DZIŚ JEST:   18   CZERWCA   2019 r.

Św. Elżbieta z Schönau
Św. Amand, biskup Bordeaux
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Gramsci w calek okazalosci
ponad 2 lata temu / Olek
 
Boże, daj Węgrom i Orbanowi victory !!! Amen.
ponad 2 lata temu / abakur
 
cytuję czego uczą-"niezależnego, krytycznego myślenia", czyli krytycyzm marksistowski i sami to przyznali. Czas skończyć z takim myśleniem bo tego typu filozofia doprowadza właśnie cywilizacje łacińską do upadku! Komunizm jest anty ludzki i musi zniknąć jak reżym syjonistyczny zwany demokracją
ponad 2 lata temu / Paweł
 
Polacy wciąż czekają na swojego Orbana ! Najlepszym kandydatem nie tylko moim zdaniem jest Jacek Międlar - prawdziwy skarb narodowy.
ponad 2 lata temu / obiektywny
 
Uniwersytet środkowoeuropejski, który wydaje dyplomy AMERYKAńSKIE! B. ciekawe! Ignatieff, który ożenił się z Węgierką i zrezygnował ze stanowiska na Harvardzie, by objąć kierownictwo CEU - NO TO SIę NAPRAWDę POśWIęCIŁ! TO TYLKO żAŁOWAć DZIADA! I JESZCZE: Zażądał też nowej umowy, regulującej funkcjonowanie CEU, w której znajdzie się zapis, iż w razie konfliktu prawnego z rządem, sprawa będzie mogła być rozpatrywana przez sąd spoza Węgier. NO TO JUż JEST PAńSTWO W PAńSTWIE! Kto ma prawo do edukacji Węgrów, o ile w ogóle pospolity Węgier tam się może kształcić, a nie żydokomuna i przyjaciele!
ponad 2 lata temu / Janusz z Kolonii
 
Uwaga techniczna do tekstu: w kilku miejscach powtarzają się te same fragmenty. Co do treści: szatańska międzynarodówka nie odpuści tak łatwo możliwości duraczenia. U nas nie mają potrzeby zakładać takich szkół (choć pewnie też są), bo nasze "uniwersytety" same z siebie stanęły na wysokości zadania na odcinku postępu w "edukacji". Z Panem Bogeim.
ponad 2 lata temu / Stefan
 
Niech przeniosą tą "uczelnię" do Kabulu. Walka o demokrację się tem przecież niedawno skończyła. Tam b. lubią żydów!
ponad 2 lata temu / Janusz z Kolonii
 
Bravo Wiktor Orban. Tak trzymac! Precz z gender, ktora zrodzila sie u lewicowcow i liberalow na amerykanskich uniwersytetach.
ponad 2 lata temu / Slawomir Tomasz Roch
 
"Ignatieff ...Zażądał też nowej umowy..., w której znajdzie się zapis, iż w razie konfliktu prawnego z rządem, sprawa będzie mogła być rozpatrywana przez sąd spoza Węgier." Dlatego nie dziwi mnie, że ta "uczelnia" znajduje się gdzieś około 200 miejsca jeżeli chodzi o kierunek prawa. Węgrzy mają prawo i obowiązek takiego kształtowania społeczeństwa, jak im podpowiada sumienie i rozsądek, a nie tak jak życzą sobie tego lewacy.
ponad 2 lata temu / odszkodowania
 
A "nasi" jak zwykle pięć kroków do tyłu.
ponad 2 lata temu / abc
 
Polska idzie w ślady Węgier.Szkoda, że ciągle błądzi. Polskie elity nie na darmo przechodzą szkolenie w Waszyngtonie.
ponad 2 lata temu / Sally
 
Panie Boże daj nam przywódcę formatu pana Orbana . Bo te wydmuszki okrągłostołowe co nami rządzą nic nie robią oprócz propagandy dla głupców.
ponad 2 lata temu / Wojciech
 
Światowemu żydostwu,na poczynania premiera Orbana,zatrzęsły się talmudyczne nerki.Zydzi bowiem,nie wyobrażają sobie,aby goje "nie ludzie", mogli sprzeciwiać sie zapisom ustalonym "raz na zawsze" o ich panowaniu w całym swiecie. Aby zrozumieć postępowanie bezpaństwowców żydowskich,od wieków błąkających się po świecie,warto zapoznać się dziełem Feliksa Konecznego pt.Cywilizacja Żydowska.
ponad 2 lata temu / stan
 
Tej hydrze trzeba ukrecic leb. Pytanie, czy nie jest juz za pozno. Orban w pojedynczym starciu moze nie dac rady.
ponad 2 lata temu / Antymodernista
 
Orban to wielki mąż stanu. Bardzo dobrze robi usuwając wszelkie ślady Sorosa. Doprawdy on wie co robi.
ponad 2 lata temu / Tadeusz
 
Wg Sorosa,w efekcie totalnej indoktrynacji, polegającej na przesiąknięciu wykładanych przedmiotów ideologią, ma powstać społeczeństwo otwarte, bez wiary, bez dekalogu, wyznające tzw. wartości europejskie. Operacja szkoły frankfurckiej.
ponad 2 lata temu / Krzysztof
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.