DZIŚ JEST:   05   SIERPNIA   2020 r.

Matki Bożej Śnieżnej
Św. Oswalda, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Nie muszę się rozglądać gdyż od dawna o tym wiem. Różnica między nami polega m.in. na tym, że ja staram się coś zrobić by ten świat stał się choć trochę lepszy, a nie zniechęcać innych do działania jak to notorycznie tutaj robisz w sprawie mordowania dzieci. Nie chcesz pomagać to nie pomagaj, ale przynajmniej nie przeszkadzaj. No chyba że twoje prawdziwe intencje są inne niż deklarujesz, tzn. jesteś zwolenniczką aborcji. To by sensownie tłumaczyło twe antychrześcijańskie zaangażowanie.
8 miesięcy temu / @klik
 
teoria jest przepiękna ale Twoje myślenie jest życzeniowe bo świat wygląda inaczej ,a ten obowiązek jest źle wypełniany ,rozejrzyj się
8 miesięcy temu / do @klik
 
Nie pouczaj chrześcijan jak mają żyć według nauczania Chrystusa. Każdy chrześcijanin ma obowiązek troszczyć się o dobro drugiego człowieka, a nie tylko być wpatrzonym w czubek własnego nosa. Ty tego obowiązku nie zrozumiesz.
8 miesięcy temu / @klik
 
nie jestem zwolennikiem aborcji ,zwracam tylko uwagę że nie ma prawnego zakazu mordowania ludzi"?- ,jest tylko kara za dokonany już czyn ,,jest moralny zakaz mordowania w przykazaniu,sprawa między wierzącymi a niewierzącymi rozbija się o stwierdzenie co jest a co nie jest człowiekiem -podmiot logiczny dla kary i co w związku z tym podlega prawu karnemu ,w prawie świeckim nie ma kary za zlikwidowanie czegoś czego to prawo nie uznaje za człowieka a w prawie wierzących kara nie należy do ludzi teraz ,tylko do Boga ,prawo którym się posługujemy jest świeckie,to sprawa sumień i wiary-tylko słabe sumienia i słaba wiara podpiera się świeckimi zakazami
8 miesięcy temu / real do asosi
 
@real Skoro tak, skończmy ze ściganiem wszystkich morderstw. Przecież jak ktoś chce, to i tak to zrobi. A na serio: potrzeba i prawa, i dalszej akcji uświadamiającej Polakom, czym naprawdę jest aborcja. Trzeba kolejnych pikiet, filmów takich jak "Nieplanowane", i oczywiście dużo modlitwy. Żeby i prawo, i świadomość społeczna chroniły życie tych najbardziej bezbronnych ludzi - dzieci w łonie matki.
8 miesięcy temu / asosin
 
Mam pytanie: ile zarabiają ci sędziowie? Obciąć im wypłaty za niewykonanie przez dwa lata swojego zadania służbowego. Zwykły człowiek jak nie wykona swojej pracy to ponosi za to konkretne konsekwencje finansowe a te kacyki z kasty sądowniczej są nietykalni...
8 miesięcy temu / IzajaszGB
 
pomijając dylematy moralne ŻADNA kobieta nie zechce urodzić dziecka np bez połowy twarzy ,zarobią tylko kliniki na Słowacji i w Niemczech ,w Irlandii poprzedniego roku od kiedy jest wybór tylko JEDNA kobieta urodziła dziecko z Downem ,podaje tylko fakty ,zostawcie to sumieniom ,tego się nie da załatwić prawnie
8 miesięcy temu / real
 
PIS ma obecnie szansę zachowac się przyzwoicie i skutecznie prowadzic politykę za życiem - wielu wyborców tego oczekuje!!!
8 miesięcy temu / t
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.