / Jan
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 115 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.