Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Kleofasa
Bł. Ładysława z Gielniowa
 
 
 
 

Optymizm nie zastąpi nam Polski. Nieodrobiona lekcja 1920 [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Bitwa Warszawska, to ostatnie wielkie zwycięstwo Wojska Polskiego. Zwycięstwo, które uratowało Europę przed gwałtem, mordem i zniszczeniem idącym wraz z czerwoną zarazą... Jakich wniosków nie wyciągnęliśmy po 1920 roku? Zapraszamy na film dokumentalny „Optymizm nie zastąpi nam Polski. Nieodrobiona lekcja 1920”.

Czytaj także:
DATA: 2020-08-14 11:54:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Obecnie najważniejsza jest kwestia ziemi rolnej. Ziemia to część terytorium Polski. Od dnia 1 maja 2021 roku Polska Zie­mia ma iść do obcych, bo polskie władze zapomniały przygotować ustawy blokujące sprzedaż ziemi cudzoziemcom. Podpisały akces unijny, a według tego pisma ziemia ma iść na wolny rynek.
1 miesiąc temu / Ryś
 
Mocna rzecz. W końcu poruszono wątki, które na pewno nie zostaną poruszone przez media głównego nurtu. Autorom serdecznie dziękuję!
1 miesiąc temu / KKK
 
Wniosek z filmu jest jeden: powrót powszechnej obowiązkowej służby wojskowej. Wojska, w którym nie ma miejsca dla różowych, tęczowych czy ateuszy. Inaczej - prędzej czy później - wyginiemy.
1 miesiąc temu / Izydor_Oracz
 
"Optymizm nie zastąpi nam Polski" to tytuł broszury Józefa Mackiewicza z 1944roku
1 miesiąc temu / Tom
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 155 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.